Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Extbe

Mój facet znowu padł po 15 minutach,co za gej

Polecane posty

Gość Extbe

Pogadać z nim nie idzie bo zanim powie się coś do końca to on ma już swoją opinię.Gra wstępna pożal się boże.A jak sobie dzisiaj włożył to po 15 minutach znowu zdechł prawie jak typowy prawiczek.Jedwo sobie apetytu narobiłam.Może mu coś kupić?Nie wiem czy go rzucić bo i tak mi się takie same porażki zdarzają więc następny może być podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca

Zostaw go niech znajdzie sobie zdrową dziewczynę a nie leniwą oziębłą krowę bez mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extbe
12 minut temu, Gość gorąca napisał:

Zostaw go niech znajdzie sobie zdrową dziewczynę a nie leniwą oziębłą krowę bez mózgu

Jeżeli nie jesteś ...ką bez mózgu to na pewno będziesz potrafić rozwinąć precyzyjnie o co ci chodzi a jeżeli to ty właśnie jesteś bez mózgu to na pewno nie będziesz w stanie tego zrobić i się nie odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Geje nie lubią rooochać lesbijek, ciesz się z tych 15 minut ...ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

rozwalił mnie tytuł tego tematu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

A ile byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extbe
1 godzinę temu, Gość ccc napisał:

A ile byś chciała?

Tyle ile potrzeba abym doszła.To zależy od faceta,z tym który wie jak pobudzić kobietę wystarczy kilka minut,cienki bolek pół elektryk może męczyć się pół godziny albo dłużej a ja mogę w tym czasie co najwyżej zacząć ziewać.To nie takie proste jak matematyka chłopaczkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda
4 godziny temu, Gość Extbe napisał:

Pogadać z nim nie idzie bo zanim powie się coś do końca to on ma już swoją opinię.Gra wstępna pożal się boże.A jak sobie dzisiaj włożył to po 15 minutach znowu zdechł prawie jak typowy prawiczek.Jedwo sobie apetytu narobiłam.Może mu coś kupić?Nie wiem czy go rzucić bo i tak mi się takie same porażki zdarzają więc następny może być podobny.

ciesz się że ktoś ma wogóle ochote cie pukać i do bez dopłaty a nie marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już rzygam
6 minut temu, Gość Extbe napisał:

Tyle ile potrzeba abym doszła.To zależy od faceta,z tym który wie jak pobudzić kobietę wystarczy kilka minut,cienki bolek pół elektryk może męczyć się pół godziny albo dłużej a ja mogę w tym czasie co najwyżej zacząć ziewać.To nie takie proste jak matematyka chłopaczkowie

kłody nie rozgrzeje nawet fuzją atomową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie rozgrzeje jak mu umiejętności brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalij
3 godziny temu, Gość Extbe napisał:

Tyle ile potrzeba abym doszła.To zależy od faceta,z tym który wie jak pobudzić kobietę wystarczy kilka minut,cienki bolek pół elektryk może męczyć się pół godziny albo dłużej a ja mogę w tym czasie co najwyżej zacząć ziewać.To nie takie proste jak matematyka chłopaczkowie

Tak jest w przypadku KŁODY.

Kobieta dobra w seksie dojdzie i w 3 minuty. Orgazm jest ...w głowie. Jak leżysz i czekasz to i 3h posuwania nie dadzą orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Lalij napisał:

Tak jest w przypadku KŁODY.

Kobieta dobra w seksie dojdzie i w 3 minuty. Orgazm jest ...w głowie. Jak leżysz i czekasz to i 3h posuwania nie dadzą orgazmu.

kobiecie trza wpierw anusiaka posmyrać i pupe ugniatać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

od autorki wieje nudą jak cie moge. Też bym chciał w takiej jak najszybciej skończyć i zmiatać na telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

za każdym mężczyzną stoi wielka kobieta, skoro on jest nieudacznikiem to kim ty jesteś, pomyśl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

KOREKTA:

za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta, skoro on jest nieudacznikiem to kim ty jesteś, pomyśl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika

On się męczył? A ty co robiłaś, pierdziałaś? On przynajmniej zadbał o siebie a tobie pozostało targanie małża i pisanie tych bzdur... Spróbuj butelką bo to coś dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extbe

Ja nie muszą za dużo robić,jak ma ochotę to jest milutki a po 15 minutach leży jak dogorywający dziadek

A jak się mój temat nie podoba jakimś innym wiecznym pół prawiczkom to może niech pomyślą co z sobą zrobić bo próby obrażania mnie tu tylko udowadniają jacy są ciency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Miałaś szczęście że nie po 5 minutach bo i tacy są nieudacznicy  jeszcze i mówią że jak C i mało to kup wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extbe

No ale takich półprawiczków trzeba jakoś leczyć bo inaczej nie będzie już w ogóle prawdziwych mężczyzn i rzeczywiście pozostaną tylko wibratory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka

Wszędzie pełno półprawiczków.Nic z tym nie zrobicie bo oni myślą tylko o tym jak sobie zrobić dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extbe

Ale przecież istnieją prawdziwi mężczyźni,moja koleżanka takiego ma.Jak śpią u mnie to słychać 🙂

Nie ma co się za szybko poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka
19 godzin temu, Gość Extbe napisał:

Ale przecież istnieją prawdziwi mężczyźni,moja koleżanka takiego ma.Jak śpią u mnie to słychać 🙂

Nie ma co się za szybko poddawać

 

Taki facet to jeden na sto.Jak stu zaliczysz to trafisz.Zastanawiam się tylko czy ja wcześniej nie umrę 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×