Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ma sensu byc porzadna

bycie porzadna nic nie daje by facet chcial ja do zwiazku

Polecane posty

Gość nie ma sensu byc porzadna

jak kobieta nie jest 10/10 to moze zapomniec o zwiazku, o facecie, o mezu

bycie porzadna nic nie pomoze  by  jakikolwiek facet ja zechcial

jesli kobieta nie jest 10/10 to moze liczyc na wydymanie co najwyzej i nic wiecej

a jak nie chce byc puszcz/alska to zaden facet nawet na nia nie splunie, chocby miala fajny charakter i dobre serce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
17 minut temu, Gość nie ma sensu byc porzadna napisał:

jak kobieta nie jest 10/10 to moze zapomniec o zwiazku, o facecie, o mezu

bycie porzadna nic nie pomoze  by  jakikolwiek facet ja zechcial

jesli kobieta nie jest 10/10 to moze liczyc na wydymanie co najwyzej i nic wiecej

a jak nie chce byc puszcz/alska to zaden facet nawet na nia nie splunie, chocby miala fajny charakter i dobre serce

 

Nieprawda. Szukam porządnej dziewczyny, nie musi być 10/10, wystarczy by była zadbana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ... napisał:

Nieprawda. Szukam porządnej dziewczyny, nie musi być 10/10, wystarczy by była zadbana 🙂

Znowu ten desperat...gdyby rzeczywiście byloby ci to obojętne to byś wyrwał kogokolwiek. Tak wiem. Zaraz napiszesz że żadna na ciebie uwagi nie zwraca ale wszyscy wiemy że to gòwno prawda. Widocznie robisz coś źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Znowu ten desperat...gdyby rzeczywiście byloby ci to obojętne to byś wyrwał kogokolwiek. Tak wiem. Zaraz napiszesz że żadna na ciebie uwagi nie zwraca ale wszyscy wiemy że to gòwno prawda. Widocznie robisz coś źle.

Nie jestem desperatem.

Skąd możesz wiedzieć, jaka jest prawda, skoro mnie nie znasz? Zagadywałem do wielu przeciętnych dziewczyn i każda mnie odrzucała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę co piszesz. Powiedzieć cześć ładna dziś pogoda to za mało. Zrzedzisz jak stary tetryk. I nie przyjmujesz prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi

Coś w tym niestety jest... Może nie 10/10, ale bycie uczciwą, fajną, mądrą, dobrą i... (wpisz jakiekolwiek cechy wewnętrzne) kobietą ma się nijak do bycia kobietą 10/10 zewnętrznie. Po prostu faceci to wzrokowcy. Możesz być beznadziejna w środku, ale super na zewnątrz i faceci będą ustawiać się za Tobą w kolejce, ale jeśli jesteś normalną, zwyczajną dziewczyną zewnętrznie, ale serce, mózg itp masz idealne, to choćbyś cuda robiła przed facetem, on ma Cię w du.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guwno prawda
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Znowu ten desperat...gdyby rzeczywiście byloby ci to obojętne to byś wyrwał kogokolwiek. Tak wiem. Zaraz napiszesz że żadna na ciebie uwagi nie zwraca ale wszyscy wiemy że to gòwno prawda. Widocznie robisz coś źle.

faceci nie robia cos zle, faceci nie robia NIC, bo im nie zalezy na przecietnych, przecietne sa samotne, bo faceci chca tylko piekne 10/10, przez to i kobiety i faceci sa sami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Widzę co piszesz. Powiedzieć cześć ładna dziś pogoda to za mało. Zrzedzisz jak stary tetryk. I nie przyjmujesz prawdy.

Jeśli myślisz, że "cześć, ładna pogoda" to wszystko, co robię, by poderwać dziewczynę, to jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość guwno prawda napisał:

faceci nie robia cos zle, faceci nie robia NIC, bo im nie zalezy na przecietnych, przecietne sa samotne, bo faceci chca tylko piekne 10/10, przez to i kobiety i faceci sa sami

 

Robiłem bardzo dużo. To wy chcecie tylko 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Mała Mi napisał:

Coś w tym niestety jest... Może nie 10/10, ale bycie uczciwą, fajną, mądrą, dobrą i... (wpisz jakiekolwiek cechy wewnętrzne) kobietą ma się nijak do bycia kobietą 10/10 zewnętrznie. Po prostu faceci to wzrokowcy. Możesz być beznadziejna w środku, ale super na zewnątrz i faceci będą ustawiać się za Tobą w kolejce, ale jeśli jesteś normalną, zwyczajną dziewczyną zewnętrznie, ale serce, mózg itp masz idealne, to choćbyś cuda robiła przed facetem, on ma Cię w du.. 

To może przestańcie się uganiać za tymi 10/10? Jest wielu mężczyzn, którzy by was pokochali, ale wy ich odrzucacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość guwno prawda napisał:

faceci nie robia cos zle, faceci nie robia NIC, bo im nie zalezy na przecietnych, przecietne sa samotne, bo faceci chca tylko piekne 10/10, przez to i kobiety i faceci sa sami

 

Wiodcznie nie robią nic w stosunku do Ciebie bo ja widzę wszędzie przecietniary z facetami i to niekoniecznie brzydkimi więc przestańcie już pieprzyć i poszukajcie winy w sobie. To że ktoś jest porządny cokolwiek to znaczy nic mu nie gwarantuje w życiu. Radzę dorosnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja 100 procent
4 minuty temu, Gość Mała Mi napisał:

Coś w tym niestety jest... Może nie 10/10, ale bycie uczciwą, fajną, mądrą, dobrą i... (wpisz jakiekolwiek cechy wewnętrzne) kobietą ma się nijak do bycia kobietą 10/10 zewnętrznie. Po prostu faceci to wzrokowcy. Możesz być beznadziejna w środku, ale super na zewnątrz i faceci będą ustawiać się za Tobą w kolejce, ale jeśli jesteś normalną, zwyczajną dziewczyną zewnętrznie, ale serce, mózg itp masz idealne, to choćbyś cuda robiła przed facetem, on ma Cię w du.. 

100% prawdy !

zeby facet chcial byc z kobieta (nie tylko ja wydymal jednorazowo) trzeba miec mega mega mega wyglad

nie masz wygladu nie bedziesz miala NIGDY faceta, o mezu ktory bedzie kochal mozna zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ... napisał:

To może przestańcie się uganiać za tymi 10/10? Jest wielu mężczyzn, którzy by was pokochali, ale wy ich odrzucacie.

Pojmij gowniarzu że miłość musi być wzajemna. Łaski nie robisz że kogoś byś pokochał. I naprawdę nie trzeba się uganiac za 10. Tak sobie wmowiles żeby chronić swoje męskie (?) ego. Nie wiem co kobiety widzą w takich dzieciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość ... napisał:

To może przestańcie się uganiać za tymi 10/10? Jest wielu mężczyzn, którzy by was pokochali, ale wy ich odrzucacie.

nie klam , mnie zaden nie pokochal, zaden nigdy mnie na randke nie zaprosil, bo nie jestem 10/10

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pojmij gowniarzu że miłość musi być wzajemna. Łaski nie robisz że kogoś byś pokochał. I naprawdę nie trzeba się uganiac za 10. Tak sobie wmowiles żeby chronić swoje męskie (?) ego. Nie wiem co kobiety widzą w takich dzieciach...

Rozumiem, że musi być wzajemna. Ale jeśli ŻADNA dziewczyna nie odwzajemnia moich uczuć, to coś musi być nie tak. Więc nie piszcie, że jak nie jesteście 10/10, to was żaden nie chce, skoro to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

faceci zawsze lecieli , leca i beda leciec tylko na wyglad 10/10

kazdy seksuolog, psycholog i socjolog to potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie klam , mnie zaden nie pokochal, zaden nigdy mnie na randke nie zaprosil, bo nie jestem 10/10

 

Ja zapraszałem te przeciętne, to mi odmawiały 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

faceci zawsze lecieli , leca i beda leciec tylko na wyglad 10/10

kazdy seksuolog, psycholog i socjolog to potwierdzi

Kobiety zawsze leciały, lecą i będą lecieć tylko na wygląd 10/10.

Każdy seksuolog, psycholog i socjolog to potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

faceci sa dupkami i kobiety ich nie chca a chrzania ze to przez to ze nie sa 10/10, zalosne polgowki, nie chca przyjac prawde do wiadomosci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Ja zapraszałem te przeciętne, to mi odmawiały 😞

jak jestes chamem to co sie dziwic xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

faceci sa dupkami i kobiety ich nie chca a chrzania ze to przez to ze nie sa 10/10, zalosne polgowki, nie chca przyjac prawde do wiadomosci

 

No właśnie dupków chcecie, a tych normalnych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

jak jestes chamem to co sie dziwic xDDD

Nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ... napisał:

Kobiety zawsze leciały, lecą i będą lecieć tylko na wygląd 10/10.

Każdy seksuolog, psycholog i socjolog to potwierdzi.

Nie dość że gowniarz wiekowo to we łbie pusto. Mnie nie dziwi twój brak szczęścia. Brzydzisz tym swoim zrzedzeniem. Taka wieczna ofiara losu. Oczywiście we własnym mmiemaniu. Po co kobiecie druga cípa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie dość że gowniarz wiekowo to we łbie pusto. Mnie nie dziwi twój brak szczęścia. Brzydzisz tym swoim zrzedzeniem. Taka wieczna ofiara losu. Oczywiście we własnym mmiemaniu. Po co kobiecie druga cípa? 

Haha, przecież to tylko parodia komentarza, na który odpowiadałem 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi

Powiem jak ja to widzę... Przeważnie faceci przystojni to egoistyczni dupki, a brzydcy to przeważnie niezaradne cipki... Nie ma kogo wybierać... 

 

Zaś co do mnie, z wyglądu nie mam 10/10, ale mnie strzela jak ktoś ceni mnie tylko za wygląd, a w dupie ma to co mam w środku. To co w środku jest ponad przeciętne, ale dla większości facetów wcale się nie liczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie dość że gowniarz wiekowo to we łbie pusto. Mnie nie dziwi twój brak szczęścia. Brzydzisz tym swoim zrzedzeniem. Taka wieczna ofiara losu. Oczywiście we własnym mmiemaniu. Po co kobiecie druga cípa? 

nie zwracaj uwagi na tego gimbusa pokrzywionego psychicznie, widac ze patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość ... napisał:

Haha, przecież to tylko parodia komentarza, na który odpowiadałem 😂😂😂

Ty jesteś parodia. Wiodcznie masz skrzywiona skalę która tak chętnie oceniasz kobiety. To co dla ciebie przeciętne pewnie jest wyżej w skali a ty masz ból dùpska. Zacznij zarywac do rzeczywiście przeciętnych. Albo brzydkich. Dlaczego je odrzucasz? Przecież liczy się wnetrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
14 minut temu, Gość Mała Mi napisał:

Powiem jak ja to widzę... Przeważnie faceci przystojni to egoistyczni dupki, a brzydcy to przeważnie niezaradne cipki... Nie ma kogo wybierać... 

 

Zaś co do mnie, z wyglądu nie mam 10/10, ale mnie strzela jak ktoś ceni mnie tylko za wygląd, a w dupie ma to co mam w środku. To co w środku jest ponad przeciętne, ale dla większości facetów wcale się nie liczy. 

Dla mnie się liczy właśnie wnętrze 🙂

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś parodia. Wiodcznie masz skrzywiona skalę która tak chętnie oceniasz kobiety. To co dla ciebie przeciętne pewnie jest wyżej w skali a ty masz ból dùpska. Zacznij zarywac do rzeczywiście przeciętnych. Albo brzydkich. Dlaczego je odrzucasz? Przecież liczy się wnetrze...

Zarywam, nie chcą mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zarywasz nie do brzydkich haha. Dorosnij trolu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś parodia. Wiodcznie masz skrzywiona skalę która tak chętnie oceniasz kobiety.

"faceci zawsze lecieli , leca i beda leciec tylko na wyglad 10/10

kazdy seksuolog, psycholog i socjolog to potwierdzi"

"Kobiety zawsze leciały, lecą i będą lecieć tylko na wygląd 10/10.

Każdy seksuolog, psycholog i socjolog to potwierdzi."

Twierdzisz, że to nie to samo? A jednak tylko moją odpowiedź krytykujesz, a oryginalnego komentarza nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×