Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotka10

Bez alkoholu

Polecane posty

Ostatnio na babskim spotkaniu patrzyłam z zazdrością na koleżanki pijące wino (sama mam problemy z wątrobą ). Znajoma, widząc mój żałosny wyraz twarzy, poleciła mi wino z bezalkoholove.com. I wiecie co? Smakowało identycznie, jak każde inne wino! Do tego, jak się okazało, jest nie tylko bezpieczne dla mojej wątroby, ale też dobrze wpływa na cały organizm. Zaczęłam doczytywać na własną rękę o właściwościach wina bezalkoholowego i znalazłam ciekawe informacje – ten napój ma prawie identyczny skład co tradycyjne wino. Zawiera polifenole, tak istotne przecież dla nas, kobiet – jeśli nie wiecie (a ja do niedawna nie wiedziałam) są to związki, które likwidują wolne rodniki (tak, te same, o których w reklamach i Internecie mówi się, że przyspieszają procesy starzenia i powodują nowotwory). Dodatkowo czerwone wino bezalkoholowe ma ponoć bardzo korzystny wpływ na układ krążenia. Powiem Wam, że odkąd zamawiam wino z bezalkoholove.com, w ogóle nie czuję potrzeby picia jakiś wyskokowych trunków – to naprawdę świetny zamiennik dla osób dbających o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×