Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

czy u kobiety liczy sie tylko wiek, uroda i uleglosc

Polecane posty

Gość gosc

jak to jest, czy tylko ladna, mloda, tak do 25 roku zycia i ulegla kobieta, dajaca sie urobic ma sens bytu na tym swiecie wg mezczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

jak to jest, czy tylko ladna, mloda, tak do 25 roku zycia i ulegla kobieta, dajaca sie urobic ma sens bytu na tym swiecie wg mezczyzn?

Wg zakompleksionych mężczyzn. Mężczyzna pewny siebie, pewny swej wartości ma kobietę na swoją miarę,  partnerkę, uksztaltowana kobiete, za co ja m.in. ceni a nie wpatrzoną w niego,  pozbawiona rozumu i swego zdania istotę, która może sobie podporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wg zakompleksionych mężczyzn. Mężczyzna pewny siebie, pewny swej wartości ma kobietę na swoją miarę,  partnerkę, uksztaltowana kobiete, za co ja m.in. ceni a nie wpatrzoną w niego,  pozbawiona rozumu i swego zdania istotę, która może sobie podporządkować.

Jak ją sobie narysuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelonek
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

jak to jest, czy tylko ladna, mloda, tak do 25 roku zycia i ulegla kobieta, dajaca sie urobic ma sens bytu na tym swiecie wg mezczyzn?

Skąd wy ludzie bierzecie takie myślenie w ogóle ??? No co za bzdura.  Czy nigdy nie spotkaliście się z sytuacją,że kobieta  37 letnia albo 45 letnia łączy się szczęśliwie w parę ze zbliżonym do niej wiekiem i innymi warunkami mężczyzną? A dzieci z podstawówki albo liceum powinny w postach dopisywać swój przedział wiekowy bo to ewentualnie może wiele wyjaśnić. Reszta nie siedzieć tyle na portalach społecznościowych bo to ryje mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

jak to jest, czy tylko ladna, mloda, tak do 25 roku zycia i ulegla kobieta, dajaca sie urobic ma sens bytu na tym swiecie wg mezczyzn?

Tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked

Ja młoda, atrakcyjna i uległa i przewiozłam się na tym. Za naiwność się płaci... Od kilku lat jestem w związku ze wspaniałym mężczyzną ale po tym co dostałam od tamtych do dziś muszę się składać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Takie są dobre na seks. Naiwne, ufne, niedoświadczone. Łatwiej takaą wykorzystac dlatego są w "cenie" u męzczyzn którzy chca szybkiego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiek i uroda - tak. Jakaś tam uległość - nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×