Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Macarena

Co z dzieckiem jezeli...

Polecane posty

Gość Macarena

Hej dziewczyny,

Mam jutro "impreze" rodzinna, mianowicie 50-tke ciotki. Coreczka ma 15 miesiecy. Powinnam ja zabrac ze soba? Jezeli tak to jak ja i siebie przygotowac? Czy powinnam przygotowac jej osobne zdrowe jedzonko? To pierwsza tak duza impreza od narodzin corci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lepiej się cioci zapytaj. Jest to impreza w domu czy w lokalu jakimś? Osobiście bym do lokalu takiego malucha nie ciągnęła, bo jak nie chodzi to ciągle wózek, a jak chodzi to też ciężko znaleźć dla niego zabawę w takim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jakbym miala z kim zostawic dziecko to bym jej nie brala. Lepiej jak z opiekunem pobiega w tym czasie po dworze bo pogoda będzie ladna. 

Jak nie masz z kim zostawic to ja wez. Jedzenie raczej tez bo na takich imprezach to karkowki, salatki i inne rzeczy niekoniecznie lubiane przez dziecko w tym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja bym poszła z dzieckiem o ile impreza nie zaczyna się za późno (według Ciebie).  I z założeniem, że jak dziecko już jest zmęczone (dużo wrażeń), wracam do domu. 

A jak się przygotować, cyca i łatwy do niego dostęp;) lub co tam małej dajesz, ciuszki na zmianę na wypadek "wpadki", kilka zabawek które dziecko lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Macarena napisał:

Hej dziewczyny,

Mam jutro "impreze" rodzinna, mianowicie 50-tke ciotki. Coreczka ma 15 miesiecy. Powinnam ja zabrac ze soba? Jezeli tak to jak ja i siebie przygotowac? Czy powinnam przygotowac jej osobne zdrowe jedzonko? To pierwsza tak duza impreza od narodzin corci. 

Zostaw ja z kimś 🙂 Niech mama sie trochę rozerwie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A poza tym nie wychodzisz z dzieckiem? Normalnie spakuj to co zwykle na kilkugodzinne wyjścia. A co do jedzenia to zależy czy osobno jej gotujesz, czy je to co wy. Moi jedli z nami i najwyżej picie i przekąski zabierałam ze sobą, a na imprezach zawsze zjadł z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Też się właśnie zastanawiam, czy ty do tej pory z dzieckiem nigdzie nie wychodziłas? 15- miesięczne dziecko może już jeść praktycznie wszystko (z kilkoma wyjatkami), więc myślę że na stole znajdziesz coś, czym będziesz ją mogła nakarmić. Poza tym zabierasz pampersy, chusteczki, coś na przebranie, jakieś picie/przekąski, zabawkę, jeśli używa to smoczek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×