Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Emu

Rozmiarowka reserved

Polecane posty

Gość Emu

Jaka jest rozmiarowka w reserved, zamówiłam szmizjerke 38 i zastanawiam się czy nie będzie za mała, normalnie noszę 40, proszę o opinie.

Gość Gośka

Raczej będzie za mała. Ja noszę 38, a jak przymierzam u nich jakieś koszule czy ...enki, które są na guziki, to muszę brać 40, a i tak niektóre źle leżą i są zbyt ciasne w biuście. No chyba, że Ty masz mały biust.

Gość gość
13 minut temu, Gość Gośka napisał:

Raczej będzie za mała. Ja noszę 38, a jak przymierzam u nich jakieś koszule czy ...enki, które są na guziki, to muszę brać 40, a i tak niektóre źle leżą i są zbyt ciasne w biuście. No chyba, że Ty masz mały biust.

A to nie jest wina rozmiarówki, tylko głupiego projektowania na kołki w płocie chyba a nie na kobiety. Sama mam mały biust a czasem  się w ich nieelastyczne bluzki czy ...enki w biuście ciężko mieszczę.

Gość gosc
27 minut temu, Gość Emu napisał:

Jaka jest rozmiarowka w reserved, zamówiłam szmizjerke 38 i zastanawiam się czy nie będzie za mała, normalnie noszę 40, proszę o opinie.

skoro normalnie nosisz 40 to dlaczego zamowillas 38? pewnie bedzie za mala, choć masz tam tabele rozmiarow i mozesz sie zmierzyc i wybrac odpowiedni rozmiar

Gość gosc
14 minut temu, Gość Emu napisał:

Niestety biust mam spory, szkoda, nie było większego rozmiaru.

w innych sklepach nie było?

Gość Emu
5 minut temu, Gość gosc napisał:

w innych sklepach nie było?

Zamówiłam online z nadzieją na większy egzemplarz, bo teraz to różnie z rozmiarami w sieciowkach, 40 nie było, do galerii niestety mam 70 km i jestem max raz na kwartał.

Gość Gosc

Szansa że się zmieścisz jest zawsze, ja raz u nich trafiłam na zawyżony rozmiar.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować