Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnula123

Szukam koleżanki

Polecane posty

Mam pewien problem - samotność. Nie mam znajomych, każdy jest na studiach, ma swoje życie, a ja wychowuje dziecko. Naprawdę nie mam nawet z kim porozmawiać... Doprowadza mnie to do depresji... Jeśli tak to można nazwać. Potrzebuję kogoś do rozmowy... Najlepiej kobiety z dzieckiem lub dziećmi... Jeśli jest jakaś chetna(wiem, że brzmi to bardzo desperacko, ale nie wiem już co robić) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W jakiem wieku masz dziecko ? Moze poznasz jakaś mamę na placu zabaw? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija

 

13 minut temu, czarnula123 napisał:

Mam pewien problem - samotność. Nie mam znajomych, każdy jest na studiach, ma swoje życie, a ja wychowuje dziecko. Naprawdę nie mam nawet z kim porozmawiać... Doprowadza mnie to do depresji... Jeśli tak to można nazwać. Potrzebuję kogoś do rozmowy... Najlepiej kobiety z dzieckiem lub dziećmi... Jeśli jest jakaś chetna(wiem, że brzmi to bardzo desperacko, ale nie wiem już co robić) 

Jak chcesz porozmawiać to się odzywaj i nie denerwuj się bo szkoda twojego zdrowia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
3 minuty temu, czarnula123 napisał:

Mam rocznego synka. 

Sama go wychowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Hej sorki ze nie mama dziecka ale ojciec mam 2 letniego dziecka tez to przezywam  samotnosc   nie ma z kim porozmawiac ani nic 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
5 minut temu, czarnula123 napisał:

Facet jest za granicą, mieszkam z rodzicami i sama zajmuje się małym. 

A w rodzicach nie masz wsparcia? Synek jeszcze malutki więc wymaga stałej opieki, więc pewnie zmęczona też jesteś. A może porozmawiaj z rodzicami,  żeby ci pomogli w opiece nad maluszkiem. Wtedy miała byś trochę czasu aby wyjść gdzieś i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama czasem go przypilnuje, ale to pół godziny max, poza tym potrzebuje towarzystwa jakiejs kobiety najlepiej, która jest w podobnej sytuacji do mojej, czyli ma dziecko, żeby wyjść wspólnie na spacer z maluchami, pogadać, tego niestety mi brakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Kwiatek napisał:

Hej sorki ze nie mama dziecka ale ojciec mam 2 letniego dziecka tez to przezywam  samotnosc   nie ma z kim porozmawiac ani nic

A ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
2 minuty temu, czarnula123 napisał:

Mama czasem go przypilnuje, ale to pół godziny max, poza tym potrzebuje towarzystwa jakiejs kobiety najlepiej, która jest w podobnej sytuacji do mojej, czyli ma dziecko, żeby wyjść wspólnie na spacer z maluchami, pogadać, tego niestety mi brakuje. 

A tam gdzie mieszkasz nie ma kobiet z małymi dziećmi, Ciepło się zrobi zaczniesz wychodzić ze swoim maluszkiem na spacery  do parku na płac zabaw tam jest zawsze sporo mam z dziećmi i można znajomości nawiązać. Jak będziesz chciała pogadać na forum to pisz. Ja mam też syna ale jest sporo starszy od twojego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi

Hej:) skąd jesteś?

Rozumiem, co przeżywasz. Najfajniej by było, gdybyś znalazła kogoś takiego w swoim mieście, aby można było się umówić na spacer albo kawę. Może są w twoim miescie jakieś zajęcia dla maluchów, gdzie poznasz inne mamy? Albo grupa na fb mam z Twojego miasta? A może zapisz się na np jogę (gdyby była możliwość pozostawienia malca pod opieką) - wcześniej podpytaj, może chodzą tam też mamy chcące się nieco uaktywnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Mija napisał:

A tam gdzie mieszkasz nie ma kobiet z małymi dziećmi, Ciepło się zrobi zaczniesz wychodzić ze swoim maluszkiem na spacery  do parku na płac zabaw tam jest zawsze sporo mam z dziećmi i można znajomości nawiązać. Jak będziesz chciała pogadać na forum to pisz. Ja mam też syna ale jest sporo starszy od twojego 🙂

Mieszkam na wsi, więc z poznaniem kogoś tutaj jest ciężko. Gdyby było tak łatwo na placu zabaw to nie zaglądnęlabym nawet na to forum... Jestem osobą raczej nieśmiała i sama z siebie nie potrafię zagadać do innej osoby. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Justi napisał:

Hej:) skąd jesteś?

Rozumiem, co przeżywasz. Najfajniej by było, gdybyś znalazła kogoś takiego w swoim mieście, aby można było się umówić na spacer albo kawę. Może są w twoim miescie jakieś zajęcia dla maluchów, gdzie poznasz inne mamy? Albo grupa na fb mam z Twojego miasta? A może zapisz się na np jogę (gdyby była możliwość pozostawienia malca pod opieką) - wcześniej podpytaj, może chodzą tam też mamy chcące się nieco uaktywnić. 

Jestem z Podkarpacia, niedaleko Rzeszowa, z tą grupą na fb to całkiem niezły pomysł, a inne zajęcia to brak czasu... Zwłaszcza, że mama niechętnie chce zostawac z synkiem, chyba, że na chwilkę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
2 minuty temu, czarnula123 napisał:

Mieszkam na wsi, więc z poznaniem kogoś tutaj jest ciężko. Gdyby było tak łatwo na placu zabaw to nie zaglądnęlabym nawet na to forum... Jestem osobą raczej nieśmiała i sama z siebie nie potrafię zagadać do innej osoby. 🙂

To na forum możesz  rozmawiać:-) Jak chcesz konkretnie o czymś pogadać to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi

Niestety to daleko ode mnie:( ja z kujawsko-pomorskiego. Tak to umowilybysmy się na kawę z maluchami (moja coreczka ma pół roku) 🙂 no i pamiętaj, głowa do góry - możesz spróbować przelamac nieśmiałość na placu zabaw chociaż trochę, zapytać o coś albo zaśmiać się z szalejących dzieci. Być może siedząca nieopodal osoba ma podobnie jak Ty (a myślę, że takich osób jest całkiem sporo wbrew pozorom!) Ostatecznie- jeśli nie będzie mieć ochoty na rozmowę to też się nic nie stanie przecież. Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Justi napisał:

Niestety to daleko ode mnie:( ja z kujawsko-pomorskiego. Tak to umowilybysmy się na kawę z maluchami (moja coreczka ma pół roku) 🙂 no i pamiętaj, głowa do góry - możesz spróbować przelamac nieśmiałość na placu zabaw chociaż trochę, zapytać o coś albo zaśmiać się z szalejących dzieci. Być może siedząca nieopodal osoba ma podobnie jak Ty (a myślę, że takich osób jest całkiem sporo wbrew pozorom!) Ostatecznie- jeśli nie będzie mieć ochoty na rozmowę to też się nic nie stanie przecież. Trzymam kciuki za Ciebie.

Dzięki, spróbuję tak jak mówisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Mija napisał:

To na forum możesz  rozmawiać:-) Jak chcesz konkretnie o czymś pogadać to pisz.

Tylko nie bardzo można wysyłać do ciebie prywatne wiadomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
5 minut temu, czarnula123 napisał:

Tylko nie bardzo można wysyłać do ciebie prywatne wiadomości 

Ale zawsze można porozmawiać przecież nikt tutaj ciebie nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Mija napisał:

Ale zawsze można porozmawiać przecież nikt tutaj ciebie nie zna

Ile lat ma twój syn? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija
14 minut temu, czarnula123 napisał:

Ile lat ma twój syn? 

12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija

Też praktycznie całymi dniami byłam sama z dzieckiem w domu. Mąż wracał z pracy zjadał obiad i szedł do drugiej pracy . Więc wiem co czujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ostra Widła napisał:

Ja mam dzici i mieszkam na wsi, ale daaaaleeeeko niestety. :classic_sad:

Szkoda, chyba, że chciałabyś porozmawiać tutaj lub na innym portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Mija napisał:

Też praktycznie całymi dniami byłam sama z dzieckiem w domu. Mąż wracał z pracy zjadał obiad i szedł do drugiej pracy . Więc wiem co czujesz. 

Tylko, że od 2 lat nie mam kontaktu z normalnym środowiskiem (znajomi w moim wieku) a dodam, że jestem jeszcze młoda i potrzebuje tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulalo

Hej autorko też mieszkam niedaleko Rzeszowa. Też na wsi. Napisz coś więcej. Mój syn ma półtora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas

jestem dużo starsza od ciebie ale u mnie jest i było to samo, pochodzę z małego miasteczka , ale jakieś rozrywki tam sa przeprowadziłam sie do meża na wies, mam 3 dzieci i lipa to samo , męza nigdy nie ma, mam prawko jeżdzę gdzie mi potrzeba ale nie mam koleżanki przyjaciółki nie mama z kim pogadac, do kogo wpasc na kawę, chodzę na dół do tesciowej ale nie to samo, chciałabym wyjśc czasem do kina na kawe, mam 3 szwagierki ale niby fajne niby udaja miłe ale to one zawsze  w niedziele przyjezdzaja do nas , do siebie nigdy nie prosza, mam sąsiadke chodzimy czasem razem na kijki ale nie zawsze bo ona pracuje na zmiany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Hej koleżanko. Piona. Ja tez sama

  Z tym ze sama jak palec.  Ani rodziców facet za granicą

 Cały dzień z dwulatkiem sama . Mam koleżanki i znajomych ale mają pracę swoje zajęcia a wieczorami nie mam jak wyjść bo dziecko. Rozumiem Cię doskonale.skąd jesteś ? Nie mam nieraz całe dnie do kogo gęby otworzyć . 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+3

Ciężko czasami, mój niby na miejscu ale pracuje po 500h w miesiącu A ja w domu z 3 dzieciaczkow.  Pocieszam się tym że kiedyś urosną, chociaż teraz też on kocham nad życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2019 o 12:34, Gość Lulalo napisał:

Hej autorko też mieszkam niedaleko Rzeszowa. Też na wsi. Napisz coś więcej. Mój syn ma półtora

Hej... Teraz odczytalam tą wiadomość, jak chcesz się poznać to napisz na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×