Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

jak zadowolic takich ludzi bo nie wiem

Polecane posty

Gość gosc

Jestem dosyc atrakcyjna podobno, chociaz ja tego nie widze. Ale mam wzrost i figure jak np nicole kidman, tylko do tego duzy biust. Z twarzy tez ok. Duzo kobiet mnie nie lubi, mimo to ze mnie nie zna. Tak samo niektorzy mezczyzni, i to jak zauwazylam brzydkie kobiety, ktore nie maja powodzenia i Ci niscy malo urodziwi faceci, czasem rzucaja nawet jakimis tekstami w moja strone, chca pokazac nie wiem co, chyba swoja wyzszosc. Za to przystojni faceci to czesto do mnie lgna, tak samo spelnieni zyciowo ludzie, z nimi nie ma nigdy problemu w kontaktach. Nie wiem czy zasluga wygladu tak moze dzialac, chociaz  mi to sie nie wydaje ze jakas piekna jestem, czy po prostu Ci ludzie maja takie charaktery. Chcialabym sie z niektorymi zaprzyjaznic, ale na starcie obracaja wszystko w jakas wojne miedzy nami, pojawiaja sie zlosliwosci z ich strony, tylko przez to ze sie do nich odezwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa ładna

Takie to życie, znam z autopsji. Olać to, wystarczy mieć jednego czy dwóch szczerych przyjaciół, tyle tylko do szczęścia potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam ci lekurę pewnej książki :Jorge Bucay- "Pozwól, że Ci opowiem..." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×