Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nielubianasynowa

Czy możecie mi wytłumaczyć, dlaczego teściowej bardzo zależy by być ode mnie lepiej ubraną, mieć lepszy wystrój, dlaczego ciągle zwraca uwagę co ona ma pięknego a co wspaniałego? Dlaczego kopiuje moje zakupy?

Polecane posty

Gość nielubianasynowa

Od kiedy pamiętam toczyła ze mną rywalizację. Ona nalezy do tych kobiet, które otwarcie przyznają że dla synka żadna nie będzie dość dobra. Na początku zaborcza i udająca choroby, dowalająca mi, że jestem za mało jakaśtam, potem zmieniła taktykę, zaczęła być słodka do urzygu i niby to komplementować moje ubiory, biżuterię, perfumy po to tylko żeby polecieć do sklepu po to samo. Hitem było jak kupiła podobną ...enkę choć ja mam lat 28 a ona 65 i dużą nadwagę. Wyglądała w tym jak serdelek...ale ni o tym. Apogeum przyszło gdy mąż dał mi złoty łancuszek z szafirem, pierścionek z szafirem i kolczyki. Minęło parę tygodni, nawet nie wiem czy aż tyle, a teściowa poleciała kupić sobie też z tym samym kamieniem, tyle że dużo większym żeby przebic mnie rzecz jasna.

Kiedy dostanie od syna np. kwiatek na Dzień Kobiet to ciągle, przy każdej mojej wizycie tam zwraca mi uwagę na ten kwiatek jaki on piękny, wysyła mmsy po rodzinie z tym kwiatkiem, ciągle mi na niego zwraca uwagę bo wie że ja dostałam coś innego niż akurat ten piękny kwiat bo mąż nie miał trzeciej ręki, na jednej niósł naszą coreczke a na drugiej kwiat jak jechali do babci, ja wtedy miałam badania. Mi kupił coś innego pozniej, ona to wie i na kazdym kroku mi pokazuje jaki ona ma kwiatek od syna...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zazdrosci ci pewnie kilku rzeczy, jesli jestes ladna a ona niezbyt, to pewnie na tym tle tez ma kompleks ichociaż w bizuterii probuje cie przebic. poza tym jakas plytka kobieta z tego co opisujesz, pusty bęben...no i ta nieodcięta pępowina...współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenujace

twoja tesciowa wydaje sie miec na bani. jakby stracila synka i probuje z toba konkurowac, mysli ze jak bedzie wygladala podobnie i robila podobnie to cos tym ugra. zenada. uwazaj zeby nie było innych problemow z tą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup kuse bikini ... Zobaczymy co zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×