Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ma sensu byc porzadna

bycie porzadna nic nie daje by facet chcial ja do zwiazku

Polecane posty

Gość ...
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zarywasz nie do brzydkich haha. Dorosnij trolu. 

Skąd wiesz, do kogo zarywam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

Przecież to kobiety wymyślimy powiedzenie "przyciągnie wyglądem, zatrzymaj charakterem".  A teraz się dziwią że faceci też ta zasadę stosują. 

Jako facet po 30 z pewnym doświadczeniem, powiem że to co mężczyzni uważają za atrakcyjne nijak się ma do tego co kobiety w sobie uważają za atrakcyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mała Mi napisał:

Coś w tym niestety jest... Może nie 10/10, ale bycie uczciwą, fajną, mądrą, dobrą i... (wpisz jakiekolwiek cechy wewnętrzne) kobietą ma się nijak do bycia kobietą 10/10 zewnętrznie. Po prostu faceci to wzrokowcy. Możesz być beznadziejna w środku, ale super na zewnątrz i faceci będą ustawiać się za Tobą w kolejce, ale jeśli jesteś normalną, zwyczajną dziewczyną zewnętrznie, ale serce, mózg itp masz idealne, to choćbyś cuda robiła przed facetem, on ma Cię w du.. 

Pusta i głupia lalka jest dla pustaka, mądrzejszy weźmie do bzykania ewentualnie a ożeni się z kobietą,  która nie przyniesie mu wstydu a z której będzie dumny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pusta i głupia lalka jest dla pustaka, mądrzejszy weźmie do bzykania ewentualnie a ożeni się z kobietą,  która nie przyniesie mu wstydu a z której będzie dumny. 

serio, mądry nigdy nie weźmie żadnego pustaka do bzykania, o czym ty w ogóle piszesz. Jak taką bierze to nie jest mądry ani troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 minuty temu, Gość serio napisał:

serio, mądry nigdy nie weźmie żadnego pustaka do bzykania, o czym ty w ogóle piszesz. Jak taką bierze to nie jest mądry ani troszeczkę.

Ja bym nie uprawiał seksu z kobietą, której nie kocham i z którą nie jestem w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość serio napisał:

serio, mądry nigdy nie weźmie żadnego pustaka do bzykania, o czym ty w ogóle piszesz. Jak taką bierze to nie jest mądry ani troszeczkę.

Weźmie, niektorzy faceci swinie przelecą na glodzie a co mówić pusta lalkę i głupią. Madrży nie są,  to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Ja bym nie uprawiał seksu z kobietą, której nie kocham i z którą nie jestem w związku.

Należysz do mniejszości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Onnn napisał:

Przecież to kobiety wymyślimy powiedzenie "przyciągnie wyglądem, zatrzymaj charakterem".  A teraz się dziwią że faceci też ta zasadę stosują. 

Jako facet po 30 z pewnym doświadczeniem, powiem że to co mężczyzni uważają za atrakcyjne nijak się ma do tego co kobiety w sobie uważają za atrakcyjne. 

Znam bogatego, wysokiego faceta, zadbanego, którego żadna kobieta o którą zabiegał nie chce. Dlaczego? Bo jest głupi, wiec tworzy teorie, że te, które go odrzuciły są same, bo nikt ich nie chce, bo dla mężczyzn są nieatrakcyjne a te, która włazą na niego i on je bierze są atrakcyjne, choć uważany jest za frajera przez innych mezczyzn, ze z nimi się zadaje. W jego pojęciu atrakcyjna kobieta jest zboczona przede wszystkim i chętnie spełnia jego seksualne dewiacje. Swoje postrzeganie przenosi na innych mężczyzn a ze obraca się w świecie patologii nie ma pojęcia o potrzebach prawdziwych mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Należysz do mniejszości 

Wiem. I mam nadzieję, że znajdę taką, która mnie pokocha i będzie potrafiła to docenić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Porządna to taka co lubi porządek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość nie ma sensu byc porzadna napisał:

jak kobieta nie jest 10/10 to moze zapomniec o zwiazku, o facecie, o mezu

bycie porzadna nic nie pomoze  by  jakikolwiek facet ja zechcial

jesli kobieta nie jest 10/10 to moze liczyc na wydymanie co najwyzej i nic wiecej

a jak nie chce byc puszcz/alska to zaden facet nawet na nia nie splunie, chocby miala fajny charakter i dobre serce

 

Bzdura. Ja już widziałam niejedna potwore co znalazła amatora. Ani mądre, ani z domu bogate, do tego zwyczajnie brzydkie a w szczęśliwych zwiazkach, po ślubie, dzieci, no bajka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Porządna to taka co lubi porządek?

Tak, w sercu,  umyśle i duszy, budujący Miłość,  moralność,  Dobro.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Porządna to taka co lubi porządek?

nie, to taka ktora faceci nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie, to taka ktora faceci nie chca

Faceci nie, mężczyźni tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
40 minut temu, Gość ... napisał:

Wiem. I mam nadzieję, że znajdę taką, która mnie pokocha i będzie potrafiła to docenić 🙂

Kobiety z reguly nie lubia ciap i zrzedzacych facetow. Zrzedzaca kobieta to juz jest tragedia, ale zrzedzacy facet - nalezy uciekac jak najdalej. I narzekanie ze nikt mnie nie chce bo jestem porzadny/porzadna jest po prostu smieszne. Cos jest z wami innego nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Lola114 napisał:

Kobiety z reguly nie lubia ciap i zrzedzacych facetow. Zrzedzaca kobieta to juz jest tragedia, ale zrzedzacy facet - nalezy uciekac jak najdalej. I narzekanie ze nikt mnie nie chce bo jestem porzadny/porzadna jest po prostu smieszne. Cos jest z wami innego nie tak..

Nie zrzędzę ani nie narzekam. Zastanawiam się po prostu, co jest przyczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, w sercu,  umyśle i duszy, budujący Miłość,  moralność,  Dobro.

 

A, znaczy z kółka oazowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

"Porządni" to ci, których nikt nie chciał i nie chce. To się pocieszają, że są "porządni", heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość xyz napisał:

A, znaczy z kółka oazowego.

Aha, czyli niewierzące nie mają moralności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
5 minut temu, Gość xyz napisał:

A, znaczy z kółka oazowego.

Ci z kolka rozancowego powinni sie wiazac z innymi z kolka rozancowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
14 minut temu, Gość ... napisał:

Nie zrzędzę ani nie narzekam. Zastanawiam się po prostu, co jest przyczyną...

Na pewno nie jest przyczyna to ze jestes pozadny..Moze nie masz fajnych zainteresowan I nie ma o czym z toba rozmawiac? Moze krytykujesz wszystkich w okol (takich tez dziewczyny nie lubia). Tak.. z lat mlodosci pamietam ze najbardziej wkurzali mnie faceci ktorzy innych krytykowali, mowili jacy oni sa porzadni I inni, i ze nie rozumieja dlaczego dziewczyny lataja za Zenkiem. A Zenek byl zawsze radosny i nieodpowiedzialny i fajnie sie przy nim czuly wszystkie dziewczyny! O, I najgorsze bylo jak po pierwszej randce facet probowal mnie zmieniac..😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc

Myślę że taka dziewczyna jest bardzo pożądana na żone, problem w tym że ludzie mają różną przeszłość i my faceci nie chcemy skrzywdzić takiej dziewczyny. Sam mam beznadziejną przeszłość bo robiłem to z dziewczynami za pieniądze i do takiej porządnej nie pasuje, ale jestem pewien że taka osoba nie powinna mieć problemu by znaleźć podobnego sobie partnera, sam gdybym mógł cofnąć czas to bym szukał takiej jak autorka wpisu bo nie ma nic lepszego niż uczucia do drugiego człowieka, niestety za późno zmadrzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
10 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Na pewno nie jest przyczyna to ze jestes pozadny..Moze nie masz fajnych zainteresowan I nie ma o czym z toba rozmawiac? Moze krytykujesz wszystkich w okol (takich tez dziewczyny nie lubia). Tak.. z lat mlodosci pamietam ze najbardziej wkurzali mnie faceci ktorzy innych krytykowali, mowili jacy oni sa porzadni I inni, i ze nie rozumieja dlaczego dziewczyny lataja za Zenkiem. A Zenek byl zawsze radosny i nieodpowiedzialny i fajnie sie przy nim czuly wszystkie dziewczyny! O, I najgorsze bylo jak po pierwszej randce facet probowal mnie zmieniac..😂😂

Mam fajne zainteresowania, jest ze mną o czym rozmawiać, nikogo nie krytykuję i mam poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
14 minut temu, Gość samotnygosc napisał:

Myślę że taka dziewczyna jest bardzo pożądana na żone, problem w tym że ludzie mają różną przeszłość i my faceci nie chcemy skrzywdzić takiej dziewczyny. Sam mam beznadziejną przeszłość bo robiłem to z dziewczynami za pieniądze i do takiej porządnej nie pasuje, ale jestem pewien że taka osoba nie powinna mieć problemu by znaleźć podobnego sobie partnera, sam gdybym mógł cofnąć czas to bym szukał takiej jak autorka wpisu bo nie ma nic lepszego niż uczucia do drugiego człowieka, niestety za późno zmadrzałem

Ja nigdy nie pójdę do prostytutki, choćbym nawet był najbardziej zdesperowanym człowiekiem na świecie.

Ale rozumiem cię i nie oceniam. Moim zdaniem masz szanse na porządną dziewczynę, każdy popełnia błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygosc
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Ja nigdy nie pójdę do prostytutki, choćbym nawet był najbardziej zdesperowanym człowiekiem na świecie.

Ale rozumiem cię i nie oceniam. Moim zdaniem masz szanse na porządną dziewczynę, każdy popełnia błędy.

I słusznie, no właśnie jakim ja desperatem musiałem być, co to o mnie świadczy, w życiu pozostało mi już tylko celibat albo po prostu skończyć to wszystko, tylko rodziny szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość samotnygosc napisał:

I słusznie, no właśnie jakim ja desperatem musiałem być, co to o mnie świadczy, w życiu pozostało mi już tylko celibat albo po prostu skończyć to wszystko, tylko rodziny szkoda

Nie przesadzaj. Nie zrobiłeś nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Cos jest co dla dziewczyn jest oczywiste a dla ciebie nie. Jedyna rada, podejdz do najatrakcyjniejszej, popularnej dziewczyny i popros o rozmowe. Nie tam do kina czy na piwo, tylko na rozmowe (moze byc spacer). Powiedz ze nie podrywasz jej bo jest poza twoim zasiegiem, ale bardzo cenisz jej zdanie, i chcialbys sie dowiedziec co odpycha dziewczyny od Ciebie. Na pewno cie nie wysmieje, dziewczyny lubia radzenie pogubionym chlopakom..Wtedy dowiesz sie co jest nie tak. My tu ci nie poradzimy bo cie nie znamy, ale zwalanie winy na “porzadnosc” nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Lola114 napisał:

Cos jest co dla dziewczyn jest oczywiste a dla ciebie nie. Jedyna rada, podejdz do najatrakcyjniejszej, popularnej dziewczyny i popros o rozmowe. Nie tam do kina czy na piwo, tylko na rozmowe (moze byc spacer). Powiedz ze nie podrywasz jej bo jest poza twoim zasiegiem, ale bardzo cenisz jej zdanie, i chcialbys sie dowiedziec co odpycha dziewczyny od Ciebie. Na pewno cie nie wysmieje, dziewczyny lubia radzenie pogubionym chlopakom..Wtedy dowiesz sie co jest nie tak. My tu ci nie poradzimy bo cie nie znamy, ale zwalanie winy na “porzadnosc” nie ma sensu

Nie zwalam winy na porządność.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobiety są wzrokowcami dlatego nigdy nie wejdą z faceten który nie jest przystojny i nie zachwyca kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

A ja chodziłem na prostytutki i nie mam problemów że znalezieniem porządnej dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×