Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lara

Osoby po operacji nosa

Polecane posty

Gość Lara

Witam! :) Zwracam się tutaj do osób, które sa po operacji plastycznej nosa. Ja przeszłam swoja 17 dni temu i ogólnie jestem bardzo zadowolona z nowego noska. Operacje miałam metodą otwartą w znieczuleniu ogólnym. Przegroda była prostowana, nos zwężany i skrócony oraz nozdrza zmniejszone. Siniaki z twarzy zeszły juz dawno ale nosek niestety mnie boli. Czuje taki ucisk, pulsowanie oraz mrowienie na całym nosie. Kontaktowałam się z lekarzem telefonicznie i mówił że to normalny proces gojenia i musze uzbronić się w cierpliwość. Niestety jest to strasznie uciążliwe, szczególnie podczas snu... Chciałam zapytać czy ktoś z Was czuł się podobnie? Przejrzałam cały internet ale nie widziałam, żeby ktoś skarżył się na podobne odczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cały internet przejrzałaś i nie znalazłaś? Wątpię. Ja jestem 8 miesięcy po operacji i to są typowe objawy. Każdy je ma. Pierwszy miesiąc po operacji nosa jest bardzo uciążliwy, a później też nie jest idealnie. Nos się goi bardzo długo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dokuczaja jeszcze straszne bóle głowy i tak na zmiane raz nos raz głowa. Cały czas musze beac tabletki przeciwbólowe a jak przejrzałam internet to wiekszość twierdzi, że bólu w ogole nie odczuwa dlatego zaczełam sie martwic o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różnie jest. Mnie np bolało, ale mi to nie przeszkadzało, nie brałam też nic przeciwbólowego, ale ja w zasadzie nigdy nie biorę takich tabletek. Za to bardzo przeszkadzał mi brak drożności oraz świstanie w nosie, w nocy nie tylko zatkany nos, ale też hałas, który nos generował, bo normalnie oddycham bezglosnie, a po operacji jak stary chłop oddychałam. Jeżeli uważasz, że Twoje dolegliwości bólowe są niewspółmierne, to zawsze możesz się skonsultować z lekarzem albo pojechać na konsultację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dziekie za odpowiedz! A czy tez caly czas sie budzilas przez zaschniete gardlo? Strasznie trudno sie przyzwyczaic i porzadnie wyspac 😒😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyschnięte gardło przeszkadzało mi non stop, a usta musiałam smarować co 5 minut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×