Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sfrunaucz

Jestem prawie 40 letnim sfrustrowanym nauczycielem bo nie stać mnie na kochankę

Polecane posty

Gość Sfrunaucz

Mam 39 lat i nauczam  matematyki w liceum w Warszawie. Jestem niezwykle sfrustrowany swoja sytuacja materialną dostaje miesięcznie tyle pieniędzy ze po opłaceniu rat kredytu na mieszkanie i rachunków zostają mi grosze na życie. Z takim budżetem nie mam żadnych szans na kochankę która wymaga kolacji w drogich restauracjach, wyjazdów do drogich holetli czy luksusowych prezentów. Kochanka musi się czuć wyjątkowo, ze jest adorowana i doceniana a z mojej pensji to mogę ja zabrać do Mc Donalda a weekendowy wyjazd to co najwyżej do taniego hostelu na mazurach. A ja ciągle jestem spragniony gdy mijam eleganckie zgrabne po fitnessie, seksowne kobiety to nie wytrzymuje. Ostatnio na konsultacje po wywiadówce przyszła do mnie rozwódka twierdzi ze nikogo nie ma, gdy z nią rozwiałem miałem ochotę zedrzeć z niej ubranie u wziąć ją na jednym ze stolików w klasie. Niestety dla niej jestem miłym kulturalnym Januszem nauczycielem, jej były mąż biznesmen płaci  jej alimenty będące trzykrotnością mojej pensji a i sama dużo zarabia tak szczerze to jestem dla niej nikim. A gdy zaczynałem studia to czułem się jak bóg, finalista olimpiady z matematyki, stypendium ministra na studiach, mogłem zostać na uczelni, miałem dobre oceny, mogłem pójść pracować do banku jak analityk, byłem na stażu i nawet mi zaproponowali prace, ale nie poszedłem do szkoły bo czułem powołanie, bo chciałem robić coś ważnego, społecznie przydatnego i co ? Jestem traktowany przez społeczeństwo jak darmozjad. Zaraz po studiach wziąłem ślub i po 10 latach co słyszę ? Chce rozwodu bo mam dość życia jak mysz kościelna ! Zostawiła mnie dla prawnika, choć przed ślubem zgrywała idealistkę po tytułem "nakarmimy się naszą miłością " Teraz wiem ze w życiu wyszli dobrze ci co studia olewali, oni dorobili się majątku, stanowisk i mogą mieć prawie każdą kobietę. Teraz jednak zaświtała mi mała nadzieja, gdyby tylko się udało wywalczyć te 1000 zł, to więcej niż kolacja w drogiej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No i dobrze ze mało zarabiacie. Za dobrze macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz wystrajkować  tysiaka żeby wydać na dziw/ki? - dlaczego to ZOMO zlikwidowali??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrunaucz
8 minut temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Autorze, na jednym etacie tylko pracujesz?

Tak, zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrunaucz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chcesz wystrajkować  tysiaka żeby wydać na dziw/ki? - dlaczego to ZOMO zlikwidowali??!!!

Nie na ..., wypraszam sobie, tylko na wspólne spędzanie czasu z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrunaucz
5 minut temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Dlaczego?

Nie zastanawiałem się nad tym, to nie jest takie proste dostać drugi etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niniejszym zakładam FWZOMOzDP ( Fundusz Wznowienia Zbrojnych Oddziałów MIlicji Obywatelskiej z Długimi Pałami) celem doje/bania strajkującym nauczycielom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrunaucz
13 minut temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

W Warszawie? Błagam... ciut zaradności.

Ech... Pracowałaś kiedyś jako nauczyciel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ci nie pasuje praca nauczyciela, bo ci brakuje na dziw/ki to ić do kopalni! Ciulu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alchemia

Wiem że mnie zlinczują ale mam to gdzieś. Sama jestem kobietą za kilka lat 40 letnią. Ale nie w tym rzecz. Pracuję z około 30 kobietami w sektorze nauk ścisłych i wierz mi, że krew mnie prawie codziennie zalewa z tymi babami. Jedne kapryselle, drugie tępe strzały. Gniazdo  żmij. Plują jadem na wszystko i wszystkich. Przynajmniej masz na co dzień święty spokój za który wielu wiele by oddało. Więc jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nic na siłę. I jeszcze jedno. Co do kwestii wykształcenia i zarobków zgadzam się że w tych czasach można mieć osiem klas i kasy jak lodu. Taki świat. Pozdrawiam negujących strajk nauczycieli. Ciekawe ilu z was potrafi zrobić 7x9 w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

" Ciekawe ilu z was potrafi zrobić 7x9 w pamięci." - niewielu.

Dlaczego? Bo takich mamy nauczycieli. I jeszcze sie tym nieudacznikom/nieudacznicom 1000 zł chce!! Za co?? Za co?? - sie pytam!!! Ciule nieudaczne... Ze trzy pały na grzbiet i etat 40 godz. w tyg wam sie należy!!! Nieroby i nieuki je/bane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrunaucz
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ci nie pasuje praca nauczyciela, bo ci brakuje na dziw/ki to ić do kopalni! Ciulu!!

Nie chodzi o ...ę tylko towarzyszkę.

7 minut temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Ech... znam rekordziste,  który miał 6 i pół etatu 😎

On na brak gotówki nie narzekał 😉

I jak sobie to załatwił ? Dyrektorzy się na to zgodzili ? Jak on pogodził plany zajęć ? Ustawiali je pod niego ?

8 minut temu, Gość Alchemia napisał:

Wiem że mnie zlinczują ale mam to gdzieś. Sama jestem kobietą za kilka lat 40 letnią. Ale nie w tym rzecz. Pracuję z około 30 kobietami w sektorze nauk ścisłych i wierz mi, że krew mnie prawie codziennie zalewa z tymi babami. Jedne kapryselle, drugie tępe strzały. Gniazdo  żmij. Plują jadem na wszystko i wszystkich. Przynajmniej masz na co dzień święty spokój za który wielu wiele by oddało. Więc jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nic na siłę. I jeszcze jedno. Co do kwestii wykształcenia i zarobków zgadzam się że w tych czasach można mieć osiem klas i kasy jak lodu. Taki świat. Pozdrawiam negujących strajk nauczycieli. Ciekawe ilu z was potrafi zrobić 7x9 w pamięci.

W szkolnictwie pracują najbardziej toksyczni ludzie jakich możesz sobie wyobrazić, uwierz mi  (oczywiście nie wszyscy ), ale winę za to ponoszą zarobki i wyczerpanie tą pracą. Chociaż  są tez wspaniałe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"W szkolnictwie pracują najbardziej toksyczni ludzie jakich możesz sobie wyobrazić, uwierz mi  (oczywiście nie wszyscy ), ale winę za to ponoszą zarobki i wyczerpanie tą pracą."

Jeszcze raz powtórzę: DO KOPALNI, CIULU!! Tam zarobisz kupę kasy i sie wyleżysz na plecach!!

Chcesz powiedzieć że jak sie bydłu da owsa to staną się rumakami??

OT - nauczyciel-"udaczny". Jak oni/one wszystkie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A efekty tej ich "ciężkiej' pedagogicznej pracy widać wszędzie - na ulicach, w zakładach pracy na uczelniach ... Wszędzie!!

I taki jeszce potrafi napisać że potrzebuje tysiaka na dziewuchy!!!

Dajcie mi chełm, tarczę i pałę!!! Dostaną zapłatę godną polackiego nauczyciela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alchemia
27 minut temu, Gość Sfrunaucz napisał:

Nie chodzi o ...ę tylko towarzyszkę.

I jak sobie to załatwił ? Dyrektorzy się na to zgodzili ? Jak on pogodził plany zajęć ? Ustawiali je pod niego ?

W szkolnictwie pracują najbardziej toksyczni ludzie jakich możesz sobie wyobrazić, uwierz mi  (oczywiście nie wszyscy ), ale winę za to ponoszą zarobki i wyczerpanie tą pracą. Chociaż  są tez wspaniałe osoby.

Mam taką obawę że mało jest szczerych fajnych kobiet. Które są na dodatek wolne. Jednak los potrafi zaskoczyć i ma najlepsze efekty specjalne. Zawsze żyłam z tym przeświadczeniem. Więc powodzenia i dużo efektów specjalnych na szkolnych ławkach. Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alchemia

Masz tu na pocieszenie dowcip. 

Spotykają się dwaj przyjaciele elektrycy. 
- Ożeniłeś się? - pyta pierwszy. 
- Nie, jeszcze nie. Szukam trójfazowej żony. 
- ???

- W kuchni - pani domu, w łóżku - ..., w gościach - piękność. 
Po kilku miesiącach spotykają się znowu. Pierwszy pyta: 
- I co? Znalazłeś trójfazową kobitkę? 
- Znalazłem, tylko ma przesunięcie w fazie. W kuchni - piękność, w łóżku pani domu, w gościach - ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Popieram nauczycieli w całej rozciagłości. Kasa z budżetu [tj. z naszej kieszeni]  na patole i robienie dzieciorów jest - tylko ciekawe kto ma je wychowywać ? Nauczyciele z misją i  z budżetową głodową pensją ?  To samo w sprawie pielegniarek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrunaucz
28 minut temu, Gość Gość napisał:

"W szkolnictwie pracują najbardziej toksyczni ludzie jakich możesz sobie wyobrazić, uwierz mi  (oczywiście nie wszyscy ), ale winę za to ponoszą zarobki i wyczerpanie tą pracą."

Jeszcze raz powtórzę: DO KOPALNI, CIULU!! Tam zarobisz kupę kasy i sie wyleżysz na plecach!!

Chcesz powiedzieć że jak sie bydłu da owsa to staną się rumakami??

OT - nauczyciel-"udaczny". Jak oni/one wszystkie.... 

 

16 minut temu, Gość Gość napisał:

A efekty tej ich "ciężkiej' pedagogicznej pracy widać wszędzie - na ulicach, w zakładach pracy na uczelniach ... Wszędzie!!

I taki jeszce potrafi napisać że potrzebuje tysiaka na dziewuchy!!!

Dajcie mi chełm, tarczę i pałę!!! Dostaną zapłatę godną polackiego nauczyciela!!!

Już niedługo zobaczysz co to znaczy świat bez nauczycieli, szykuj się na kwiecień. Masz dzieci ? Zorganizowałeś już im czas wolny z powodu strajku ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogodził 😎 2 etaty w internacie jako pedagog...

Sprawa się "rypła" jak zachorował 

Normamnie mniej więcej 2- 3 się ogarnia.

W szkolnictwie zaraz będzie ruch, więc skladaj papiery 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

poczekajcie jeszcze 10 lat jak się nic nie zmieni . Większa część nauczycieli pójdzie do innej pracy nawet za podobną kasę ale bez nerwów, stresu itp. Nowych nie będzie chętnych i ich nie zastąpi nikt tak jak lekarzy czy pielęgniarki. Dlaczego ci co tak zazdroszczą nauczycielom sami nie pójdą pracować to tylko studia różne w zależności od przedmiotu i uprawnienia pedagogiczne . Czemu już brak jest zawodowców i językowców ? Głupim narodem łatwo się rządzi a władza i najbogatsi i tak wykształcą swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój przedmowca ma jakieś błędne pojęcie o dzisiejszej edukacji. Nie mówię że wszyscy nauczyciele są "be", ale zdecydowana większość z nich. Nauczyciel  jak sama nazwa zawodu mówi, powinien nauczyć!  Czynność dokonana. Co drugi nie potrafi przekazać swej wiedzy, nie potrafi zapanować nad 20 uczniami w klasie, nie potrafi zdobyć szacunku u młodzieży. Często rodzice uzupełniają braki dziecka poprzez korepetycje. Co tam 100/ godzinę 2-3 przedmioty 1-2 razy tygodniowo.... Ale w jednym mój przedmowca ma rację, uprawnienia by nauczać w dzisiejszych czasach jest bardzo prosto zdobyć. Może za prosto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od zawsze wiadomo że do zawodu nauczyciela trafiają ludzie w wyniku selekcji negatywnej. Czyli jak taki matoł nie ma szans na żadne konkretne studia - to idzie na pedagogikę.

I nie ma obaw że pójdą do innej pracy - bo aż tylu do zamiatania ulic w tym kraju nie potrzeba. A do tego tylko się nadają.

W dopach sie belfrom przewraca: etat 18 godz., 2 m-ce wakacji, płatne roczne urlopy co parę lat, wcześniejsze emerytury... i jeszcze pensja ministra???

Wyp...lić to całe tatałajstwo na bruk i zatrudnić nauczycieli z Ukrainy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autor jest jak Adaś Miauczynski...siedzi i miauczy...miau, miau, kochanki bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×