Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DagmaRa94

Czy ktoś z Was mieszka w kawalerce z dwójką dzieci?

Polecane posty

Gość DagmaRa94

Ja mam rozrabiaka 3 letniego, na dodatek dowiedziałam się,że jestem w 2 miesiącu ciazy. Nie wiem jak do tego doszło,  bo pożycie z mężem jest zerowe. Wstyd mi pisac, ale zastanawiam się nad aborcja. Jak rozmawiać o tym z mężem?  On nie widzi problemu, ale tylko dlatego, że w domu tylko śpi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoyo

Macie szansę na większe mieszkanie w przyszłości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoyo

Macie szansę na większe mieszkanie w przyszłości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam na tyle rozumu, zeby nawet z jednym dzieckiem w takiej dziupli nie mieszkac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale z ciebie geniusz prowokacji. No normalnie taki super troll, że aż się nabrałam. Matolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu akurat prowo. Nie zmienia to jednak faktu, że ludzie żyją w tak patologicznych warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana

Kobito znam malzenstwo, ktore przez 10 lat mieszkalo w 1 pokoju z 2 dzieci. Budowali się i nie mieli lepszych warunkow. Mieszkali u rodziców w domu.  Dali radę. Najwazniejsze to wierzyć i mieć plany na wiekszy metraż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przede wszystkim aborcja to nie wyjście. Ty żyjesz z takim typem i jakoś dajesz radę a dziecko od tak zabijesz. To tak jak synka byś się odbyła bo za ciasno we trójkę. Późnym się lepiej męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja znam małżeństwo które że 30 lat mieszkało w kawalerce w 6 a teraz 3 dzieci się wyprowadzilo ale za to jedno z nich mieszka z nimi z mężem i 2 dzieci więc nadal bez zmian i to w Centrum Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aborcjayes

No dali rade, ale w życiu nie chodzi tylko o to by dać radę,ale o to by było dobrze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O gumkach nie słyszałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StepPoola

Sale Isotretinoin Low Price Generic Propecia Accutane Kamagra Generika Online Bestellen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Osobiscie nie mam takiej sytuacji ale nie jest tak źle, znam dziewczyne co mieszka w jednym pokoju z męzem i 2 dzieci u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj brat z zona i dwojka dzieci ma mieszkanie jednopokojowe. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa

Tak, my mamy 2 dzieci i wynajmujemy jednopokojowy dom jednorodzinny. Szukamy od roku czegoś większego ale bez skutku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

mieszkalam z jednym dzieckiem do lat pieciu w kawalerce, Jak mala miala 2,5 roku To sie rozwiedlismy.. we dwojke zylo nam sie dobrze, Corka miala swoje lozko, a ja swoje kanape. Wieksza czesc dnia spedzalam w kuchni i pracowalam popoludniami najczesciej... wieczorami siedzialam czesto z kolezanka tez w kuchni lub na komputerze, Zeby mala miala miejsce w pokoju dla siebie. Trojka To Juz uwazam Ze lekki tlok jest. Moje mieszkanie mialo 30 m.

jak corka  miala 5 lat poznalam Obecnego meza, ktory mial mieszkanie 57m. Zamieszkalismy u niego a Moja kawalerke sprzedalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam małżeństwo które tak mieszka od kilkunastu lat. Starsza córka ma 14, mlodsza 9. Co więcej maja 120metrowy dom pod miastem (50 km) no ale oni na wieś się nie przeniosą bo to Państwo z miasta... Kawalerka po jego ojcu, dom po jej rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×