Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

32 tydz

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem w 32 tyg ciazy, to moja 3 ciaza, wczoraj stawial mi sie brzuch, dzis czuje sie bardzo zmeczona, i brzuch tez mi sie stawia ale mniej bo leze caly czas , nie dawno zaczely mnie swedziec bardzo piersi i wyciekla mi siara , wizyta za 2 tyg, trochę  sie nie pokoje, wcześniejsze ciążę ukończone dopiero po terminie, wczoraj też miałam taka silna potrzebę zamówienia dziecku wózka i łóżeczka więc to zrobiłam, po prostu czułam że to czas by to zrobić, jak myślicie czy to wszystko może być jakimiś objawami że urodze przed czasem? Leżę i się nie ruszam, ale nie długo będę i tak musiała jechać po dzieci do szkoły później na zakupy i zajęcia dodatkowe... sama nie wiem co mam o tym myśleć, nie chce dzwonić do lekarza bo jeszcze mnie położy na obserwację a ja nie mogę sobie na to pozwolić ze wzgledu na starsze dzieci , moze tylko panikuje.... oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 31 tc też ciąża trzecia  😉 czasem też mam takie dni że brzuch szaleje albo pobolewa podbrzusze.  A dzisiaj czuje się fatalnie cały czas mogę spać i ogólnie jakas słaba jestem więc nic nie robię,  A siara też mi zaczyna troszke się pokazywac więc to chyba nic złego.  Odpoczywaj ile możesz  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Mi siara leciała od 15 tyg pod koniec ciąży to wystarczyło się pochylić i leciało na całego, stawianie brzucha miałam pół ciąży, urodziłam 3 tyg przed czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

U mnie 33 tydzień. Też dziś słaby dzień..  nic tylko bym spala 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilka

U mnie 34 tydzień rwe kulszowa mam z dnia na dzień coraz bardziej boli , też bym polezala ale wstać później na nogę nie mogę i muszę siedzieć , najgorzej że narazie dziecko ułożone pośladkowo i żadnych ćwiczeń nie mogę robić żeby się obróciło i na lewym boku nie daje rady leżeć , u Was już maluszki ułożone do wyjścia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie do wyjścia ale i tak nie ma to znaczenia bo czeka mnie 3 cc  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

U mnie do wyjścia Ale też możliwe że będzie cc. Moja druga ciąża 😊  mnie bolą plecy praktycznie od 20 tyg ciąży, zgaga kosmiczna po prostu A tak to jakoś do przodu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie 30 tydz. Juz ledwo chodzę. Bardzo szybko sie męczę. Brzuch tez stawia się co jakiś czas. Mam mieć cc ok 20 maja ale czuję że chyba szybciej się to wszystko skończy. Humory mam straszne i coraz więcej głupich myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

macie  już kupiony nosidło/fotelik dla dziecka? Zastanawiam się nad kupnem concord reverso plus od jest od 0-23kg....czy raczej wozek 3w1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że te foteliki z dużym przedzialem wagowym nie są zadobre.  Nosidlo jest jednak wyprofilowane typowo dla takiego maluszka A fotelik którym może jeździć noworodek i 3 latek ? Średnio. Ja do chłopaków zawsze miałam nosidełko,  później fotelik besafe ( polecam z całego serca ) 9-18 kg , i teraz już zwykły kinderkraft 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość baśka napisał:

macie  już kupiony nosidło/fotelik dla dziecka? Zastanawiam się nad kupnem concord reverso plus od jest od 0-23kg....czy raczej wozek 3w1?

Jeszcze nie mam ale kupię na pewno cybex Cloud q  , a to dlatego że jest rozkładany do leżenia, super sprawa, często z tego korzystałam, zamiast gondoli na krótkich spacerach czy zakupach i jak  dziecko spalo po przyjezdzie do domu to tylko rozkladalam i juz, poprzedni sprzedalam z wozkiem a teraz bede kupowac ten sam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×