Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odchudzona

Dostałam od tesciowej pizame 3xl, myślicie że chciała mnie tym urazić?

Polecane posty

Gość Odchudzona

Mam na punkcie wagi mała obsesję i wszyscy o tym wiedzą. Zawsze nosiłam rozmiar 36-38, ale pochodzę z rodziny "grubasow" i mam skłonności do tycia. To że mam taki rozmiar zawdzięczam temu że cały czas się pilnuje. A tu prezent na urodziny piżama xxxl 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sciagniesz gumkę i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Olej. Pizama musi byc luzna. Jakbys dostala za mala to tez by bylo zle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mojej mamie kupiłam piżamę największa jaka była czyli xxxl, na gumce spodnie i luźna koszulka, ale wcale nie była jakaś duża. Okazało się, że mamę obciska, choć ona tez nie jest jakimś bardzo grubaskiem, myślałam, że będzie miała taką luźną. Te rozmiary to tak na 2 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onie
12 godzin temu, Gość Odchudzona napisał:

Mam na punkcie wagi mała obsesję i wszyscy o tym wiedzą. Zawsze nosiłam rozmiar 36-38, ale pochodzę z rodziny "grubasow" i mam skłonności do tycia. To że mam taki rozmiar zawdzięczam temu że cały czas się pilnuje. A tu prezent na urodziny piżama xxxl 😭

Chińczycy są szczupli, ich XXL to nasze xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może nie patrzyła na metkę, tylko rozłożyła piżamkę i patrzyła na oko jaka jest duża? Rozmiar rozmiarowi nie równy, nie ma się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Starsze osoby mają przekonanie, że ubrania i piżamy muszą być luzne. Że niby szczupłej się wygląda, zdrowiej itp. moja ciotka mimo że nie jestem.gruba i ona to mówi często, jak coś próbuje mi opchnac to zawsze jest w rozmiarze XXXXXXXXXXXXL. 

Z kolei mam znajomą, b. otyła i jak ktoś bliski chce jej coś kupić.i kupi np bluzkę 2xl (gdzie i tak wiadomo że może być za mała), to zapina focha że ona taka spasiona nie jest....

 

Olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Ale sobie problemy znajdujecie. Chcialabym tez takie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Nie sadze zeby to bylo zlosliwe. Jestes szczupla. Pokolenie naszy h rodzicow mysli ze pizamy musza byc luzne. Kiedys na zakupach ze swoja mama wybieralam pizame, rozlozylam sobie, zreszta znalam rozmiarowke tej firmy, ja uznalam rozmiar za ok, a mama do mnie ze bedzie za mala i zebym wziela wieksza 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzona

Na oko też widać że ta piżama jest za duza, wygląda jak namiot. Nie jestem typem grubasa co nie dostrzega swoich ogromnych rozmiarów i wciska się w mniejszą rozmiarowke na siłę, waze 45kg, przy 163cm wzrostu. Jestem niska i szczupła a piżama pasuje na męża który ma 180cm wzrostu i 90 kg wagi-tylko rękawy są minimalnie za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

jeżeli wie że masz bzika na punkcie wagi to może chciała ci utrzeć nosa ,wie że nie jestes gruba ale ty skoro masz hopla to chciała ci pokazać kupując piżame w tym rozmiarze co to dopiero być grubszym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×