Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabella

Matka 5 dzieci rok po roku, 6 w drodze, co myslicie?

Polecane posty

Gość izabella

Ostatnio trafilam na blog dziewczyny mamajastado.pl.

Dziewczyna ma 5 dzieci rok po roku, 6 w drodze (po drodze jeszcze poronienie).

Najstarszy chlopiec 6 lat ma na dodatek tylko edukacje domowa. 

Oboje z mezem pochodza z rodzin wielodzietnych i chca przebic tesciow i miec 12 dzieci.

Co o tym sadzicie? ja mam mieszane uczucia, z jednej strony wow tyle dzieci ogarnac, a zdrugiej przeciez to jest masakra dla organizmu (a ona jeszcze przechodzila nowotwor), no i takie zycie 'na kupie' wszystkie dzieci w 1 pokoju, a co z ich przyszloscia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

To chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz

To fake z tego co eidze. Profescjonalnie zrobiny blog, bedzie sluzyl jako reklama na cos. Moze na nastepne 500+ lub cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Nie wyglada na fejk, zdjecia sa normalne, zyciowe, nie poslodzone.Moze i dziewczyna chce cos z biegiem czasu zarobic, ale fakt faktem ma tyle dzieci, ja sobie tego nie wyobrazam, mam jedno i zastanawiam sie wogole czy miec drugie, a tu taka gromadka!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keep

A co bądź to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak myśle

Kobieta musi mieć zdrowie jak koń. Ponadto pewnie należy do neokatechumenatu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella
3 minuty temu, Gość Tak myśle napisał:

Kobieta musi mieć zdrowie jak koń. Ponadto pewnie należy do neokatechumenatu 

Ale wlasnie ona przeszla nowotwor jak byla nastolatka, stad to moje zdziwienie.Tak, z tego co czytalam - blog jest swiezy ma kilka wpisow, wiec z zaciekawieniem przeczytalam caly i sa osobami wierzacymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagosc

Śledzę na insta. Bardzo lubię. Dzieciaki fajne. Mąż przystojny,ale ona trochę biedna w tym domu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Jeżeli spełnia się w macierzyństwie, jest szczęśliwa i stać ich na to to dlaczego nie? Dzieciaki wyglądają na zadbane i szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc bab

Weszłam na jej insta i bloga. Powiem szczerze, że pozytywnie ją podziwiam. Ja mam drugie w drodze i się martwię czy znajdę na to wszystko siły.  Z tym,ze ja wrócę po roku max. 1.5 do pracy. Wtedy będzie ciężej bo inaczej jest jak się cały dzień jest w domu. Chociaż cały dzień z taką gromadką... no medal ma dwie strony. Juz teraz nie wyrabiam z praniem a ona po 6 pralek wstawia na dzień ! 😊 

Chyba po prostu to wszystko jest zależne od charakteru człowieka. Jeden woli robić karierę drugi spełnia się w rodzicielstwie.

Ogólnie fajna rodzinka. Fajny tworzą dom. Dla mnie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm

U mojego byłego tak było. Pięć synów rok po roku. On był najstarszy. Żadnej córki. I jakoś z tego co pamiętam to wszyscy jego bracia wyjechali do Niemiec do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam czasu się w to zagłębiać (w lekturę wspomnianego bloga), ale myślę sobie, że ma przerąbane i podziwiam, że wszystko ogrania. Ja mam dwoje małych dzieci i ciągle wyrzuty sumienia, że poświęcam im za mało czasu (pracuję tez oczywiście), a gdybym miała jeszcze troje, to czasu na pobycie sam na sam z którymkolwiek z nich praktycznie wcale - nawet, gdybym zrezygnowała z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscmm
17 godzin temu, Gość izabella napisał:

Ale wlasnie ona przeszla nowotwor jak byla nastolatka, stad to moje zdziwienie.Tak, z tego co czytalam - blog jest swiezy ma kilka wpisow, wiec z zaciekawieniem przeczytalam caly i sa osobami wierzacymi.

Oczywiście, że są. Tyle dzieci robi patologia czyli ludzie którzy nie myślą racjonalnie lub wierzący czyli właściwie też ludzie  którzy z myśleniem mają problemy. Ja bym nie spala po nocach na jej miejscu- A co jeśli mężowi coś się stanie zostanie sama z renta po nim, szesciorgiem dzieci i kredytem na dom  bez wykształcenia, doświadczenia, pracy, niczego.  Sorry nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdhxb

Pracowała. Wspominała niedawno że macierzyńskie ma czy coś. Pewnie pracowała zaszła L4 Macierzyńskie i tak w kółko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccc

500

1000

1500

2000

2500

3000 no no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscmm
1 godzinę temu, Gość cccccc napisał:

500

1000

1500

2000

2500

3000 no no no

Taaa zmieni sie władza i gowno jej zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Że też ma jeszcze czas i siłę na seks przy tylu dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona
55 minut temu, Gość gość napisał:

Że też ma jeszcze czas i siłę na seks przy tylu dzieciach.

Musi, bo takie sa zasady katolickiego malzenstwa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Total
2 godziny temu, Gość Goscmm napisał:

Taaa zmieni sie władza i gowno jej zostanie...

Władza nigdy się nie zmieni ,nikt nie zagłosuje na partię która zabiera a nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscmm
2 godziny temu, Gość Total napisał:

Władza nigdy się nie zmieni ,nikt nie zagłosuje na partię która zabiera a nie daje.

Zdziwisz się, ale ja właśnie zagłosuje przeciw tej co daje, bo mi 500 zł nie robi a to co oni robią z sądami, prawami kobiet itd to jest skandal. Zreszta jak myślisz ile będzie trwała dobra koniunktura? Jak się sytuacja gospodarcza pogorszy to pis  sam zrezygnuje z 500 plus bo ich tzn nas nie będzie na to dłużej stać. A każdy kto wierzy, że zawsze juz będzie kasiorka leciala jest po prostu ignorantem, żeby nie rzec deebbilleem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam nic przeciwko, o ile stać ich na wychowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skończcie z tym czarnowidztwem. Przeciez nawet gdyby mężowi się coś stało, to każde z dzieci dostanie ładną rentę. Serio, nigdy nie słyszałyście o rencie po śmierci rodzica ? Czy tu same ameby siedzą, które nie wiedzą, ze prócz 500+ są jeszcze inne zasiłki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

o boże - pięcioro synów - współczuje xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Skończcie z tym czarnowidztwem. Przeciez nawet gdyby mężowi się coś stało, to każde z dzieci dostanie ładną rentę. Serio, nigdy nie słyszałyście o rencie po śmierci rodzica ? Czy tu same ameby siedzą, które nie wiedzą, ze prócz 500+ są jeszcze inne zasiłki? 

A renta to przypadkiem nie jest taka jak dochód rodzica i jest dzielona na wszystkich uprawnionych? Czyli zarabiał 3 tys to dzielą na matkę i 5 dzieci - po 500zł. Kokosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

A renta to przypadkiem nie jest taka jak dochód rodzica i jest dzielona na wszystkich uprawnionych? Czyli zarabiał 3 tys to dzielą na matkę i 5 dzieci - po 500zł. Kokosy...

No to tyle samo ile było przed śmiercią rodzica, więc? Więc finansowo  bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tato
27 minut temu, Gość Goscmm napisał:

Zdziwisz się, ale ja właśnie zagłosuje przeciw tej co daje, bo mi 500 zł nie robi a to co oni robią z sądami, prawami kobiet itd to jest skandal. Zreszta jak myślisz ile będzie trwała dobra koniunktura? Jak się sytuacja gospodarcza pogorszy to pis  sam zrezygnuje z 500 plus bo ich tzn nas nie będzie na to dłużej stać. A każdy kto wierzy, że zawsze juz będzie kasiorka leciala jest po prostu ignorantem, żeby nie rzec deebbilleem.

przestań pieprzyć jak potłuczona bo w innych krajach zasiłki socjalne na dzieci są od lat 70 i nie ma tam żadnego bankructwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tato
11 minut temu, Gość gosc napisał:

A renta to przypadkiem nie jest taka jak dochód rodzica i jest dzielona na wszystkich uprawnionych? Czyli zarabiał 3 tys to dzielą na matkę i 5 dzieci - po 500zł. Kokosy...

Czyli wychodzi na to samo tak jakby dawał wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalla008
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Skończcie z tym czarnowidztwem. Przeciez nawet gdyby mężowi się coś stało, to każde z dzieci dostanie ładną rentę. Serio, nigdy nie słyszałyście o rencie po śmierci rodzica ? Czy tu same ameby siedzą, które nie wiedzą, ze prócz 500+ są jeszcze inne zasiłki? 

Czarnowidztwem nazywasz myślenie co będzie w razie czego? Poza aspektem finansowym jest jeszcze sprawa wychowania szesciorga dzieci przez samotne matkę.... Mój mąż ma niebezpieczna prace  ale gdyby coś mu się stało  to ja jestem w stanie  utrzymać nasza rodzinę, może bez luksusie, ale zawsze i dzięki temu śpię spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscmm
8 minut temu, Gość Tato napisał:

przestań pieprzyć jak potłuczona bo w innych krajach zasiłki socjalne na dzieci są od lat 70 i nie ma tam żadnego bankructwa.

Sama jesteś potluczona 😂Nie porównuj nas z zachodem, bo niestety dzięki 50 latom w komunizmie jesteśmy gospodarczo daleko w tyle. Poczytaj troche historii, ekonomii, moze Cie oswieci, powodzenia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shhshs

A ja bardzo ją lubię, jest bardzo pozytywną osobą. Myślę że super wychowują dzieciaki, ułożone, mądre i bardzo kreatywne. Właśnie tacy ludzie powinni mieć dużo dzieci, jak im to sprawia ewidentną radość. A wścibskim paniom które uprawiają czarnowidztwo i snują historie z palca że jakby co zostanie z niczym radzę zająć się czymś pozytecznym. Mają bardzo duże mieszkanie, mąż dobrze zarabia, ona też jest mądrą babką, poradzą sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×