Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niech to szlag

Wkrótce przestanę być 34 letnim prawiczkiem

Polecane posty

Gość Niech to szlag

i będę 35 letnim prawiczkiem. Wiem, wstyd okrutny. Normalnie nikomu bym się nie przyznał, choćby mnie torturowano. W moim wieku nawet nie ma już sensu brać się za te sprawy i starać się coś zmienić w życiu. Dlatego na 100% zostanę prawiczkiem do śmierci 😞 Czasem czytam kafeterię, pojawiają się podobne tematy innych nieudaczników. Ale tak starego prawiczka raczej tu nie ma. Jestem pieprz.onym rekordzistą 😥

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam42
Przed chwilą, Gość Niech to szlag napisał:

i będę 35 letnim prawiczkiem. Wiem, wstyd okrutny. Normalnie nikomu bym się nie przyznał, choćby mnie torturowano. W moim wieku nawet nie ma już sensu brać się za te sprawy i starać się coś zmienić w życiu. Dlatego na 100% zostanę prawiczkiem do śmierci 😞 Czasem czytam kafeterię, pojawiają się podobne tematy innych nieudaczników. Ale tak starego prawiczka raczej tu nie ma. Jestem pieprz.onym rekordzistą 😥

 

mnie nikt nie pobije chyba, ale sie nie przyznam kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego słowo praw.ik jest na cenzurowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
51 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego słowo praw.ik jest na cenzurowanym?

Bo od paru lat tutaj jest taki natrętny troll o nicku pravik, teraz nie może się podpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość goscc napisał:

Bo od paru lat tutaj jest taki natrętny troll o nicku pravik, teraz nie może się podpisywać.

Tu co drugi jest prav.ikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta30
2 godziny temu, Gość Niech to szlag napisał:

i będę 35 letnim prawiczkiem. Wiem, wstyd okrutny. Normalnie nikomu bym się nie przyznał, choćby mnie torturowano. W moim wieku nawet nie ma już sensu brać się za te sprawy i starać się coś zmienić w życiu. Dlatego na 100% zostanę prawiczkiem do śmierci 😞 Czasem czytam kafeterię, pojawiają się podobne tematy innych nieudaczników. Ale tak starego prawiczka raczej tu nie ma. Jestem pieprz.onym rekordzistą 😥

 

i co z tego? dla kobiet nie ma to znaczenia, chyba ze lecisz na laski, co seks traktuja jak sport, a nie na porzadne, dla ktorych liczy sie uczucie

nie miales nigdy dziewczyny/kobiety? nie byles nigdy w zwiazku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Tu co drugi jest prav.ikiem

i sa z gimnazjum patrzac po odzywkach z piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona.

Niech to szlag, jak jestes fajnym, milym i dobrym dla kobiet facetem, nie chamem i nienajbrzydszym, ktory dba o siebie to ja cie biore :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona.

napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech to szlag
16 minut temu, Gość Ona. napisał:

Niech to szlag, jak jestes fajnym, milym i dobrym dla kobiet facetem, nie chamem i nienajbrzydszym, ktory dba o siebie to ja cie biore :))

Uwierz, nie chciałabyś mnie, mimo że nie jestem chamem. Jestem co prawda miły i dobry, lecz to wszystko. Całokształt poniżej dna ścieku. Nie chcę nic więcej o sobie pisać, bo już na samą myśl ogarnia mnie rozpacz. Ktoś taki jak ja nie ma prawa nawet zawracać głowy jakiejkolwiek dziewczynie. Niestety mam uczucia, które są moim przekleństwem. Czuję tylko samotność, pustkę i smutek.

39 minut temu, Gość Kobieta30 napisał:

nie miales nigdy dziewczyny/kobiety? nie byles nigdy w zwiazku?

Nigdy nie byłem w związku. Gdy miałem 20 kilka lat, próbowałem bezskutecznie zainteresować sobą  parę dziewczyn - w jednej nawet się zakochałem nieszczęśliwie. Wówczas naiwnie wierzyłem, że wszystko przede mną. Z czasem posypało się dosłownie wszystko: zdrowie, wygląd (który już i tak był kiepski), całe życie... Obawiam się, że niewiele czasu mi zostało. Trudno.

Nie mam do kogo się odezwać, dlatego żalę się na kobiecym forum. Czy to nie żałosne? To jednak nie był dobry pomysł 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
52 minuty temu, Gość Ona. napisał:

Niech to szlag, jak jestes fajnym, milym i dobrym dla kobiet facetem, nie chamem i nienajbrzydszym, ktory dba o siebie to ja cie biore :))

Ja jestem taki i podobam się, nie wiem tylko co to być fajnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona.
17 minut temu, Gość Onsam napisał:

Ja jestem taki i podobam się, nie wiem tylko co to być fajnym.

mily, symatyczny, kulturalny, wesoly, usmiechniety, rozmowny, nie zgorzknialy, nie zlosliwy, nie frustrat, nie malkontent to fajny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? Są większe problemy i tragedie niż to, że się nigdy nie miało dziewczyny. Robisz z małego problemu wielką katastrofę... Polecam skupić się na innych rzeczach, a szczególnie na sobie, miłość życia może jeszcze znajdziesz, a może nie, tak bywa czasem. Po prostu się nie załamuj i żyj dalej. Przeżyłeś tak 35 lat to przeżyjesz drugie 35. Twoją słabością nie jest to, że nigdy nikogo nie miałeś, problemem jest twoje użalanie się nad sobą, depresja i inne przeszkody, które sam musisz pokonać bo nikt tego za ciebie nie zrobi. Rozwijaj pasje, może znajdź jakieś nowe hobby i spełnij swoje pozostałe marzenia (przynajmniej te w miarę możliwe na ten moment) bo o czym będziesz opowiadał dziewczynie jak już jakąś poznasz? O tym, że płakałeś na forach internetowych, o tym że byłeś całe swoje życie załamany?

Wybacz za pesymistyczną wizje, mówię po prostu szczerze. To co napisałem jest jedynym sposobem dla ciebie, wszystkim tobie podobnym (w tym mnie). Zapomnieć o przeszłości, zapomnieć o tym co mają i jak żyją inni, TYLKO ŻYĆ DALEJ I IŚĆ DO PRZODU I ZAPOMNIEĆ O PORAŻKACH Z PRZESZŁOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona.

Nie odrzucilabym fajnego mezczyzny 34l za to, ze jest prawiczkiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
12 minut temu, Gość Ona. napisał:

mily, symatyczny, kulturalny, wesoly, usmiechniety, rozmowny, nie zgorzknialy, nie zlosliwy, nie frustrat, nie malkontent to fajny facet

takich w internecie to raczej nie ma już dawno zajęci, coś się zgadza, nie wiem jak z wesołością i rozmowny nie jestem, a i tan malkontent, no tak, nie jestem pewny to narzekam i się dołuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Onsam napisał:

takich w internecie to raczej nie ma już dawno zajęci, coś się zgadza, nie wiem jak z wesołością i rozmowny nie jestem, a i tan malkontent, no tak, nie jestem pewny to narzekam i się dołuję

Daj se spokój, jesteś już po czterdziestce. Po co komu stary narzekający Jemioł? 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 godziny temu, Gość Ona. napisał:

Niech to szlag, jak jestes fajnym, milym i dobrym dla kobiet facetem, nie chamem i nienajbrzydszym, ktory dba o siebie to ja cie biore :))

Ja taki jestem (choć niemal o połowę młodszy) i żadna mnie nie chce 😞 Mam nadzieję, że w wieku 35 lat nie będę pra.wiczkiem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Daj se spokój, jesteś już po czterdziestce. Po co komu stary narzekający Jemioł? 😄

 

30-ki spokojnie sie mną interesują bo tyle mi dają lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będą się śmiać, że 100 raz mówię to samo, ale jak cię to meczy, to idź na divę w klimatach GFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilo
9 godzin temu, Gość Niech to szlag napisał:

i będę 35 letnim prawiczkiem. Wiem, wstyd okrutny. Normalnie nikomu bym się nie przyznał, choćby mnie torturowano. W moim wieku nawet nie ma już sensu brać się za te sprawy i starać się coś zmienić w życiu. Dlatego na 100% zostanę prawiczkiem do śmierci 😞 Czasem czytam kafeterię, pojawiają się podobne tematy innych nieudaczników. Ale tak starego prawiczka raczej tu nie ma. Jestem pieprz.onym rekordzistą 😥

 

szukaj babe i rób dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, marcin_wawa napisał:

Zaraz będą się śmiać, że 100 raz mówię to samo, ale jak cię to meczy, to idź na divę w klimatach GFE.

Masz rację, będziemy się śmiać, sflaczały prawi.ku 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cnotliwa Zuzanna

Mam ochotę na prawiczka :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
6 godzin temu, Gość Cnotliwa Zuzanna napisał:

Mam ochotę na prawiczka :)

 

 

Taaaaa, a świstak siedzi i zawija w te sreberka 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2019 o 07:37, Gość Gość napisał:

Masz rację, będziemy się śmiać, sflaczały prawi.ku 😄

 

A myślisz, że obchodzi mnie to, co mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość)
Przed chwilą, marcin_wawa napisał:

A myślisz, że obchodzi mnie to, co mówisz?

A Ty myślisz Marcin, że się uśmiechniesz kiedy zobaczysz pozdrowienia ode mnie? Marcin pozdrawiam, pozdrawiam Cię serdecznie.  : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość) napisał:

A Ty myślisz Marcin, że się uśmiechniesz kiedy zobaczysz pozdrowienia ode mnie? Marcin pozdrawiam, pozdrawiam Cię serdecznie.  : )

Eee.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość)
Przed chwilą, marcin_wawa napisał:

Eee.... pozdrawiam 🙂

Marcin : ) : ) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goć)
Przed chwilą, marcin_wawa napisał:

Hahaha 🙂

Cudownie, że się uśmiechasz. Capnę Cię wkrótce. ; ) Trzymaj się cieplutko Marcin. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×