Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fizzy

Wielka Brytania Polacy w pracy

Polecane posty

Cześć!

Chciałam zapytać mieszkańców Wielkiej Brytani jak dogadujecie się z rodakami w pracy? 

Moje doświadczenie jest fatalne. Same awantury, nerwy i obgdadywnie drugiego za plecami. Mam wrażenie że pracuje ze zbieraniną samej patologi z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

Hej, mam w pracy 1 Polke i dogadujemy sie swietnie, ale ogolnie jest u nas kilkadziesiat osob w departamencie.

Natomiast znajomy, ktory pracuje w firmie, gdzie polowa osob to Polacy ma podobne doswiadczenie, jak Ty. Ale moze to kwestia poziomu tych ludzi. Kolega pracuje na wozku widlowym i jego znajomi z pracy to (bez obrazy dla nikogo) prosci ludzi, raczej nie wyksztalceni i niestety reprezuntuja soba niewiele 😞  On sam tak o nich mowi, zeby nie bylo, ze tak oceniam osoby, ktorych nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drętwy próg
7 godzin temu, Fizzy napisał:

Cześć!

Chciałam zapytać mieszkańców Wielkiej Brytani jak dogadujecie się z rodakami w pracy? 

Moje doświadczenie jest fatalne. Same awantury, nerwy i obgdadywnie drugiego za plecami. Mam wrażenie że pracuje ze zbieraniną samej patologi z całej Polski.

bo szansa że z patologią właśnie pracujesz, bo większość jest z tej półki, ucz się języka i pnij się do góry gdzie patalogia nie wejdzie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

nikt wiecej nie ma opinii na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo

U mnie w firmie - tzn w oddziale, w tym budynku jednym -  jest w sumie 5 Polaków - ze mną.  firma zatrudnia ok 400 osób ale w budynku naszym jest nas niecałe 100. 1 facet w dziale IT, 4 kobiety - dział admin oraz HR. wszyscy na poziomie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioska i miasto
3 godziny temu, Gość oooo napisał:

U mnie w firmie - tzn w oddziale, w tym budynku jednym -  jest w sumie 5 Polaków - ze mną.  firma zatrudnia ok 400 osób ale w budynku naszym jest nas niecałe 100. 1 facet w dziale IT, 4 kobiety - dział admin oraz HR. wszyscy na poziomie.

 

bo to inny poziom ludzi a nie patologia z rynsztoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 godzin temu, Gość oooo napisał:

U mnie w firmie - tzn w oddziale, w tym budynku jednym -  jest w sumie 5 Polaków - ze mną.  firma zatrudnia ok 400 osób ale w budynku naszym jest nas niecałe 100. 1 facet w dziale IT, 4 kobiety - dział admin oraz HR. wszyscy na poziomie.

 

Taaa, nagle wszyscy Polacy w UK pracują w IT albo HR. taaa. może jeden na 500, to owszem. ale na kafeterii  co drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen zielona wyspa

nie wszyscy mogą być prezesami, szczególnie patologia, bądź tym 1 z 500 w IT czy HR, jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rtr

Pracuje w fabryce,części do samochodów,pracują że mną Polacy,z kilkoma bardzo się przyjaźnie,kilku gra mi delikatnie mówiąc na nerwach,ale ja jestem i ugodowe i lubię mówić wprost co mnie boli.Spotykam Polaków pracujących w banku,szpitalu na lotnisku.Dentystow,pielęgniarki itd to że dużo osób pracuje w fabrykach nie znaczy że nie ma Polaków w innych lepszych miejscach.Osobiscie lubię pracę w fabryce,bo mam spokojna głowę,nie mogę,nie nadaje się do pracy za biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rtr

Pracuje w fabryce,części do samochodów,pracują że mną Polacy,z kilkoma bardzo się przyjaźnie,kilku gra mi delikatnie mówiąc na nerwach,ale ja jestem i ugodowe i lubię mówić wprost co mnie boli.Spotykam Polaków pracujących w banku,szpitalu na lotnisku.Dentystow,pielęgniarki itd to że dużo osób pracuje w fabrykach nie znaczy że nie ma Polaków w innych lepszych miejscach.Osobiscie lubię pracę w fabryce,bo mam spokojna głowę,nie mogę,nie nadaje się do pracy za biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×