Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czekająca

Jak długo po porodzie czekałyście na miesiączkę?

Polecane posty

Gość Czekająca

Ja urodziłam 3 miesiące temu a okres jeszcze nie wrócił, w żadnej z moich mądrych książek nic nie piszą na ten temat a ja już zaczynam się denerwować. Kiedy go dostanę? Jak to było u Was? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekająca
Wielkie dzięki *misiak, pocieszyłaś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec...
czekajaca cierpliwosci... ja karmilam mala piersia przez dwa lata a ze cycalysmy regularnie to i przez te 2 lata nie mialam okresu... znam dziewczyny ktorym wraca po 3-4 miesiacach a itakie co nie maja okresu karmiac po dwa czy trzy lata... jesli nie karmisz piersia i dalej nie masz okresu idz do lekarza bo moze sa to jakies zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 29
Ja tez karmiłm piersią, a miesiączka wrócił mi po 4 miesiącach. A to że jej nie ma to nie znaczy że jesteśmy zabezpieczone, wieć jeśli nie chcesz być drugi raz w ciązy to powinnaś stosowac jakieś zabezpieczenie , bo pierwsza owulacja nie będzie zauważalna, bo krwawnien pojawi sie dopiero poźniej. Tyle ode mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekająca
Wielkie dzięki dziewczynki:) Faktycznie karmię piersią a nie wpadłam na to, że to może od tego. Kamień z serca:) Duża buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheyoung
Ja caly czas karmie piersią - juz 9 miesiąć i jeszcze nie mam okresu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też czekam
już 5 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksus
A ja karmię tylko piersią i mam okres już w 10 tyg.:-((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czekającej
a lekarz ciebie nie poinformował???? z opowiadań moich koleżanek i z książek dosżłam że może wystąpić po 3-4 miesiącach ja gdybym nie miała po tym czasie to napewno bym poleciała do ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa
ja dostałam miesiączkę niecałe 5 miesięcy po porodzie, mimo że karmiłam piersią. chyba szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami.ie
ja wlasnie dostalam okres i sie zalamalam,minelo 7 tygodni!troche za szybko,ale moze dlatego ze zaczelam chodzic na silownie.a karmie wylacznie piersia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam ok 2 miesiecy po porodzie,zaraz po tym jak przestalam karmic piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmie piersią, biorę Depo Prowere, dziecko ma prawie 14 mies. i okresu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biore depo provere.Synek jeszcze troche będize miał 10 miesięcy,nie kamie piersią już 9 miesięcy i okresu też jeszcze nie mam.Przy tym zastrzyku można normalnie miesiączkowac,mogą być plamienia lub całkowity brak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam pół roku po porodzie, oczywiście karmiłam. Moja koleżanka też karmiła i dostałam miesiąć po porodzie, mysła, że to jakies krwawienie jeszcze związane z porodem. Poszła do lakarza a ten powiedziła, że okres i miał. Była załamana, bo myslała, że chwilę odpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi lekarz powiedzial ze jak sie karmi piersia to okres albo dostanie sie do 8tyg po porodzie a jak nie to po zaprzestaniu karmienia,a jak sie niepojawi po zaprzestaniu karmienia wtedy dostaje sie zastrzyk na wywolanie miesiaczki.Moj synek ma pół roku i jeszcze niemam,ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla..............
Moja córa kończy jutro pół roczku i tez jeszce nie mam okresu.Karmie piersią i podaje juz inne rzeczy.Mówią że okres może też wrócić jak sa dłuższe przerwy w karmieniu ok 6 godz.chociaz u mnie sie to nie sprawdziło bo córcia nieraz spała w nocy i miałam przerwy takie i nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×