Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosty Chłop

Ślub bez wesela

Polecane posty

Gość Prosty Chłop

Taka sytuacja: chcemy zrobić ślub bez wesela. Planujemy tylko jakiś poczęstunek dla najbliższych- rodzice, rodzeństwo babcie i świadkowie. Co prawda stać nas by zrobić dwudniowe wesele na ponad 100 osób ale nie chcemy. Dlaczego?

1. Nie lubimy być w centrum uwagi- zarówno ja jak i ona

2. Z częścią rodziny nie mamy zażyłych kontaktów-mój ojciec miał siedmioro rodzeństwa

3. Rodzina mojej przyszłej żony jest bardzo mała

4. Kiedyś zerwałem zaręczyny z moją poprzednia dziewczyna kilka tygodni przed ślubem i mdli mnie już na samą myśl o przygotowaniach przyjęcia i zapraszania tych samych ludzi drugi raz. Po prostu mi wstyd i niezręcznie.

5.dla nas obojga ślub jest ważny a wesele to taki dodatek tylko

6. Wiemy że małą uroczystość będzie można zrobić szybko a chcemy jak najszybciej być razem. I nie chodzi tu o ciążę?

7. Ja osobiście mam alergię na przyjęcia z pompą.

Martwi mnie trochę tylko czy moja rodzina z którą żyje w poprawnych relacjach się nie obrazi... Co o tym sądzicie? Czy wy byłybyście urażone?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli żyjesz z nimi w poprawnych stosunkach, powinni znać twoje zdanie na temat wesel i nie obrażać się jeśli nie zostaną zaproszeni. Zresztą teraz zaproszenie na wesele kojarzy się ze sporymi kosztami i niejeden nawet woli nie dostać zaproszenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może się obrażą może nie, z fusów Ci nie wywróżymy 😉 Ty lepiej znasz swoją rodzinę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×