Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dogcc

w jakim przedziale wiekowym szuka wolna kobieta partnera na meza?

Polecane posty

Gość dogcc

zalozmy, ze kobieta jeszcze wolna ma 20 pare-30 pare? lat i jeszcze nie znalazla meza - to w jakim przedziale wiekowym bedzie szukala partnera? (nie chodzi mi o osoby po rozwodach, wdowcow, samotne matki itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BK1998

Większość kobiet rozgląda się za trochę starszym /1-7 lat/ od siebie partnerem. Statystyki to potwierdzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

a sr@ć baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość BK1998 napisał:

Większość kobiet rozgląda się za trochę starszym /1-7 lat/ od siebie partnerem. Statystyki to potwierdzają. 

za 40 i 50 latkami tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A wolni i chetni na zalozenie rodziny panowie w jakim wieku juz nie szukaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne

W wieku 35 lat szukalam w przedziale 28-36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja znam 35 i 38 letniego kawalera i nie maja dziewczyn - oni chyba juz nie szukaja, to raczej typy co chca zyc i umierac w pojedynke, tak mi sie wydaje, bo inaczej umawialiby sie na randki jakby chcieli z jakas pania byc, a wiem ze wiele lat obaj sa sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Powinny sie wolne panie i panowie 30 i 40 plus wypowiedziec czy jeszcze szukaja, a jak nie to kiedy przestali i dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne

Ja przestalam bo znalazlam. A co do statystyk, to nieprawda, ze Panie chca 1-7 lat starszego. Wg statystyk 20-latki chca o 3 lata starszego, potem roznica ta maleje, az w wieku 40 lat panie chca rok-dwa mlodszego. Pan lubiacych duze roznice wiekowe jest maly odsetek.

Natomiast panowie bez wzgledu na wiek preferuja przedzial 20-25. 

Przy takim rozrzucie nie kazdy dostaje, czego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 28 i zawsze się zarzekalam że Max 3 lata starszy.  Aż poznałam faceta 10 lat starszego, zakochałam się od pierwszego wejrzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

Taaa... 20-25 lat to chyba tylko do seksu i pod warunkiem że nie będzie się odzywała. 

Mylisz chyba szukanie kogoś na jeden raz od szukania kogoś do życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ak1988
13 minut temu, Gość Anne napisał:

W wieku 35 lat szukalam w przedziale 28-36

Trudna sprawa. Dla tych w przedziale wiekowym 28-35 byłaś za stara. Tacy oglądają się za młodszymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne

Takie sa wyniki badan odnosnie oreferencji wiekowych, a o tym jest temat, nieprawdaz? Dla normalnych ludzi istotniejsze bywaja inne kryteria, takie jak charakter itd. I jak najbardziej dwudziestokilkulatka moze byc oczytana, dojrzala emocjonalnie, inteligentna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

Tylko czy oczytanie, dojrzalosc emocjonalna  i inteligencja to az tak wazne sprawy.  

Ja nie ukrywam że na plaży oglądam się za 25 latkami, ale w czasie rozmowy czy randki czuje się jakbym rozmawiał że ślepym o kolorach. Mam 35 lat i nawet u starszych niż 25 lat widzę że to nie te pokolenie, nie te wartości, nie te cele.  Kiedys nawet próbowałem się dostosować ale strasznie to męczące było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne
7 minut temu, Gość ak1988 napisał:

Trudna sprawa. Dla tych w przedziale wiekowym 28-35 byłaś za stara. Tacy oglądają się za młodszymi 

*preferencji.

Dla mnie tez wiek nie byl najwazniejszy. Jakby mezczyzna byl wyjatkowy, wybaczylabym mu i 50 lat na karku.

Zreszta, nie jestem typowa czterdziestolatka. A wyjatki (u obydwu plci) zawsze sie zdarzaja. Moj partner (narzeczony) nie miesci sie w tych widelkach wiekowych, gdyz jest az o 11 lat mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam 25lat i nie szukam meza wlasciwie ani bankomatu ani kochanka na jeden raz tylko milosci. Zeby sie rozumiec. A jak sie nie uda to trudno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukktt
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam 28 i zawsze się zarzekalam że Max 3 lata starszy.  Aż poznałam faceta 10 lat starszego, zakochałam się od pierwszego wejrzenia:)

Planujecie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ukktt napisał:

Planujecie dzieci?

Tak.  On już jedno ma ale chce jeszcze jedno.   Między innymi to mi się w nim podobało że chce mieć rodzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbmmmm

to kobiete 36 letnia juz nawet 60 latek nie zechce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukktt
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak.  On już jedno ma ale chce jeszcze jedno.   Między innymi to mi się w nim podobało że chce mieć rodzinę. 

Przepraszam że tak zapytałam ale sama mam 28 lat i 9 lat starszego faceta. Ostatnio mnie po prostu naszły myśli czy to nie za późno na bycie ojcem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Podobna idealny wiek kobiety -dla faceta w dowolnym wieku to reguła: (wiek faceta podzielić przez 2) + 7 .                                                        I tak wg. tego wzoru  dla 30- latka - kobieta 22 , dla 40 latka - kobieta 27 , dla 50-latka - kobieta 32 . Zawsze się sprawdza . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego by wynikalo że po 40 to kobiety już są zbędny balastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

rzeczywistosc tez bywa inna. Z wiekiem kobiety brzydna a mezczyzni parszywieja ja nie lubie jakos 40latkow a nawet i bywaja tacy pokrzywdzeni 30latkowie co tak narzekaja ze nie mozna z nimi wytrzymac. A mam 23lata. Moja wartosc rynkowa to ma byc moj jedyny atut to mam w dupie takie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 32 lata
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Podobna idealny wiek kobiety -dla faceta w dowolnym wieku to reguła: (wiek faceta podzielić przez 2) + 7 .                                                        I tak wg. tego wzoru  dla 30- latka - kobieta 22 , dla 40 latka - kobieta 27 , dla 50-latka - kobieta 32 . Zawsze się sprawdza . 

Sorki, ale dla kobiety to nie jest idealny wiek faceta i nie znam takiej ktora by nie sadzila, ze jest co najmniej 50 lat za stary. W wieku 22 lat miedzy mna a 30 latkiem byla przepasc ogromna. Zreszta, w tym wieku facet powinien juz miec zone od 3-5 lat, a nie rozgladac sie dopiero za mlodymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 32 lata

Co najmniej 15, nie 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Tylko młodszy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×