Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sposoby na noworodka

Gość

Polecane posty

Gość Sposoby na noworodka

Od tygodnia jestem mamą noworodka a zupełnie nie mam doświadczenia. Ucze się jak się zajmować dzieckiem. Karmienie nawet nam wychodzi ale mam trudnosc z odkładaniem dziecka do łóżeczka bo często się budzi, płacze i od nowa trzeba usypiac. Dzisiaj od 5 do po 9 rano dziecko jadło, zasypialo na piersi a po odlozeniu się budziło i tak cały czas. Nie chce żeby spało że mną bo zwyczajnie się boję spać z dzieckiem. Mam wrażenie, że w dzień łatwiej zasypiania w łóżeczku. .Nie chcę też dawać smoczka. Proszę doradzcie jakieś macie sposoby na zajmowanie się takim maleństwem co się u Was sprawdziło i jak przetrwać noce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja

Nie wiem czy uzywasz rożka ale jest on bardzo pomocny. Dziecko jest stabilniejsze i wieksza szansa ze sie nie wybudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak mniej wiecej to wyglada, ja bym jednak dala ten smoczek, bo dziecko widocznie ma potrzebe ssania.W innym przypadku bedzie sie cały czas budzic. Rozek jest pomocny, moj syn lubil spac w wozku zamiast lozeczka, a pozniej spal koło mnie w nocy. Trzeba przetrwac,niestety macierzynstwo nie wyglada jak w filmie, zazwyczaj dziecko rządzi,a ty z nim walczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×