Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lea

jak wam idzie uczenie się do

Polecane posty

Gość Gość

Też miałam z matmy ale dzięki bogu maturę mam już za sobą, 

Z polskiego lepsze, polski zdałam bez problemów na koniec będę miała 3, z matematyki 2. Angielski jeszcze nie wiem

Ja nie czytałem żadnej lektury i zdałem bo u mnie było ze zrozumieniem. Tylko te do prezentacji przeczytałem bo wybrałem krótkie. 

Gość Gość

Pocieszę was, 2 z matmy, a 78% na maturze, nie ma się czego bać.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pocieszę was, 2 z matmy, a 78% na maturze, nie ma się czego bać.

Jak to zrobiłaś?

Gość Gość
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

Jak to zrobiłaś?

Normalnie, 0 korków, 0 dodatkowych zajęć w szkole. Tylko parę matur trzeba rozwiązać.

15 minut temu, asiutka99 napisał: ja chodzę na fakultety X ja nie chodziłem i potem nauczyciele się mscily 😔

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Normalnie, 0 korków, 0 dodatkowych zajęć w szkole. Tylko parę matur trzeba rozwiązać.

A mówiłam ci Asiutka, że zadania się powtarzają? Przeróbcie na korkach arkusze nie tylko z matur majowych, ale i te z matur poprawkowych i jak możesz to doloz sobie jeszcze jedną godzinę matmy tygodniowo.

23 godziny temu, Leżaczek napisał:

15 minut temu, asiutka99 napisał: ja chodzę na fakultety X ja nie chodziłem i potem nauczyciele się mscily 😔

No to lepiej chodzić

20 godzin temu, Gość Gość napisał:

A mówiłam ci Asiutka, że zadania się powtarzają? Przeróbcie na korkach arkusze nie tylko z matur majowych, ale i te z matur poprawkowych i jak możesz to doloz sobie jeszcze jedną godzinę matmy tygodniowo.

No i tak mam dwie godziny matematyki, ale od kwietnia może będą 3

1 minutę temu, asiutka99 napisał: Jak na 7.10. U mnie są po lekcjach. X po lekcjach też mi się nie chciało 😑

No ja chodzę, jakbym nie chodziła to na  matematyce byłoby odebrane jako lekceważenie i różnie mogłoby być. Poza tym jest to pod nadzorem mamy i siostry

Dnia ‎19‎.‎03‎.‎2019 o 20:22, asiutka99 napisał:

No tak sobie mi idzie, na próbnej nie zdałam  matematyki, ale od tamtego czasu trochę się nauczyłam

czy ty kiblujesz w tym liceum czy mi się zdaje, wg moich obliczeń powinnaś być na drugim roku studiów

Gość Gość
2 godziny temu, asiutka99 napisał:

No i tak mam dwie godziny matematyki, ale od kwietnia może będą 3

Asiutka, jeżeli masz braki ze szkoły to koniecznie weź 3 godziny tygodniowo, jeżeli rodziców stać na taki wydatek. A ile matur już przerobiliscie?

Próbna tegoroczna i z ostatnich dwóch lat, część rzeczy na korepetycjach to były tematy bieżące na lekcje żebym uniknęła zagrożenia

Gość Gość
5 godzin temu, asiutka99 napisał:

Próbna tegoroczna i z ostatnich dwóch lat, część rzeczy na korepetycjach to były tematy bieżące na lekcje żebym uniknęła zagrożenia

To jeszcze mało Asiutka, musicie przerobić jeszcze przynajmniej z jakichś 3-ech lat, i te majowe i poprawkowe, czyli 6 arkuszy i jak zdazycie to próbne z tych lat też. Musisz się rozejrzeć w jak największej ilości zadań, bo tak jak ci pisałam zadania się powtarzają. Wiem, że może ci ciężko siedzieć nad książkami , bo pisałas , że nie lubisz się uczyć a poza tym wiosna, więc nie chce się siedzieć w domu, ale spróbuj się zmobilizować. Potem sobie odbijesz w wakacje, odpoczniesz, będzie czas na różne wypady, imprezy, wyjazdy. A jak się zdecydujesz na studia to zajęcia od października , także będziesz mieć długie wakacje!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować