Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gia

Kiedy wasze dzieci zalapaly takie jezdziki do odpychania nogami? Moj ma 18 mcy i nic!

Polecane posty

Gość Gia

Jak mozna dziecko tego nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W wieku 20 miesięcy, sama się nauczyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grot

Mój syn ma 13 miesięcy, miesiąc temu dostał na roczek 2 jeździki,1 sam jeździ na baterie, drugi jest odpychany nogami ,korzysta z obu. Od razu załapał. Może po prostu za późno zaczęłaś dziecko sadzać na jeździk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indywiduum

Przecież to kwestia indywidualna, jedno dziecko zalapie od razu, a drugie nie bo będzie je coś innego bardziej interesować. Wcześniejsze sadzanie chyba nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No jakoś właśnie w tym wieku - 18 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

Starszy syn kolo roczku, mlodszy jakos dopiero przed drugimi urodzinami. Mlody sadzany od poczatku, starszy dostal na roczek i os razu smigal, mlody nie mogl w ogole zalapac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatuj

Mój dostał jak miał 14 m i w ogóle nie lapal co z tym robić. Do tyłu najpierw się odpychal nogami na jezdziku wlasnie jak mial z 1.5 roku. Teraz ma 2 lata i śmiga jak szalony. Kupujemy mu zaraz rower biegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja miała niecałe 1,5 roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moj dostal na rok, wie o co chodzi,ale rzadko jezdzi na nim. Siedzi, zmienia muzyki, bawi sie na nim, chowa autka i zabawki do bagaznika,ale jezdzic specjanie nie chce. Chyba ze chodzi o zjezdzanie z podjazdu do garazu, jest gorka i smiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×