Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks niszczy człowieka nisczy miłość niewinność czystość moralność

Polecane posty

Gość gość

znam dużo mężczyzn i kobiet którzy mimo uprawiania seksu czuli sie źle staczali sie w to nieczyste bagno zepsucie moralne wyrzekli się by być normalnym cudownym niewinnym człowiekiem a nie tym zezwierzęconym tą kurewską jak ... bo lepiej wyrzec się przyjemności niż być w tym bagnie a niewinność jest przyjemna

przykład znam kobietę która widziałą coś w seksie chorą żądzą przyjemną cielesność jak ... rozpustna ... wyrzekla sie bo nie zniosła tego że było jets z tym źle przygnębiona w rozpaczy że niszczy swoje ciało brudem cielesnym te pozycje ta rozpusta orgazmy nie są tak przyjemne jak niewinność jak zaznała niewinności czuje się super wiem bo sama tak mam i szczerze jakie kolwiek są te seksy to niewinność jets cudowniejsza kto zaznał czystości to wie o czym mówię i wie  jak cudowne uczucie czuć tą czystość jeśli chodzi o całokształ moralny  anie tlyko patologiczny seks  kurewski pełen diabelskiej nieczystosc a mezczyzna ktory nie jest zwierzeciem na szczescie kara za ten bezwstyd będzie piekło za seks nieprokreacyjny idzie się do piekła mówią świadectwa oraz dużo znaków egzorcyzmy i  nawrócenia to patologia ten seks jak myślę o seksie i oglądam te chore wisy o seksie jak tu zaliczyć jak tu jaką pozycję jak orala itd to niedobrze mi i wpadam w depresje a jka nie myślę o seksie to czuje się taka szczęśliwa niewinna i to jets tak piękne że naprawdę pojąć się teog nie da a seksy to tylko chore wyuzdanie popędy itd. nie ma  wtym czystych zamiarów miłości to nie jets wogle piękne to spaczone miłość to uczucie  a to chora żądza zezwierzęcenie  jakieś pozycje orgazmy popędy jakieś wszystko straszne nie ma nieiwnność lepiej być niewinnej niż jęczeć z seksu i achwycać się i nie szanowować ciała dziewicwa kwiatuszka niewinności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

cudownie czuć czystość bo wiesz że jesteś wolny od brudu że żadna rozpusta cielesna nie jest piękna tak jak niewinność i gdy żyjesz bez tego zepsucia moralnego to wiesz o czym mówię ale nie wystarczy  nie robić ale mieć w głowie tą wszystką niewinność wiedzieć żę to piękne a jeszcze bardziej się to poczuje niewinność to nie tylko nieuprawianie seksu coś więcej trzeba kochać i myśleć że to piękne robić to co niewinne  du,żo by mówić ale tylko resztka to zrozumie w dzisiejszym świeicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ciebie przyniósł bocian,  dobrze że większość facetów tak nie myśli bo  ludzkość by wymarła, czy twoje jajka produkują nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukardo
8 minut temu, Gość gość napisał:

cudownie czuć czystość bo wiesz że jesteś wolny od brudu że żadna rozpusta cielesna nie jest piękna tak jak niewinność i gdy żyjesz bez tego zepsucia moralnego to wiesz o czym mówię ale nie wystarczy  nie robić ale mieć w głowie tą wszystką niewinność wiedzieć żę to piękne a jeszcze bardziej się to poczuje niewinność to nie tylko nieuprawianie seksu coś więcej trzeba kochać i myśleć że to piękne robić to co niewinne  du,żo by mówić ale tylko resztka to zrozumie w dzisiejszym świeicie

czytanie twoich wypowiedzi to męka bez interpunkcji i jakiegokolwiek szyku zdań można k.rwa jajko znieść weźże człowieku naucz sie najpierw pisać a potem się bierz za seks to może zrozumiesz o co w nim chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

seksy to zezwierrzęcenie popędy zaspakajanie popędów seksualnych a mówiłam że tylko do rozmnażania  to straszne seks tym bardziej jak kboieta robi to tylko do rozmnażania z mężem to powinna jeszcze bardziej go nienawidzić bo traci niewinność straciła dziewictwo coś cennego  a seks to zezwierzęcenie popędy kurestwo burdel przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

piękna miłość jest bez seksu taka niewinna czysta  mężczyzna kocha naprawdę  anie traktuj kobiete to obsługiwania go w łóżku  ajak nie da to już nie kocha seksy to zezwierzęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ty nigdy nie znajdziesz dziewczyny, seks jest, zdrowy jest potrzebny i służy prokreacji a ty, dziwaku lepiej idz, do zakonu i kochaj sobie  maryje wiecznie dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Ty nigdy nie znajdziesz dziewczyny, seks jest, zdrowy jest potrzebny i służy prokreacji a ty, dziwaku lepiej idz, do zakonu i kochaj sobie  maryje wiecznie dziewice

znajdzie są przecież normalni ludzie którzy nie są zepsuci i nie są patologiczni  a seksy nie są zdrowe bo jets dużo chorób coraz więcej kobiet umiera od seksu analnego oralnego poczytaj   a dziewictwo piękniejsze od seksu nie obrażaj niewinności  a seksy nudzą się prędzej czy póżniej i są choroby psyhiczne od seksu kobieta która była chora na schizofremię przez seks gdy nawróciła się z dmeonów nieczystości wyzdrowiała a jak wiemy schizofremia jest chorobą psychiczną przez seks i przez to też bardzo trudną do wyleczenia a znam dużo ludzi którzy przez seks popadają w depresję a ci co  nie uprawiają i nie myślą itd są szczęśliwsi radośni wiem co mówię bo ja też przeżyłam seksy niszczą psychikę i  wpędzają w depresję jest dużo chorób od seksu nie tylko jedna z wieloma partnerami seksy to niszczą miłości to jest zezwierzęcenie a jak wiemy zwierzęta nie mają w pełni wykształconego rozumu czyli nie do końca jest normalny mądry dużo by mówić seks to zło i szczerze dobrze że isntnieje piekklo kara i że za nieprokreację idzie się do piekłą i żałuje dużo ludi którzy tam są tak smao mówili a teraz żałują żę kobiety były jak ... a męźczyźni jak zwierzęta a co nadzwyczajnego w tym żę skrzypi łóżko mężczyzna wkłada robi w tą i z powrotem i tyle  to nawet żenujące brak ambicji co życie starta nerwó na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

albo jakieś pozycje oralne jakeiś sodoma i gomora masakra i gdzie tu miłość sam popęd i zezwierzęcenie kurestwo masakrito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja fajnie czuje sie w seksie z moim mezczyzna , jestes zaburzona autorko, z powietrza sie nie wzielas tylko z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdyby tak kazdy myslal jak ty to ludzkości by nie bylo , skoro nie lubisz seksu to twoja sprawa i nie musisz tego ...ic na forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zycie lubisz a seksu juz nie hmmm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Kasia

Moje lozko nie skrzypi a mezczyzna jest wspanialy mily i delikatny a seks jest bardzo subtelny a nie taki jak ty to oblesnie opisujesz, jestes zalosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Autorce odbiło zdrowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadły Lucek
5 minut temu, Gość Gos napisał:

Autorce odbiło zdrowo 

Autorka to jebnięty Smakosz, coraz gorszej z grubasem 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zle ze ludzkosc zyje, bo sie wszyscy wykanczamy nawzajem. jakby nie bylo ludzi, to by bylo lepiej na tej planecie... więc faktycznie, kazdy sie bryka i mamy przeludnienie na swiecie i wszędzie domy stawiają... Kiedys sobie robili 10 dzieci w rodzinie i bylo ok a teraz jest 2 albo 3 dzieci maks i to z roznymi partnerami, zazwyczaj antykoncepcja, to jest jak zezwierzęcenie totalnie, to zwierzęta są wspanialsze od ludzi i mają duszę. 

Więc akurat argument, że jakby nie seks to by ludzkości nie było jest trochę kiepski, bo to tak jakby stwierdzić że gdyby nie księża to nie byłoby kościołów albo gdyby nie koła to nie byłoby samochodów gdy gdyby nie bylo uni europejskiej to w niemczech nie byloby euro, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×