Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gruby

Zarejestrowani
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

Ostatnio na profilu byli

241 wyświetleń profilu
 1. Dobra mam nadzieję, że tym razem pojawi się większe zainteresowanie i nie zignorujecie mojego obwieszczenia. Problem jest bardzo poważny. Słuchajcie, więc: Wielki i niebezpieczny skorpionopodobny 3-głowy potwór pojawił się na Pustynnej mapie. Przywołuje on bandę żuczków co dużo biją i jeszcze nakładają efekt zatrucia. Jest bardzo fajna nagroda za niego, moja postać może otrzymać młot dwuręczny, który uniemożliwia regeneracje i leczenie przeciwników, 5 magicznych kryształów do ulepszania broni oraz pancerza i mnóstwo expa i golda. Dodatkowo zadaję ta broń 3 razy więcej obrażeń wszystkim przywołanym (nawet przez graczy) istotom. Szukam śmiałków co wybiorą się razem z ze mną w niebezpieczną wyprawę i pokonają bossa. Ja mogę być tankiem - gram Szarym Orkiem. Nikt się nie przebiję przez mój pancerz. Są tu jacyś śmiałkowie? Każda rasa, płeć i klasa mile widziana. Jestem tolerancyjny. Gra ktoś medykiem? Leczenie i usuwanie trucizny będzie kluczem do zwycięstwa w tej niesamowitej bitwie.
 2. Może być bohater, którego pokochałyście lub bohaterka, którą chciałybyście być. Prosiłbym również o podanie tytułu książki, z której dana postać pochodzi. Może mnie zainspirujecie czymś ciekawym.
 3. Popytaj lub zobacz jakie gatunki gier ma zainstalowane. Jak już zrobisz rekonesans to kup mu grę z jego ulubionego gatunku, której jeszcze nie posiada.
 4. I co z tego? Są większe problemy i tragedie niż to, że się nigdy nie miało dziewczyny. Robisz z małego problemu wielką katastrofę... Polecam skupić się na innych rzeczach, a szczególnie na sobie, miłość życia może jeszcze znajdziesz, a może nie, tak bywa czasem. Po prostu się nie załamuj i żyj dalej. Przeżyłeś tak 35 lat to przeżyjesz drugie 35. Twoją słabością nie jest to, że nigdy nikogo nie miałeś, problemem jest twoje użalanie się nad sobą, depresja i inne przeszkody, które sam musisz pokonać bo nikt tego za ciebie nie zrobi. Rozwijaj pasje, może znajdź jakieś nowe hobby i spełnij swoje pozostałe marzenia (przynajmniej te w miarę możliwe na ten moment) bo o czym będziesz opowiadał dziewczynie jak już jakąś poznasz? O tym, że płakałeś na forach internetowych, o tym że byłeś całe swoje życie załamany? Wybacz za pesymistyczną wizje, mówię po prostu szczerze. To co napisałem jest jedynym sposobem dla ciebie, wszystkim tobie podobnym (w tym mnie). Zapomnieć o przeszłości, zapomnieć o tym co mają i jak żyją inni, TYLKO ŻYĆ DALEJ I IŚĆ DO PRZODU I ZAPOMNIEĆ O PORAŻKACH Z PRZESZŁOŚCI.
 5. I co wy na to? Co o tym sądzicie? Najnowsze dane na temat orientacji seksualnej w Polsce. Są na stronie GUS-u jak nie wierzycie.
 6. Gruby

  Gdyby Tak Cofnąć czas

  Chętnie bym się cofnął w czasie. Wakacje po zakończeniu gimnazjum, poćwiczyłbym trochę i poprawił kondycję i nabrał mięśni. Po wakacjach bym wrócił do liceum 1 klasy, ale chciałbym być taki jak teraz czyli bez dawnych kompleksów. Zemściłbym się na tych co się ze mnie śmiali oraz na dziewczynie, której wysłałem kiedyś list miłosny a ta upokorzyła mnie przed całą szkołą. Może bym znalazł miłość i zobaczył czym jest pierwszy pocałunek. Chciałbym też znowu wf, zobaczyliby ci nieudacznicy z kogo się śmiali. Haha
 7. Kobieta potrafi wywołać kłótnie z niczego, a potem sprytnie zrzucić winę na faceta.
 8. Czemu się przejmujesz czymś takim jak ochrzczenie dziecka czy tam rozgrzeszenie, skoro jesteś osobą niewierzącą? Chcesz to zrobić na pokaz bo znajome się bawią w chrzciny komunie itp?
 9. Wielki i niebezpieczny skorpionopodobny 3-głowy potwór pojawił się na Pustynnej mapie. Przywołuje on bandę żuczków co dużo biją i jeszcze nakładają efekt zatrucia. Jest bardzo fajna nagroda za niego, moja postać może otrzymać młot dwuręczny, który uniemożliwia regeneracje i leczenie przeciwników, 5 magicznych kryształów do ulepszania broni oraz pancerza i mnóstwo expa i golda. Dodatkowo zadaję ta broń 3 razy więcej obrażeń wszystkim przywołanym (nawet przez graczy) istotom. Szukam śmiałków co wybiorą się razem z ze mną w niebezpieczną wyprawę i pokonają bossa. Ja mogę być tankiem - gram Szarym Orkiem. Nikt się nie przebiję przez mój pancerz. Są tu jacyś śmiałkowie? Każda rasa i klasa mile widziana. Gra ktoś medykiem? Leczenie i usuwanie trucizny będzie kluczem do zwycięstwa w tej niesamowitej bitwie.
 10. Wyłaź bestio! Questa na ciebie mam już tydzień w dzienniku, a potrzebuje te 3 kryształy by ulepszyć pancerz.
 11. Ale wy macie problemy. . .W innych krajach ludzie walczą o przetrwanie każdego dnia, a wy się przejmujecie dziewictwem i prawictwem. Serio to taki wielki problem dla was?
 12. Spamerzy, takich to bym chętnie grzmotnął kulą ognia.
 13. Ja również od zawsze marzę o dziewczynie, z którą bym mógł wspólnie pójść do zoo lub do wesołego miasteczka.
×