Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niskaidrobna

Czy młoda kobieta ma szansę na związek ze starszym facetem?

Polecane posty

Gość niskaidrobna

Mam 162 cm wzrostu i 24 lata, ludzie zazwyczaj dają mi 19-20. Od zawsze podobali mi się sporo wyżsi i starsi ode mnie mężczyźni. Nie jestem brzydka, mam powodzenie, ale interesują się mną niscy i młodsi ode mnie, ewentualnie w moim wieku. Aczkolwiek nie szukam nikogo na siłę, mam mało okazji, by kogoś poznać, bo zajmuję się głównie pracą i nauką. Myślicie, że młoda, niska kobieta ma szansę na związek ze starszym, wysokim facetem czy raczej szanse zerowe? Jeśli tak to gdzie kogoś takiego można poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Starszy tzn ile ma mieć lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niskaidrobna
48 minut temu, Gość Gosc napisał:

Starszy tzn ile ma mieć lat

Tu autorka. Przynajmniej z 5-10 lat starszy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekcja metody

musisz autorko takiego zagadać, sam raczej nie będzie cie taki zagadywał bo po co? młode to zwykle pustaczki, musisz pokazać że ty nie z tej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni lubią niskie kobiety, troszkę wiary i znajdziesz sobie faceta wysokiego starszego i doświadczonego życiowo. Obyś patrzyła bardziej na faceta życiowego który pokieruje Tobą w dobrą dla Was stronę. Mnie się podobają gitary akustyczne a gram na klasycznej bo mi wygodniej. Pozdrawiam niską piękna dziewczyno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (O_o)

szukalem tematu o kwasie glikolowym dla żony ale zauwazylem ten temat.. wiec cos napisze
162cm to nie jestes niska tylko normalnego wzrostu, w szpilkach bedziesz miec 170cm a to juz sporo 😉 a 5-10 lat to nie jest duzo starszy facet ;D to normalna roznica w dzisiejszych czasach 
Ja mam 36 zona 22, jestesmy razem od 4 lat, rok po slubie i nie moglo by byc lepiej. Ja nie wygladam i nie zachowuje sie na swoj wiek a ona jest bardzo dojrzała, wspaniale sie uzupelniamy rozumiemy i zupelnie nie odczuwamy tej roznicy. Troche klamczuszek byl z niej bo na poczatku nie wspomniala ze ma tylko 18lat, no ale pozniej juz nie bylo odwrotu hah
Bedac razem calkowicie zmienilismy swoje zycie, ja zalozylem firme remontowa tak jak zawsze chcialem, ona zostala projektantka wnetrz, np wybudowalismy razem kosmiczny bardzo nie polski dom bo akurat nam taki idealnie posowal bo mamy takie same gusta architektoniczne, duzo podrozujemy w miejsca ktore nam obojgu przypadly do gustu, uwielbiamy to samo jedzenie i wiele wiele innych identycznych rzeczy. Nie jest idealnie bo zwiazki takie nie sa, Kocham ja i nienawidze w tym samym czasie ale nie wyobrazam sobie zycia bez niej 😉
Jedyne gdzie czuje ta roznice wieku i to chyba wlasnie glownie ja, jest wtedy gdy robimy cos co ona robi po raz pierwszy, jak np uczylem ja jezdzic na autostradzie, ja luz zrobione dziesiatki tys km a ona pelne przerazenie hah niekiedy nie dociera do mnie ze dla kogos kto jest dorosly cos moze byc taka nowością. Tutaj wlasnie wchodzi w gre ta ogromna roznica doswiadczen, chociaz to tez moze byc fajne uczucie, takie deja vu ze juz kiedys cos przerabialem sam a teraz z nia znowu 😉
Roznica pomiedzy nami to sporo, ale takie 5-10lat jest nawet wskazane, mlodzi faceci w wiekszosci sa niedojrzali wiec trzeba miec starszego faceta wlasnie ;D    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niskaidrobna
Dnia 20.03.2019 o 05:30, sylwestor napisał:

Mężczyźni lubią niskie kobiety, troszkę wiary i znajdziesz sobie faceta wysokiego starszego i doświadczonego życiowo. Obyś patrzyła bardziej na faceta życiowego który pokieruje Tobą w dobrą dla Was stronę. Mnie się podobają gitary akustyczne a gram na klasycznej bo mi wygodniej. Pozdrawiam niską piękna dziewczyno 

Nie jestem przekonana czy wysocy mężczyźni lubią niskie kobiety, bo zawsze interesowali  się mną tylko ci niscy i młodsi ode mnie. Aczkolwiek nie szukam faceta jakoś usilnie, więc może po prostu mi się nie trafilo. Nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niskaidrobna
Dnia 21.03.2019 o 18:14, Bolek napisał:

Może przyczyną jest to że młodo wyglądasz, 30 latek niechętnie podchodzi do 18 latki bo to gówniary. Zrób się na starszą...

Na codzień noszę obcasy i ubieram się w drogie, eleganckie ubrania, znajomi się śmieją, że wyglądam jak "osoba z wyższych sfer" 😄 A i tak podrywają mnie młodsi. Pech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Trafiłam na ten wątek przypadkiem, więc wrzucę komentarz.

Podoba mi się, że jest coraz więcej mądrych kobiet, które dostrzegają, że starsi mężczyźni są lepszymi partnerami, dojrzalszymi, stabilniejszymi, bardziej majętnymi i bardziej troskliwymi ojcami.W moim otoczeniu pary równolatków bardzo szybko się rozpadają i nie są specjalnie szczęśliwe. A przypadki, kiedy młodszy mężczyzna wiąże się ze starszą kobietą to dramat.

Różnica 8-10 lat między mężczyzną a kobietą jest idealna.

Mówię to jako kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow

Zajrzyj na jakikolwiek portal randkowy. Jest tam mnóstwo mężczyzn, którzy szukają młodszej kobiety. Przynamniej 5-8 lat młodszej, a jeśli znajdzie sie chętna, to i 15.

Dnia 20.03.2019 o 07:27, Gość (O_o) napisał:

szukalem tematu o kwasie glikolowym dla żony ale zauwazylem ten temat.. wiec cos napisze
162cm to nie jestes niska tylko normalnego wzrostu, w szpilkach bedziesz miec 170cm a to juz sporo 😉 a 5-10 lat to nie jest duzo starszy facet ;D to normalna roznica w dzisiejszych czasach 
Ja mam 36 zona 22, jestesmy razem od 4 lat, rok po slubie i nie moglo by byc lepiej. Ja nie wygladam i nie zachowuje sie na swoj wiek a ona jest bardzo dojrzała, wspaniale sie uzupelniamy rozumiemy i zupelnie nie odczuwamy tej roznicy. Troche klamczuszek byl z niej bo na poczatku nie wspomniala ze ma tylko 18lat, no ale pozniej juz nie bylo odwrotu hah
Bedac razem calkowicie zmienilismy swoje zycie, ja zalozylem firme remontowa tak jak zawsze chcialem, ona zostala projektantka wnetrz, np wybudowalismy razem kosmiczny bardzo nie polski dom bo akurat nam taki idealnie posowal bo mamy takie same gusta architektoniczne, duzo podrozujemy w miejsca ktore nam obojgu przypadly do gustu, uwielbiamy to samo jedzenie i wiele wiele innych identycznych rzeczy. Nie jest idealnie bo zwiazki takie nie sa, Kocham ja i nienawidze w tym samym czasie ale nie wyobrazam sobie zycia bez niej 😉
Jedyne gdzie czuje ta roznice wieku i to chyba wlasnie glownie ja, jest wtedy gdy robimy cos co ona robi po raz pierwszy, jak np uczylem ja jezdzic na autostradzie, ja luz zrobione dziesiatki tys km a ona pelne przerazenie hah niekiedy nie dociera do mnie ze dla kogos kto jest dorosly cos moze byc taka nowością. Tutaj wlasnie wchodzi w gre ta ogromna roznica doswiadczen, chociaz to tez moze byc fajne uczucie, takie deja vu ze juz kiedys cos przerabialem sam a teraz z nia znowu 😉
Roznica pomiedzy nami to sporo, ale takie 5-10lat jest nawet wskazane, mlodzi faceci w wiekszosci sa niedojrzali wiec trzeba miec starszego faceta wlasnie ;D    

Taka teza jest przejawem niedojrzałości. Nie, to, że masz 30+ lub 40+ nie oznacza, że jesteś dojrzalszy i mądrzejszy od 20-30-latka. W obecnych czasach jest mnóstwo niedojrzałych, infantylnych ludzi, których nie zmieniły nawet doświadczenia życiowe ani założenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumumba
Dnia 24.03.2019 o 21:20, Gość Shadow napisał:

Taka teza jest przejawem niedojrzałości. Nie, to, że masz 30+ lub 40+ nie oznacza, że jesteś dojrzalszy i mądrzejszy od 20-30-latka. W obecnych czasach jest mnóstwo niedojrzałych, infantylnych ludzi, których nie zmieniły nawet doświadczenia życiowe ani założenie rodziny.

Nie zgodzę się z tobą. Wiek i doświadczenie życiowe u mężczyzn są ważne. Mężczyźni poniżej 30 są jak dzieci.

@ niskaidrobna

Uśmiechasz się trochę do starszych mężczyzn którzy ci się podobają? Pokazujesz delikatnie zainteresowanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melona

Drogie Panie, jeśli Wasz partner jest kierowcą międzynarodowym kupujcie mu czym prędzej gumowaną pochwę typu fleshlight, ażeby w 10dniu postu mógł zrzucić ładunek elektrostatyczny. Równie dobrym pomysłem dla nieco odważniejszych jest masażer estim, tylko wtedy trzeba mu mieć w pojeździe przetwornicę 24/230.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mse

Autorko, chyba jestes jeszcze bardzo dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eustachy

Jesli chodzi o wiek to: majac 24 lata (wygladajac na 19-20) - zakres wiekowy facetow dla ktorych bylabys atrakcyjna partnerka to 18-90 lat. Skoro roznica wieku ci nie przeszkadza - jestes w znacznie lepszej sytuacji jesli chcesz sie zwiazac niz twoje kolezanki (normalny, udany, pracowity facet zaczyna szukac w wieku 30+ lat (5 lat studiow, ~3 lata na zdobywanie doswiadczenia, ~3 lata zarabiania na lepszej posadzie zeby nadrobic czesc "straty" z poprzednich 8 lat)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baron
Dnia 6.04.2019 o 17:36, Gość Eustachy napisał:

Jesli chodzi o wiek to: majac 24 lata (wygladajac na 19-20) - zakres wiekowy facetow dla ktorych bylabys atrakcyjna partnerka to 18-90 lat. Skoro roznica wieku ci nie przeszkadza - jestes w znacznie lepszej sytuacji jesli chcesz sie zwiazac niz twoje kolezanki (normalny, udany, pracowity facet zaczyna szukac w wieku 30+ lat (5 lat studiow, ~3 lata na zdobywanie doswiadczenia, ~3 lata zarabiania na lepszej posadzie zeby nadrobic czesc "straty" z poprzednich 8 lat)).

Dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciółeczka ma ok 1.60cm A jej faceci przeważnie po 1.90cm więc jak najbardziej wszystko jest możliwe. Tylko że w miłości nie liczy się wiek i wysokość, nie tędy droga. Ale to zależy czy chcesz na pokaz czy poprostu takich preferujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz takiego to szukaj na GG i tinder i innych portalach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2019 o 19:03, Gość niskaidrobna napisał:

Mam 162 cm wzrostu i 24 lata, ludzie zazwyczaj dają mi 19-20. Od zawsze podobali mi się sporo wyżsi i starsi ode mnie mężczyźni. Nie jestem brzydka, mam powodzenie, ale interesują się mną niscy i młodsi ode mnie, ewentualnie w moim wieku. Aczkolwiek nie szukam nikogo na siłę, mam mało okazji, by kogoś poznać, bo zajmuję się głównie pracą i nauką. Myślicie, że młoda, niska kobieta ma szansę na związek ze starszym, wysokim facetem czy raczej szanse zerowe? Jeśli tak to gdzie kogoś takiego można poznać?

Tak , ma szansę , więc nie obawiaj się tylko rób co ci serce podpowiada 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Jestem dwa lata starsza od Ciebie. Mam faceta o 9 lat starszego. Z początku mi też się to podobało bo dojrzałość,odpowiedzialność...tak zgadza się ale też są wady : starsi znajomi , mu się spieszy do ślubu dziecka (bo chce sobie "zaklepać), nie rozumie Twojej młodości...on bardziej spokojnie przeżywa wszystko (w końcu już się wyszalał) ,Twoi znajomi są dla niego "mlodziakami", widzisz różnicę po wyglądzie - niektórzy nie będą rozumieć że jesteś z starszym ... itd. Przemyśl sobie czy na pewno jesteś gotowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×