Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiały

Czy jest jeszcze szansa?

Polecane posty

Gość Nieśmiały

Cześć, od jakiegoś czasu podoba mi się dziewczyna że szkoły. Właściwie to podoba mi się odkąd do tej szkoły przyszła. Przez jakiś czas nawet chyba dawała mi sygnały że ja jej też się podobam, ale zawalilem sprawę wtedy. Czekałem na coraz to nowsze sygnały, aż w końcu ona chyba uznała że się mi nie podoba i znalazła innego. Z tamtym chyba nie wytrzymała zbyt długo i teraz chyba nie ma żadnego, a ostatnio gdy spotkałem ją na przerwie, to się do mnie przytulila (chociaż z mojej perspektywy, wyglądało to tak, że ja chciałem ją po prostu zaczepic bo nie wiem czy mnie widziała a ona to chyba odebrała że chce ją przytulić). Ogólnie sprawa jest dosyć zagmatwana, ale najważniejsze opisałem. Myślicie że ten przytulas był tylko przypadkiem czy jest jakaś szansa, że dalej jej się podobam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiały

Dodam też że wcześniej się nie przytulalismy, nawet w tamtym czasie, gdy wydawało mi się że jej się podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Jak to możliwe, że nigdy nie spotkałeś dziewczyny, która do ciebie się przytuliła? Jest mnóstwo sytuacji w życiu gdy ku temu znajduje się okazja. Ja również byłem bardzo nieśmiały. Unikałem z tego powodu bliskości z dziewczynami. Jednak w tańcu czy przy innych okazjach np. na imprezach przutulanki się zdarzały. Unikałem jednak wtedy pocałunków i obmacywanek bo się wstydziłem. Jednak pewnego dnia dopadła mnie tak odważna dziewczyna, że nie straszna była jej moja nieśmiałość. To dzięki niej przekroczyłen nieprzekraczalne dla mnie dotąd bariery i rozpocząłem nowy etep w życiu. Od tamtej pory nie uciekałem przed bliskością i intymnością w kontaktach z dziewczynami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiały
3 godziny temu, Gość Robert napisał:

Jak to możliwe, że nigdy nie spotkałeś dziewczyny, która do ciebie się przytuliła? Jest mnóstwo sytuacji w życiu gdy ku temu znajduje się okazja. Ja również byłem bardzo nieśmiały. Unikałem z tego powodu bliskości z dziewczynami. Jednak w tańcu czy przy innych okazjach np. na imprezach przutulanki się zdarzały. Unikałem jednak wtedy pocałunków i obmacywanek bo się wstydziłem. Jednak pewnego dnia dopadła mnie tak odważna dziewczyna, że nie straszna była jej moja nieśmiałość. To dzięki niej przekroczyłen nieprzekraczalne dla mnie dotąd bariery i rozpocząłem nowy etep w życiu. Od tamtej pory nie uciekałem przed bliskością i intymnością w kontaktach z dziewczynami. 

Nie chodzi o to że żadna się do mnie nie przytulala. Z tą jedną nigdy się nie przytulalem. Z tym że z innymi to ja wiem że to zwyczajne przytulnie bo znamy się długo i żadne z nas nie czuje pociągu do drugiego. Z tą jest inaczej bo wiem (a właściwie to tak mi się wydaje) że się jej podobalem kiedyś I ten przytulas był taki, ja wiem... inny, ciężko wytłumaczyć dlaczego tak czułem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
4 godziny temu, Gość Nieśmiały napisał:

Cześć, od jakiegoś czasu podoba mi się dziewczyna że szkoły. Właściwie to podoba mi się odkąd do tej szkoły przyszła. Przez jakiś czas nawet chyba dawała mi sygnały że ja jej też się podobam, ale zawalilem sprawę wtedy. Czekałem na coraz to nowsze sygnały, aż w końcu ona chyba uznała że się mi nie podoba i znalazła innego. Z tamtym chyba nie wytrzymała zbyt długo i teraz chyba nie ma żadnego, a ostatnio gdy spotkałem ją na przerwie, to się do mnie przytulila (chociaż z mojej perspektywy, wyglądało to tak, że ja chciałem ją po prostu zaczepic bo nie wiem czy mnie widziała a ona to chyba odebrała że chce ją przytulić). Ogólnie sprawa jest dosyć zagmatwana, ale najważniejsze opisałem. Myślicie że ten przytulas był tylko przypadkiem czy jest jakaś szansa, że dalej jej się podobam? 

Zależy jaki przytulas... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś  kręcisz

Z TYMI przyrządy z innymi  też  coś  kręcisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Nieśmiały napisał:

Cześć, od jakiegoś czasu podoba mi się dziewczyna że szkoły. Właściwie to podoba mi się odkąd do tej szkoły przyszła. Przez jakiś czas nawet chyba dawała mi sygnały że ja jej też się podobam, ale zawalilem sprawę wtedy. Czekałem na coraz to nowsze sygnały, aż w końcu ona chyba uznała że się mi nie podoba i znalazła innego. Z tamtym chyba nie wytrzymała zbyt długo i teraz chyba nie ma żadnego, a ostatnio gdy spotkałem ją na przerwie, to się do mnie przytulila (chociaż z mojej perspektywy, wyglądało to tak, że ja chciałem ją po prostu zaczepic bo nie wiem czy mnie widziała a ona to chyba odebrała że chce ją przytulić). Ogólnie sprawa jest dosyć zagmatwana, ale najważniejsze opisałem. Myślicie że ten przytulas był tylko przypadkiem czy jest jakaś szansa, że dalej jej się podobam? 

Na czole ma to sobie wytatułować, czy zamówić bilbord żebyś uwierzył? Dziewczyny nie przytulają się do chłopaków, którzy im się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
14 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Na czole ma to sobie wytatułować, czy zamówić bilbord żebyś uwierzył? Dziewczyny nie przytulają się do chłopaków, którzy im się nie podobają.

Kobiety też nie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Na czole ma to sobie wytatułować, czy zamówić bilbord żebyś uwierzył? Dziewczyny nie przytulają się do chłopaków, którzy im się nie podobają.

Myślę że niektóre przytulaja się po z kimś się bardzo dobrze znają. Mam kilka takich koleżanek, prawie wszystkie mają chłopaka, ale ze mną na powitanie czy pożegnanie się przytulaja. Z innymi facetami zresztą też. A co do niesmialego, po prostu zacznij z nią częściej gadać, spróbuj zaproponować jakieś lody czy pizze i ogólnie obserwuj jak na ciebie patrzy, czasami po oczach można poznać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
44 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Na czole ma to sobie wytatułować, czy zamówić bilbord żebyś uwierzył? Dziewczyny nie przytulają się do chłopaków, którzy im się nie podobają.

Mogłybyscie pomyśleć nad tym tatuażem. Czasami ciężko was rozgrysc. 😉😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baca giewont
5 godzin temu, Gość Nieśmiały napisał:

Dodam też że wcześniej się nie przytulalismy, nawet w tamtym czasie, gdy wydawało mi się że jej się podobam

jak da pomacać cyca to twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiały
4 minuty temu, Gość baca giewont napisał:

jak da pomacać cyca to twoja

Nie sądzę żeby należała do tych które dały by się zmacac tak o sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
7 godzin temu, Lena.Wawa. napisał:

Na czole ma to sobie wytatułować, czy zamówić bilbord żebyś uwierzył? Dziewczyny nie przytulają się do chłopaków, którzy im się nie podobają.

Do mnie się nigdy żadna nie przytuliła 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisia 1

O ludziska kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×