Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

dlaczego faceci olewaja kobiety, ktore im sie podobaja

Polecane posty

Gość gosc
50 minut temu, Gość gość napisał:

Masz średniowieczne przesądy. Kobiety kiedyś musiały słuchać się męża, też jesteś za tym, skoro jesteś taką tradycjonalistką?

sluchac to sie powinienes ty swojej matki, bo cie karmi i utrzymuje lamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gosc napisał:

nikt nie powiedzial, nie musial, widac na co dzien jak mezczyzni prawdziwi sie zachowuja, oni zdobywaja kobiety i dlatego kobiety maja

tylko takie cioty i pipy kobiet nie maja i nigdy miec nie beda, bo czekaja na krolewne z bajki i do zadnej sie nie odezwa , predzej sie posraja w gacie

Otóż to :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

faceci olewaja kobiety, bo czekaja na modelki i gwiazdy tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
11 minut temu, Gość gosc napisał:

pitu pitu

jak przychodzi co do czego co 50 facet w ogole otworzy buzie do kobiety, a zeby ja w ole gdzies zaprosic to ju mega wyjatki, raczej czekaja faceci az sie kobieta domysli i sama poderwie chlopa

faceci nie wybieraja porzadnych, bo nie podrywaja kobiet
daja sie tylko poderwac przez laski, a tylko odwazne puszczalskie laski podrywaja samcow, wiec potem pitola chlopy, ze wszystkie sa puszczalskie, zalosne brak logiki u facetow

jakby chlopy podrywali spokojne kobiety to mieliby pelno porzadnych kobiet do wyboru , ale takie kobiety omijaja i olewaja

Znowu mówienie o facetach beta. Niepewnych siebie, którzy nie mają pojęcia o sprawach damsko-męskich.

Odważne puszczalskie laski? haha co to za głupoty. Dlaczego zestawiasz pozytywne cechy z negatywnymi ? Na jakiej próbie statystycznej uznałaś, że same pitolą, że kobiety są puszczalskie ? Skąd masz takie dane ? Osobiście nie spotkałem takiego człowieka w swoim życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

 

Po trzecie strasznie głupi wniosek, do którego doszła pani Nataliawpwp z tego wątku. Że niby faceci zawsze będą latać za kobietą? Jacy niby faceci ? Ustalmy o jakich facetach mówimy. No bo chyba nie o tych atrakcyjnych. Jaki normalny, atrakcyjny facet, który może przebierać w kobietach będzie się poniżał dla kobiety, których jest wszędzie pełno ?

 

A jaki atrakcyjny facet który może przebierać w kobietach, jest pewny siebie bo o takim mówisz wybierze pierwszą lepszą? Na jeden numerek oczywiście ale nie na poważny związek.

Błagam, to oczywiste że mężczyzna który nie ma problemu z podrywaniem woli kobiety o które musi się trochę postarać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Należy rozgraniczyć zdrowe staranie się o kobietę, gdzie zachowujemy proporcje 60:40, a staranie się o względy mentalnej księżniczki, za którą myśli, że facet będzie za nią latał mimo zlewki za zlewką i na tym zbudują wartościową znajomość. Przecież to jest zaprzeczenie szukania silnego faceta. Na końcu zostają tylko desperaci, którzy wytrwają próbę cierpliwości.

Na szczęście w normalnych związkach idzie wszystko normalnie swoim torem i nikt nie musi się starać o względy drugiej osoby więcej niż druga. Wspólnie natomiast pielęgnują swoją znajomość i tak jest z moją miłością. I tego wam z całego serca życzę, a nie jakieś porąbanej księżniczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Należy rozgraniczyć zdrowe staranie się o kobietę, gdzie zachowujemy proporcje 60:40, a staranie się o względy mentalnej księżniczki, za którą myśli, że facet będzie za nią latał mimo zlewki za zlewką i na tym zbudują wartościową znajomość. Przecież to jest zaprzeczenie szukania silnego faceta. Na końcu zostają tylko desperaci, którzy wytrwają próbę cierpliwości.

Na szczęście w normalnych związkach idzie wszystko normalnie swoim torem i nikt nie musi się starać o względy drugiej osoby więcej niż druga. Wspólnie natomiast pielęgnują swoją znajomość i tak jest z moją miłością. I tego wam z całego serca życzę, a nie jakieś porąbanej księżniczki. 

No i tu się zgadzamy, dobre podsumowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

nikt nie powiedzial, nie musial, widac na co dzien jak mezczyzni prawdziwi sie zachowuja, oni zdobywaja kobiety i dlatego kobiety maja

tylko takie cioty i pipy kobiet nie maja i nigdy miec nie beda, bo czekaja na krolewne z bajki i do zadnej sie nie odezwa , predzej sie posraja w gacie

O, wulgarna królewna z drewna już na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

pitu pitu

jak przychodzi co do czego co 50 facet w ogole otworzy buzie do kobiety, a zeby ja w ole gdzies zaprosic to ju mega wyjatki, raczej czekaja faceci az sie kobieta domysli i sama poderwie chlopa

faceci nie wybieraja porzadnych, bo nie podrywaja kobiet
daja sie tylko poderwac przez laski, a tylko odwazne puszczalskie laski podrywaja samcow, wiec potem pitola chlopy, ze wszystkie sa puszczalskie, zalosne brak logiki u facetow

jakby chlopy podrywali spokojne kobiety to mieliby pelno porzadnych kobiet do wyboru , ale takie kobiety omijaja i olewaja

Fajne normalne kobiety bez przerośniętego ego podrywają facetów i korona im z głowy nie spada. Próżne i tępe królewny z drewna nie podrywają, są same i leczą swoje frustracje wpisami na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, nataliawppl napisał:

Średniowieczne przesądy co? Haha

Akurat jestem ostatnią osobą która chciałby się słuchać męża. Dlaczego nie czytasz dokładnie. Nic nie mówiłam o podporządkowywaniu się mężczyźnie :))

Zostałam wychowana w taki sposób że nie pcham się do facetów tylko raczej oni walczą o moje względy. Jeżeli jesteś facetem i tak bardzo ci się to nie podoba to może po prostu twoja pewność siebie nie jest wystarczająca by pomoc bez oporów podrywać kobiety 😉

Jesteś rozpuszczoną i próżną królewną z drewna. I tobie też brakuje pewności siebie w takim razie, skoro nie potrafisz poderwać faceta. Ale korona by z głowy spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

sluchac to sie powinienes ty swojej matki, bo cie karmi i utrzymuje lamusie

Co to za bełkot pajacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, nataliawppl napisał:

A jaki atrakcyjny facet który może przebierać w kobietach, jest pewny siebie bo o takim mówisz wybierze pierwszą lepszą? Na jeden numerek oczywiście ale nie na poważny związek.

Błagam, to oczywiste że mężczyzna który nie ma problemu z podrywaniem woli kobiety o które musi się trochę postarać 😉

Wniosek kompletnie z dupy. Przystojnemu facetowi laski same pchają się do łóżka, więc nie będzie za nikim nigdy biegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jesteś rozpuszczoną i próżną królewną z drewna. I tobie też brakuje pewności siebie w takim razie, skoro nie potrafisz poderwać faceta. Ale korona by z głowy spadła.

Jak nie znasz to się nie wypowiadaj haha. Akurat jeżeli o mnie chodzi to tak, nie poderwałabym faceta bo jestem niesamowicie nieśmiała. Natomiast zawsze bez wyjątku jeżeli chodzi o relacje daje z siebie wszystko a nawet więcej co wiedzą moi znajomi :) 

Chcesz coś jeszcze o mnie powiedzieć bądź wypowiedzieć się na mój temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Wniosek kompletnie z dupy. Przystojnemu facetowi laski same pchają się do łóżka, więc nie będzie za nikim nigdy biegał.

Z dupy tak tak.

Jezeli facet niby się szanuje i uważa za samca alfa to nie śpi z kim popadnie. Jeżeli według ciebie prawdziwy mężczyzna spi z każda laską która pcha mu się do łóżka to gratuluje sposobu patrzenia na świat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny
24 minuty temu, nataliawppl napisał:

Z dupy tak tak.

Jezeli facet niby się szanuje i uważa za samca alfa to nie śpi z kim popadnie. Jeżeli według ciebie prawdziwy mężczyzna spi z każda laską która pcha mu się do łóżka to gratuluje sposobu patrzenia na świat 

Niejeden facet marzy o tym, żeby kobieta go uwiodła, wsadziła łapy do majtek i zrobiła mu dobrze ustami. Tylko niestety takich pewnych siebie lasek brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
12 godzin temu, nataliawppl napisał:

Z dupy tak tak.

Jezeli facet niby się szanuje i uważa za samca alfa to nie śpi z kim popadnie. Jeżeli według ciebie prawdziwy mężczyzna spi z każda laską która pcha mu się do łóżka to gratuluje sposobu patrzenia na świat 

Co za naiwna i głupiutka blondyneczka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość xyz napisał:

Co za naiwna i głupiutka blondyneczka z ciebie.

Po pierwsze nie jestem blondynką ;))

Naiwny i głupi ty jesteś skoro uważasz że prawdziwy facet spi z kim popadnie. Nawet boje się myśleć jak się zachowujesz w życiu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, nataliawppl napisał:

Po pierwsze nie jestem blondynką ;))

Naiwny i głupi ty jesteś skoro uważasz że prawdziwy facet spi z kim popadnie. Nawet boje się myśleć jak się zachowujesz w życiu hahah

Skończ najpierw gimnazjum dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Skończ najpierw gimnazjum dziecko.

Ty gościu nawet jak zrobisz doktorat to będziesz tępy jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ty gościu nawet jak zrobisz doktorat to będziesz tępy jak but

Znasz to z autopsji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2019 o 18:33, Gość gosc napisał:

Ty gościu nawet jak zrobisz doktorat to będziesz tępy jak but

Popieram hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2019 o 18:25, Gość gość napisał:

Skończ najpierw gimnazjum dziecko.

Jak mi przykro, znowu pudło hahaha.

Jestem na studiach. A ty dzieciaczku za ile się nauczysz że dopóki nie poznasz to nie powinieneś oceniać. Zwrócić uwagę muszę na fakt iż to właśnie twoje „riposty” są kompletnie bez sensu i na poziomie gimnazjum :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zahukany
Dnia 28.03.2019 o 16:08, nataliawppl napisał:

Akurat jestem ostatnią osobą która chciałby się słuchać męża.

A jak chłopina ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość zahukany napisał:

A jak chłopina ma rację?

Nie no bardziej chodziło mi o takie chamskie narzucanie własnej woli.

Jak ma racje to wiadomo że bym tak postąpiła, myśle że jestem dość samoobiektywna i potrafię stwierdzić kiedy się mylę wiec nie miałabym problemu żeby zrobić coś co chłop mówi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
Dnia 31.03.2019 o 16:15, nataliawppl napisał:

Jak mi przykro, znowu pudło hahaha.

Jestem na studiach. A ty dzieciaczku za ile się nauczysz że dopóki nie poznasz to nie powinieneś oceniać. Zwrócić uwagę muszę na fakt iż to właśnie twoje „riposty” są kompletnie bez sensu i na poziomie gimnazjum :)) 

Na studiach? No to rzeczywiście jeszcze dzieciak jesteś. Spokojnie, dorośniesz i dojrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość xyz napisał:

Na studiach? No to rzeczywiście jeszcze dzieciak jesteś. Spokojnie, dorośniesz i dojrzejesz.

Dzieciak bo na studiach tak, tak.

W życiu doświadczyłam wielu rzeczy, obserwuje to co się dzieje dookoła mnie i znam wiele osób z najróżniejszymi problemami i to nie tylko osoby w moim wieku ale również znacznie starsze. Nie muszę mieć niewiadomo ile lat żeby zdawać sobie sprawy z tego jak świat działa..

Błagam nie mów mi o mojej dojrzałości bo nic nie wiesz. Jestem ciekawa jaki ty masz bagaż doświadczeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.03.2019 o 16:28, nataliawppl napisał:

A jaki atrakcyjny facet który może przebierać w kobietach, jest pewny siebie bo o takim mówisz wybierze pierwszą lepszą? Na jeden numerek oczywiście ale nie na poważny związek.

Błagam, to oczywiste że mężczyzna który nie ma problemu z podrywaniem woli kobiety o które musi się trochę postarać ;)

Jest odwrotnie nie musi nic robić,  i tak z czasem wyjdzie w praniu.  Muszą się zgadzać cechy charakteru. 

"

 Psychologii charakter rozumiany jest jako:

Zespół cech psychicznych danej osoby, które ujawniają się w jej zachowaniu, sposobie bycia, usposobieniu. Pojęcie utożsamiane w tym znaczeniu z osobowością.

Zespół tych cech osobowości, które związane są z przekonaniami moralnymi. Pojęcie używane do pozytywnego i negatywnego wartościowania osobowości jednostki, np. szlachetny charakter, niezłomny, osoba o silnej woli, ale: bez charakteru, egoistyczna, o słabym charakterze. Ze względu na normatywne konotacje, pojęcie rzadziej używane we współczesnej psychologii niż osobowoć."

Musi być to coś. 

Udawać można, to na nic,  pierwsza lepsza sytuacja kryzysowa i poznajemy prawdziwe oblicze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD

Bo nie wiemy co zrobić. Często nie mamy doświadczenia w podrywaniu was. A taka ładna jest wyzwaniem.. Mentalnym. Dlatego też wolimy i wybieramy te, które są poniżej naszej ligi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Bo nie wiemy co zrobić. Często nie mamy doświadczenia w podrywaniu was. A taka ładna jest wyzwaniem.. Mentalnym. Dlatego też wolimy i wybieramy te, które są poniżej naszej ligi. 

Żadna kobieta zdrowa psychicznie i ładna nie poleci na brzydala,  ani na chorego na umyśle i cioty. 

Ma wybòr. 

 

Desperatki i desperaci  nie mają wyboru. 

Inni przyciągają się,  inni odpychają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, nataliawppl napisał:

Dzieciak bo na studiach tak, tak.

W życiu doświadczyłam wielu rzeczy, obserwuje to co się dzieje dookoła mnie i znam wiele osób z najróżniejszymi problemami i to nie tylko osoby w moim wieku ale również znacznie starsze. Nie muszę mieć niewiadomo ile lat żeby zdawać sobie sprawy z tego jak świat działa..

Błagam nie mów mi o mojej dojrzałości bo nic nie wiesz. Jestem ciekawa jaki ty masz bagaż doświadczeń. 

O, i obrażasz się jak dziecko. Spokojnie, po trzydziestce dojrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×