Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Obraził się na mnie bo powiedziałam mu prawdę.

Polecane posty

Gość Anka

Mój facet jest 13 lat starszy. Zachowuje się stary dziad. Wiecznie na kanapie przed tv czepia się o bzdury. Zachowuje się jak moja stara matka czepiajaca się o wszystko...i  koncu nie wytrzymałam bo po pracy i opieki nad dzieckiem mam prawo usiąść i odpocząć a ten wiecznie mnie goni do roboty. "kiedy powiesisz pranie" "a kupilas mleko?" "a gdzie jest makaron". Zadaje tysiąc pytań dziennie jakby był upośledzony.

Wkurzylam się i w końcu mu wygarnelam że moja siostra dobrze powiedziała żebym sobie znalazła faceta w swoim wieku... A nie starego dziada. Serio ja się przy nim mecze. Dusze. Siedzi po pracy przed tv...i gdera. Zaraz idę na rower bo nie wytrzymam z nim... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było słuchać siostry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rch

Chociaz dobrze zarabia? Jak nie to po co z takim byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
55 minut temu, Gość Rch napisał:

Chociaz dobrze zarabia? Jak nie to po co z takim byc?

No z 4tys miesięcznie więc nie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Widziały gały co brały.

Teraz się obudziłas ze ksieciuniu ma dwie lewe rączki? Czemu nie goniłaś i nie gonisz go do roboty w domu? Ty masz powiesić pranie a on sobie siedzi przed tv? Niech tyra na zakupy po pracy skoro zero pożytku z niego w domostwie. 

Najpierw kobieta przyzwyczai a później jest zmęczona i ma pretensje. 

13lat różnicy to całkiem sporo. Pewnie wtedy imponowały Ci te 4tysiace jego wypłaty i samochód 😂

 

konsekwencji trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie ma nic wspólnego z wiekiem ale mentalnością danej osoby. Twój facet po prostu jest leniwy i wysługuje się tobą. A ty latasz/ latałaś jak fryga. Zacznij wymagać, jasno wyrażać, że potrzebujesz pomocy lub zalatwienia , kupna czegoś. Przyzwyczaiłas go, że może gderać, i że mu ustępujesz. Argument o młodszym jest poniżej pasa, bo za 10 lat on może powiedzieć ci, ze mlodsza to by zrobila to i tamto. Moze razem pójdziecie na rowery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×