Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiki2000

Rodzice po 40stce

Polecane posty

Gość Kiki2000

Witam wszystkich rodzicow po 40stce. Napiszcie ile mieliscie lat jak zostaliscie rodzicami ( chodzi o urodzenie dziecka kiedy byliscie juz po 40), jak sobie radzicie, co stanowi najwiekszą trudność? Pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Świetnie jak urodzisz po 40 i mówią

* słuchaj się babci*

* Jaka ładna wnuczka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk

Napisano 1 minutę temu

Świetnie jak urodzisz po 40 i mówią

* słuchaj się babci*

* Jaka ładna wnuczka*

x

 Uwazasz to życiowy dramat? gratuluję braku problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moma

Bzdury nikt tak nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Gorzej jak urodzisz przed 40-stka i tak powiedza ;-)

a tak serio mam w pracy 50-letnia babcie (wyglada naprawde fajnie) i czesto jej mowia- ale ladny synek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza
27 minut temu, Gość Ooo napisał:

Gorzej jak urodzisz przed 40-stka i tak powiedza ;-)

Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinA

Napisze nie o sobie, ale tak:

1) Moja kolezanka urodzila majac 39 lat 10 miesiecy :)   jej maz o rok wiecej. dziecko ma teraz 3 lata, wszytko poki co ,w porzakdu z nim I z nimi jako rodzicami, nie widze tu ni dziwnego, aczkolwiek ja sama wolalam miec dziecko szybciej, I nie wnikam, czemu oni "tak pozno". o ile wiem, nie bylo to tak,ze dlllluuugo sie starali a nie mogli zajsc. zanim mieli dziecko, zadbali o kariere, kupili duze mieszkanie, zjechali pol Europy I pare krajow typu Brazylia itd.

2) moja menadzerka urodzila pierwsze dziecko majac  36 lat, a drugie majac prawie 44. obecnie ona ma 49, ledwo zipie z tmy pieciolatkiem. I 13-latka z fochami I buntami. akurat sie jej super zywiolowe trafily

3) moja koleznaak z bylej pracy, miala syna 19letniego jak  z mezem wpadli I uordizla drugie dziecko po 20stu latach od pierwszego , jak miala 42 lata. (po drodze miala tez wpadke,  z 3-4 lata przed ta ostatnia ciaza ale poronila).   po porodzie, jako 42-latka, ozyla. zaczela biegac, chdozic na zumbe, a jaka figura!!! ubranai rozmiar 36, w porywach 38, talia osy,  a jakie nogi!!  obecnie  to mlodsze dziecko ma 7 lat a jego 27-letni brat ma 3letnie dziecko )

... a ja urodzilam majac 28 lat, uwazam ze gdybym teraz miala podjac decyzje na nowo ,to wolalabym tak 2-3lta pozniej, ale ciesze sie , ze moja corka juz taka "duza" - ma 14 lat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisiel

ale piszesz o pierwszym dziecku czy o kolejnym? bo ja urodziłam trzecie dziecko rok temu ,mając 41 lat, a synowie nastoletni.Normalnie wszystko.Chciałabym jeszcze jedno,ale jestem po 3 cesarkach,więc jest strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Drugie dziecko urodziłam w wieku 40 lat. Radzę sobie tak samo jak radziłam sobie ze starszym dzieckiem. Ciąża bezproblemowa. Poród naturalny, bez nacinania, bezproblemowy. KP bez żadnych problemów 1,5 roku.  Dzieci 17 lat i 2 lata, więc starsze już radzi sobie w wielu dziedzinach życia same. I nikt nie powiedział nigdy do mnie babcia, ale do mojej mamy (60) kilka razy: to pani dzieci? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana

Szczerze to nie polecam. Urodzilam majac 29 l i uwazam ze to byl wiek optymalny. Teraz mam 36 i nie planuje juz dzieci. Raz ze sie boje chorób powikłań braku cierpliwosci i tego ze nie młodniejemy. Meża mam też już prawie 44l. wiec nie... Jak rodziić to w okolicach 30 ki 

U mnie w przedszkolu mam kolezanke 44l ma synka 5l i nie widze na jej twarzy entuzjazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jlhgvn

Tu autorka, moja ciocia urodzila w wieku 46 lat piate dziecko, wujek mial wtedy 49 a matka kolezanki urodzila w wieku 43 lat trzecie dziecko. Piszcie tez ile mieli faceci lat. Nie interesuja mnie przemyslenia kobiet „ za pozno, ja bym sie nie zdecydowala” tylko kobiet ktore to przezyly lub ich znajomii i moga sie w tym temacie wypowiedziec :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×