Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paczi

Świeżość genitaliów a seks oralny

Polecane posty

Gość Paczi

Czy lubicie jak genitalia partnera/nerki są dopiero co umyte, trochę przechodzone a może nieświeże? Bo jak np. uwielbiam jak moja partnerka jest po pół lub całym dniu, wtedy jej myszka pachnie naturalnie i podniecająco bardzo, lubię lekką rybozę jak też jak lekko siuśkami daje (btw lubię pissing). Czasami mnie najdzie też na bardziej nieświeżą, a czasem na umytą, ale też trzeba odczekać trochę bo dopiero umyta jest nienaturalna i nieraz wtedy smakuje płynem do higieny 😕 Podzielcie się swoimi upodobaniami w tej kwestii panie i panowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To chyba naturalne.Smród spod pe... a skutecznie odstrasza i odbiera ochotę  na robienie lo....a i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój pierwszy kontakt na żywo z damską pochwą był kiedy była miała okres i do tego trochę serka. Nie przeszkadzało mi to wtedy i podniecony wylizałem ją ze smakiem. Obecnie bardzo rzadko mi się zdarza lizać w okres a jeśli już to pod koniec okresu. Smak żelaza jest zbyt intensywny. Natomiast lekki śledzik jak najbardziej działa podniecająco. Muszelka nie może być całkiem jałowa o smaku mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taki fetysz brudu ma chyba jakąś nazwę? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×