Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamama11

CZY jest tu jakiś NEUROLOG?

Polecane posty

Gość Mamama11

Moje dziecko idzie wkrótce na drugi rezonans mózgu. Mam opis pierwszego (sprzed roku) i nigdy żaden neurolog nie wytłumaczył mi zdania po zdaniu co oznacza tylko każdy mówił coś ogólnikowo (generalnie ze trzeba obserwować). Czy jest tu neurolog który powiedziałby mi o co chodzi w każdym zdaniu i czym to grozi na przyszłość? Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mamama11

polecam starszego lekarza mi wypisali upośledzenie 👍 nie wiem co lakerz miał mi zasugerować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Mamama11 napisał:

Moje dziecko idzie wkrótce na drugi rezonans mózgu. Mam opis pierwszego (sprzed roku) i nigdy żaden neurolog nie wytłumaczył mi zdania po zdaniu co oznacza tylko każdy mówił coś ogólnikowo (generalnie ze trzeba obserwować). Czy jest tu neurolog który powiedziałby mi o co chodzi w każdym zdaniu i czym to grozi na przyszłość? Pozdrawiam! 

Przedstaw opis rezonansu jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamama11

Dysproporcje wielkości półkul mózgowych w stosunku do srodmozgowia, pnia i móżdżku. Półkule obustronnie małe, z widocznym zaburzeniem architektury zakrętów pod postacią zmniejszenia liczy oraz ich pogrubienia bez ewidentnego spłycenia bruzd. Korowa istota szara nadnamiotowo poszerzona. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamama11

Podbijam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamama11

Halo!! Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamama11

Zabij sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamama11

Musisz sobie Wziąć nóż i zrobić sobie Hara Kiri jak to w japoni sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×