Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kusza Myślivski

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6034
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Kusza Myślivski wygrał w ostatnim dniu 3 Wrzesień 2019

Kusza Myślivski ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

592 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kusza Myślivski

  5 najlepszych książek

  Ze wspomnianych tu to szczególnie do serca przypadły mi "Mistrz i Małgorzata" chociaż uważam, że to wcale nie jest najlepsza z książek Bułhakowa. "Nieznośna lekkość bytu" Kundery też jest świetna. Nie wiem od czego zacząć swój własny ranking, ale spróbuję. 1) "Czarodziejska Góra" Manna. To jest kawał dobrej literatury. Opowieść tylko fajna, ale literacko genialna. Mann jest dla mnie niekwestionowanym mistrzem pióra. Wracałam do tej pozycji wiele razy, za każdym z równym zapałem. 2) "Ojciec Chrzestny" Puzo. Sztampa, ale i wielowątkowa opowieść. 3) "Człowiek który pomylił żonę z kapeluszem" Sacksa. To jest książka naukowa, ale fabularyzowana. Czytałam ją stosunkowo niedawno, jakieś dwa lata temu. Odcisnęła we mnie ogromne piętno. 4) "Paragraf 22" Hellera. Klasyka. Świetnie pokazuje bezsensy i absurdy, jest w niej coś z "Procesu" Kafki 5) I niech tak zostanie. O ile numer jeden jest póki co niezmienny, to reszta jest jedynie wypadkową chwili, nastroju i pamięci.
 2. Kusza Myślivski

  Szybkie zapłodnienie?

  Może w to nie uwierzysz, ale istnieją sposoby na skutecznie zniwelowanie tej możliwości.
 3. Kusza Myślivski

  Szybkie zapłodnienie?

  Taka niewinna zabawa z jednorazowym włożeniem to jest już stosunek przerywany. I tak, podczas stosunku przerywanego można zajść w ciążę. Szanse są małe, ale chyba nie aż tak małe jak napisał matematyczny ignorant bacillus.
 4. Kusza Myślivski

  Fantazja erotyczna żony o zabarwieniu BDSM

  Kolejnym razem żona powinna uraczyć Cię spermą kochanka. Ta opcja z jedzeniem własnej już mi się znudziła. Jesz ją w różnych pozycjach, konfiguracjach, aranżacjach, finał zawsze ten sam. Popracuj nad kolejnym wypracowanie. Trója, siadaj!
 5. Kusza Myślivski

  Gdzie znaleźć młodego partnera..?

  Tu bardziej chyba chodzi o pracę zarobkową. Może tamto było o życiu prywatnym.
 6. Kusza Myślivski

  Co sądzicie o BDSM

  Sądzę, że to skomplikowane i że temat był już wałkowany wielokrotnie. Sporo mówi się o tym, jak codzienne relacje partnerskie przekładają się, na relacje łóżkowe. To oczywiste, że zachodzi korelacja. O tym jak relacje erotyczny wpływają na związek, mówi się już dużo mniej, a przecież to jasne, że pożycie przekłada się na życie. Jeśli jedna ze stron jest dominująca w alkowie, pewne jest, że choćby podświadomie będzie próbowała przenieść ten trend na inne sfery życia. Tak wiele już słów, a nawet książek zostało napisanych o samcach, którzy w łóżku są "brutalni" a jak tylko z niego wyjdą to już do rany przyłóż, przynoszą ciepły kocyk i gotują obiad. Tacy mężczyźni istnieją tylko w bajkach, albo udają takich w pierwszej fazie związku. Taka dwoistość natury zwyczajnie nie występuje w przyrodzie, za to nagminnie pojawia się w marzeniach kobiet. Dlatego jeśli myślimy o kimś poważnie, to warto się czasem zastanowić nad tym, w jakiej pozycji stawiamy się podczas erotycznych igraszek. Mnie ten problem nie dotyczy z racji ciągot do stania po obydwu stronach bata, ale przyznaję, że raz czy dwa się o niego otarłam.
 7. Może potrzebujesz dominującego samca, a nie tatusia?
 8. Kusza Myślivski

  Czy seks pomaga

  Ten z paskudnym avkiem to był Numero Duo, a paskudny avek, to gość z "Mechanicznej Pomarańczy". Von, to raczej ktoś inny.
 9. Kusza Myślivski

  Czy seks pomaga

  Nie jesteś zboczeńcem? Czemu ukrywałeś to przede mną?
 10. Kusza Myślivski

  Czy seks pomaga

  Zachowaj porcelanę, kasę na wódkę, a nawet prawictwo na lepsze czasy. Weź dzień urlopu, opracuj jakąś długą, pieszą trasę, zrób kanapki, załóż wygodne buty, kote zamknij w szafie. Znajdziemy cień pod gruszą i pogadamy o prozie. Lecę spać.
 11. Kusza Myślivski

  Czy seks pomaga

  Taki jest rozchwytywany? Ale nie dlatego, że stawia?
 12. Kusza Myślivski

  Czy seks pomaga

  Nie ma co rozpieszczać cudzych dzieci.
 13. Kusza Myślivski

  Czy seks pomaga

  To może poszlibyśmy jeszcze do teatru i sklepu z galanterią skórzaną?
 14. Kusza Myślivski

  Czy seks pomaga

  Nie. O Twoją porcelanę, byłam pierwsza w kolejce.
 15. Kusza Myślivski

  Czy seks pomaga

  Przepisałeś majątek na kota?
×