Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaczyliOla

Jestem zazdrosna o auto

Polecane posty

Gość JaczyliOla

Narzeczony kupił sobie nowe auto. On przy nim fixuje traktuje tak wyjątkowo i tak dba żeby się nie zabrudził codziennie coś dokupuje do niego. Poczułam że większą miłością darzy auto i się rozsypalam, poczułam się zdradzona. Naprawdę jestem mniej ważna nisz rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

Faceci lubią zabawki.znudzi się wyluzuj. Mój miał fazę na anime i oglądał przez kilka tygodni cały czas. Znudził się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaczyliOla
38 minut temu, Gość www napisał:

Faceci lubią zabawki.znudzi się wyluzuj. Mój miał fazę na anime i oglądał przez kilka tygodni cały czas. Znudził się

Zawsze miał jakieś auto ale nigdy nie było czegoś takiego ostatnio mieliśmy ustalać datę ślubu a teraz to nawet nie wspomnę o tym bo widzę co go interesuje tak naprawdę. Zastanawiam się czy to nie za wcześnie na ślub czy to nie będzie błąd nie chce żeby czuł się zniewolony na siłę chyba odpuszczę ale jest mi bardzo przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
46 minut temu, Gość www napisał:

Faceci lubią zabawki.znudzi się wyluzuj. Mój miał fazę na anime i oglądał przez kilka tygodni cały czas. Znudził się

 Oby jej nie traktował jak zabawki, którą się szybko znudzi...jak sobie zapracował to co mu żałujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaczyliOla
16 minut temu, Gość Kobiety:) napisał:

 Oby jej nie traktował jak zabawki, którą się szybko znudzi...jak sobie zapracował to co mu żałujesz? 

Właśnie nie żałuję tylko czuje się odsunięta i niepetrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
4 minuty temu, Gość JaczyliOla napisał:

Właśnie nie żałuję tylko czuje się odsunięta i niepetrzebna

Może troszkę przesadzasz? Co można codziennie do auta dokupywać? Tak z ciekawości🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaczyliOla
12 minut temu, Gość Kobiety:) napisał:

Może troszkę przesadzasz? Co można codziennie do auta dokupywać? Tak z ciekawości🙂

Na początku tak myślałam że przesadzam a teraz to już chyba odpuszczę ten cały temat z datą ślubu. Auto nie jest nowe ma 5lat i miało parę mankamentow Kupuje a to zapach a to płyn do szyb chociaż ma już w zapasie to już myśli żeby tapicerkę zmienić codziennie jakieś nowe kosmetyki do auta 😔 a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Zdaje się, ze wg ciebie mężczyzna nie ma prawa do radosci i pasji, bo w ten sposób cię "ograbia". Nie wszystko kręci się wokół ciebie.:)Przepraszam, a ile masz lat? Bo takie schizy mają nastolatki. A przecież będziesz wożona tym samochodem, czyż nie? Oj, co to będzie, jaki lament, jak przyjdzie opłacić OC, lub zapłacic za naprawę w warsztacie:):))) Chyba od razu się rozwiedziesz z tej udręki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×