Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana

Zazdrosna

Polecane posty

Gość Załamana

Cześć. Mam 27 lat jestem z partnerem ponad 4 lata. Ja z poprzedniego zwiazku mam corke i moj narzeczony również ma corke. Jedyne co nasze poprzednie zwiazki rozni to to ze on jest po rozwodzie ja bylam w zwiazku nieformalnym. Problem bynajmniej u mnie jest taki ze jestem strasznie zazdrosna o jego corke. Nic do niej nie mam. Ale jak już wiem ze ona bedzie u nas to humor mam zly już mi przeszkadza to ze ona tak przytula sie do niego. Ze jak ona jest to nic dla niego nie liczy sie tylko ona. Tak samo narzeczony pracuje w delegacji zjezdza do domu na caly tydzien a czasem przyjezdza dodatkowo na weekend i zawsze ona w te weekwndy jest i mam wrazenie ze nie do mnie przyjezdza tylko tam na prawdę do dziecka. Dzis dowiedziałam sie ze korensponduja ze soba przez telefon. A on siedzi z telefonem jak glupi cieszy sie do ekranu. Pewnie powiecie ze glupia jesten ale mnie to boli. 😔😳 nie wiem probowalam z tym walczyc ale nie umiem. Moze jest ktos kto ma podobna sytuacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

Moze podswiadomie jego corka kojarzy Ci sie z faktem, iz byl w zwiazku. Dlatego jego przejawy uczuc do corki oraz jego potrzebe kontaktu z nia odbierasz jako zagrozenie. 

 

Sprobuj w takich momentach myslec o tym, ze wzial rozwod, stopniowo odseparuj w glowie te dwa "watki". Trzymam kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Nie wiem kiedys tak nie bylo teraz tak jest caly czas. Czasem probuje wmowic sobie ze jest dobrze ze super a potem wychodzi co innego ze jestem zla zazdrosna wkurza mnie . I czasem mam wrazenie ze lepiej byloby sie rozstac przynajmniej by mnie tak nie bolalo. Ale ja jego kocham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×