Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnes78

Implanty Mentor Xtra opinie

Polecane posty

Gość agnes78

Hej. Szukam opinii o mentorach xtra. Ogolnie o producencie wiem juz duzo, ale glownie planowalam zdecydowac sie na ich implanty anatomiczne. Ale od niedawna sa dostepne nowe- podobno bardziej miekkie i naturalniejsze. Jestem ciekawa czy znajde tutaj panie, ktore sa po wszczepieniu tych implantow i moga cos o nich napisac?? bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minionek

to nowe implanty, wiec z opiniami moze byc ciezko. ale ogolnie Mentor to dobra marka- niski odsetek powiklań itd. wiec bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grett01

ja widzialam na forum estheticon zdjecia piersi po wszczepieniu tych implantow, jest caly watek o nich- juz nie pamietam czy uzytkowniczka wkleila swoje zdjecie w watku czy przeslala mi je w wiadomosci prywatnej. zapytaj, tam na pewno uzyskasz pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc90

wejdź na fanpejdż Mentor Polska, oni regularnie wrzucaja informacje, filmiki, zdjecia na temat operacji plastycznych, w tym rowniez zdjecia pooperacyjne. i wlasnie te mentory xtra tez sa u nich na stronce :) moim zdaniem wygladaja super, bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka

Moja kolezanka ma anatomiczne i ma naprawde ladny biust. Mysle, ze duzo zalezy od tego, jaki ksztalt miseczki wybierzesz no i rozmiar. Jesli dobierzesz to stosownie do swojej figury to bedziesz wygladac dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysia

tez uwazam, ze wazny jest umiar, czyli zeby nie przesadzic z rozmiarem. bo jak dobierzesz go proporcjonalnie do sylwetki- efekt bedzie naturalny. a  niektore dziewczyny wybieraja naprawde duze miseczki, wiec wiadomo, ze takie piersi rzucaja sie w oczy i latwiej zauwazyc ze byly operowane. chociaz ksztalt miseczki tez jest wazny. czytalam, ze niektore implantty maja efekt push up, co dla mnie wyglada troche sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiak81

Jaka cena takich implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

około 15-17 tysiecy. Moze dla niektorych to duzo, ale lepiej dolozyc i miec dobre implanty, bez powiklan i naturalnie wygladajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugen

To ma sens. Zresztą pewnie implanty innych producentow sa niewiele tansze. A tutaj przy mentorach to rzeczywiscie mozna uzyskac naturalny look. Byleby wybrac dobry rozmiar, nie za duzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia

chyba liczy sie proporcjonalność w stosunku do sylwetki? wtedy efekt po operacji jest bardzo naturalny. a mentory to chyba przodują w kwestii takiego subtelnego powiekszenia biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×