Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham go

pewien mezczyzna mnie olal

Polecane posty

Gość kocham go

jak go odzyskac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poszczuj go tzipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróci
8 godzin temu, Gość kocham go napisał:

jak go odzyskac ?

daj mu dvpy, zrób dobrze loda z połykiem i twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość kocham go napisał:

jak go odzyskac ?

Honoru nie masz? Madra kobieta, jak facet ja oleje to tez go olewa i idzie dalej a Ty widocznie jestes desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

W sytuacji gdybyś jemu zależało moglabys sie jeszcze starać ale w tej gdy ma Cie dosc... To raczej nie zawrócisz kijem Wisły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go

jestem zakochana w nim, co wy mozecie wiedziec faceci jak wy kochac nie umiecie

5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Honoru nie masz? Madra kobieta, jak facet ja oleje to tez go olewa i idzie dalej a Ty widocznie jestes desperatka.

zakochana jestem, jesli nie potrafisz kochac to nie zrozumiesz

 

5 godzin temu, marawstala napisał:

W sytuacji gdybyś jemu zależało moglabys sie jeszcze starać ale w tej gdy ma Cie dosc... To raczej nie zawrócisz kijem Wisły 

nie wiem, czy mu zalezy (chyba juz nie), a czy zalezalo ? wydawalo mi sie, ze tak
 

moze jeszcze los sie odmieni i zycie nas polaczy, a przynajmniej postawi go na mojej drodze jeszcze raz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kobiety kochaja mezczyzn latami, a oni potrafia zapomniec o kobiecie z dnia na dzien i szybko pocieszaja sie inna, koledzy sa wazniejsi dla facetow niz kobiety - to odp na pytanie

czy powinnas ludzic sie, ze on cie kocha? nie, zdecydowanie nie
nawet jesli cos do ciebie poczul, spodobalas mu sie to cos zapewne poszlo nie tak, ze nie jestescie razem, a on juz zapewne obraca inna albo nawet kilka innych, tacy sa faceci, nie maja uczuc, nie sa emocjonalni, nie sa uczuciowi, nie przuwiazuja sie do kobiet, bo nie kochaja, nie wiedza co to milosc

dlatego nie ma sensu rozpaczac za facetem, mimo iz sie go kochasz to zycie nadzieja nie ma sensu, faceci nie zrozumieja tego, bo po nich wszystko splywa, oni nie chca slubu, bo nie zalezy im na kobietach tak jak kobietom na nich, by chcieli wiazac sie z nimi na cale zycie, faceci zyja chwila i nic ich nie dotyka, zyja przyjemnosciami, zabawa, wystarczy im kasa, koledzy, wypad gdzies i sa szczesliwi,

faceci nie czuja sie samotni bez wzgledu na wiek, tak jak kobiety, dlatego nie daza do bycia z kobieta na sile tak jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak długo byliście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznice miedzy K i M

kobieta jak zerwie z facetem, bo ja zranil i kocha go to chce pozniej do niego wrocic, bo jest nieszczesliwa bez niego i teskni za nim

facet jak zerwie z kobieta to kamien w wode, dla niego ona juz nie istnieje, nie teskni, jego "milosc" znika, nic juz nie czuje, jest szczesliwy bez niej (nawet jak mowil ze kocha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznice miedzy K i M
7 minut temu, Gość gość napisał:

A jak długo byliście razem?

a jakie ma to znaczenie?

faceci odko...a sie w jeden dzien bez wzgledu na to czy byli razem 10 lat, 4 miesiace czy tylko kochal ja platonicznie i nie byli razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość roznice miedzy K i M napisał:

a jakie ma to znaczenie?

faceci odko...a sie w jeden dzien bez wzgledu na to czy byli razem 10 lat, 4 miesiace czy tylko kochal ja platonicznie i nie byli razem

Nie ciebie pytam, tylko autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristi

Chyba tez jestem za tym, ze jak im zalezy to zrobia wszystko...a jak nie zalezy...to chocbys stanela na rzesach...to nic z tego:/

Przykre to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×