Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lexsa

Szukam rodziny dla mojego syna

Polecane posty

Piszę tu ponieważ moja sytuacja życiowa i psychiczną nie pozwala mi na wychowanie syna muj syn ma tydzień okazało się że ma zespół dawna niejestes wstanie przez to przejść moja sytuacja materialna i psychiczna nie podoła temu chciałabym dać mu dom w którym będzie kochany i miał szczęśliwa rodzinę ludzie proszę o zbędne komentarze postacie się w takiej sytuacji nie życzę nikomu takiego bulu dobrego mam córkę która ma 5 lat niechce że by patrzyła się na krzywdę brata by cierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Wspolczuje, oddaj go do domu dziecka.

Nie robilas badan prenatalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bo nic nie wskazywało by dziecko było chore mysilalam natym ale chciałbym znaleźć jak najszybciej znaleźć rodzinę zastępcza by miał kogoś bliskiego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Ale gdyby był zdrowy, to zostałby z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Zacznij pytać we właściwych, do tego placówkach, idź do sadu rodzinnego albo do szpitala albo do jakiegoś mopsu ale nie tutaj. Oddaj dziecko i nie działaj wbrew sobie bo nie dzwigniesz tematu i zle sie to skończy. Zacznij działać i nie rozpaczaj. Życie jest trudne i jak nie czujesz ze to cię przerasta szukaj w internecie informacji a nie głupich rad na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Srejdi

Ciekawe co wami kieruje nuda czy chęć zaistnienia chociaż anonimowo w mecie ,to kup se chociaż slownik żeby czytajacy nie mieli "bulu"oczów denna prowokatorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ble ble

w mecie hehe  a tak na poważnie to dokładnie ta powyżej takie sprawy załatwia się gdzie indziej a nie na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Lexsa napisał:

Piszę tu ponieważ moja sytuacja życiowa i psychiczną nie pozwala mi na wychowanie syna muj syn ma tydzień okazało się że ma zespół dawna niejestes wstanie przez to przejść moja sytuacja materialna i psychiczna nie podoła temu chciałabym dać mu dom w którym będzie kochany i miał szczęśliwa rodzinę ludzie proszę o zbędne komentarze postacie się w takiej sytuacji nie życzę nikomu takiego bulu dobrego mam córkę która ma 5 lat niechce że by patrzyła się na krzywdę brata by cierpiała

Nawet prowokacji nie umiesz napisac. Bo w kazdym mozliwym slowie masz blad otr, a nigdzie przez przypadek nie napisalas bezblednie. I odczep sie od od dzieci z zespolem downa, bo juz oni mimo ograniczen przez chorobe sa normalniejsi od ciebie denna prowokatorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc bab

W polsce jest 25tys zdrowych dzieci w domach dziecka i 4tys niepełnosprawnych. Takze niechcianych -bez szans na adopcje. Skonczą w osrodkach jako pelnoletni. Niby dlaczego ktoś miałby adoptować twojego dzieciaka z ZD. 

A badania prenatalne robi się zawsze. Statystyki pokazują ze najwięcej chorych dzieci rodzi się u młodych dziewczyn bo i większa jest wśród nich dzietność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×