Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimikus

Imie Noemi

Polecane posty

Gość Mimikus

Uwazacie, ze imie Noemi bedzie zle przyjete w spoleczenstwie? Nie chce aby corka miala problemy z powodu swojego imienia. Z gory dziekuje sa odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi się podoba, za 20 lat zapewne nie będzie robiło to imię już takiego wrażenia i stanie się normalne. Jej rówieśnicy raczej dokuczać nie będą. Dokuczać za to będą kobiety w twoim wieku i starsze. Będą gadały, że wymyślasz, udajesz amerykankę, albo że to wiocha nazywać dziecko zagranicznym imieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będzie Noami, Naomi, Naomi, Naemi ale nigdy po twojemu. Osobiście nie podoba mi sie to imię. Takie na siłę amerykańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prawda jest taka, że do każdego imienia można się przyczepić.

Julia - haha, twoje dziecko będzie dziesiątą Julią w klasie.

Natasza - haha, ale wiocha, spolszczone rosyjskie imię

Noemi  - haha, matka się chyba za dużo zagranicznych filmów naoglądała

Kazimierz - haha, jak stary dziad

Tymon - haha, jak Tymon i Pumba.

I tak można w nieskończoność. Na każde imię coś znajdziesz. Moja mama myślała, że moje imię - Kamila - jest neutralne i nie da się go wyśmiać. A dzieciaki w podstawówce (same Anie, Kasie i Magdy) śmiały się, że jestem Kama - jak ta margaryna, którą reklamowali w tv. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Jak dla mnie dramat, ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była moda na Vanessy, Jessiki, teraz Noemi... Boziu, widzisz a nie grzmisz. Tyle ładnych polskich imion, ale wy w zaparte idziecie w kosmopolityzm i multikulti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak podoba ci sie Noemi to tak daj.  Wszyscy nadaja imiona zza granicy wiec nic nie bedziesz sie wyrozniac.  Ja tam wole polska Nawojke.  Bardziej niespotykana, a brzmi swojsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×