Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cesarzyca

ból przy siku i kupie po cc, czy ktos tak mial??

Polecane posty

Gość cesarzyca

witajcie, tydzien temu mialam przeprowadzone cc, ogolnie czuję sie dobrze, doszlam szybko do siebie, rana ladnie sie goi, ale mam problem... boli mnie podbrzusze, kiedy chce zrobic siku, albo gdy idą gazy,  położna mowila mi na wizycie patronazowej, ze jest to normalne po cesarce, ale zadna z moim kolezanek nie miała takiego problemu. 

czy ktoras z was przechodzila przez podobny problem?

boje sie ze sa to jakies komplikacje po cesarce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie miałam czegoś takiego. Podobno po cewniku może boleć przy siku. Przy kupie nie nazwalabym tego bólem, taki lekki dyskomfort w związku z parciem, ale ja bardzo mało jadłam przed i po cesarce bo też się nasłuchałam że tragedia ze sraniem, a jem ogólnie wege więc sporo błonnika także to też mnie ominęło bo "idzie samo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z kupa miałam problem. Jak czułam, że się zbliża ten czas to przerażenie. Z oddawaniem moczu kompletnie żadnego problemu nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Zrób badanie moczu. Ja byłam trzy razy cewnikowana i za każdym razem miałam zakażenie pęcherza. Dostaniesz antybiotyk, który można brać przy karmieniu jak ja i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulalo

Ja tak miałam i to do półtora miesica. To był taki ból że bałam się sikac ale położna mi mówiła że to normalne i minie  i tak było lekarzowi też mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulalo

To nie jest ból jak po cewniku prawda? To taki ból jak by wszystkich tam wnętrzności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesarzyca

dokladnie, nie boli mnie tak jak przy zapaleniu pecherza, tylko jakby od srodka, a najwiekszy bol towarzyszy jak idą gazy, musze wtedy mocno podkurczyc nogi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, ale tylko w pierwszych dniach. Bardzo szybko doszłam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×