Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikola

CO ON MOŻE O MNIE MYŚLEĆ?

Polecane posty

Gość Nikola

Pewien chłopak od pierwszego ujrzenia mnie zaczął okazywać mi zainteresowanie, przy każdej okazji patrzył mi głęboko w oczy, przyglądał mi się, jego wzrok przypominał 'miłość od pierwszego wejrzenia'. Takie wpatrywanie się w siebie trwało około 1.5 miesiąca, zakochałam się w nim. To on pierwszy zainicjował znajomość, byliśmy na 'cześć', w szkole ma on tytuł bajeranta, każda zabiega o jego względy, zainteresowanie, zauważyłam, że zaczął przystawiać się w głupi sposób do moich koleżanek, powiedziałam mu pewne słowa na spławienie go, gdy podszedł do mnie od 'niej' z durnym tekstem. Wypowiedziałam te słowa  jedynie z emocji, w sumie do tej pory żałuję, ale chyba żadna się tak nie sprzeciwiła wobec jego ego. Olewałam go, a on mnie, jednak kryłam w sobie ogromne uczucie do niego, do tej pory to robię. Zauważyłam, że on znów patrzy się na mnie, zerka, czy patrzę i w sumie nie wiem co może sobie myśleć... zaczął też mówić 'cześć'. Dziwi mnie to, bo zapewne nie jedna osoba dałaby sobie już spokój. Co on moze sobie o mnie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgość

Nie myśli o Tobie źle! 

Co powiedziałaś on już tego nie pamięta... 

Spławiłaś go, więc dał Ci spokój... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółw

chce cie przelecieć, albo choć pomacać cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×