Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabella

Matka 5 dzieci rok po roku, 6 w drodze, co myslicie?

Polecane posty

Gość Gość

Że ma zdrowie.... Mi po dwóch ciążach się posypalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asan

Skoro chcą, to niech mają. Wydają się być bardzo pozytywni.

ja bym tak nie chciała i szkoda by mi było zdrowia i pracy zawodowej. Ale jeśli oni tak chcą to ich sprawa.

Są najbardziej pozytywna wielodzietną rodzina na ig. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo podoba mi się styl w jakim ma urządzone to mieszkanie, fajne dodatki i kolory 🙂 Co do dzieci jak jej to odpowiada to ok, nie moja bajka. Pochodzę z wielodzietnej rodziny, było nas 7 plus rodzice. Kasy nam nie brakowało, bo dziadek z babcią pracowali w Austrii, tata też tam jeździł. Dorośliśmy i każdy w sumie poszedł w swoją drogę. Byłam najstarsza z całego rodzeństwa i barszo azhbko musiałam poprostu bawić się w niańkę młodszych, to naturalne chyba, ale pamiętam jak się we mnie czasem gotowało, jak po szkole musiałam szybko iść odebrać ze szkoły/przedszkola młodsze rodzeństwo. Nie miałam czasu, żeby pogadać z koleżankami już nie mówiąc o jakimś wyjściu na lody. Jako dzieciaki byliśmy ze sobą zżyci, ale z perspektywy czasu myślę, że brakowało mi matki. Nie była moją przyjaciółką jeśli wiecie co mam na myśli, nie miała na to czasu. Teraz niby nadrabiamy ten stracony czas, ale to już nie to samo. Mam 30 lat i jedno dziecko i tak szczerze to nie chce chyba więcej. Może jeszcze jedno, ale za jakieś 3-4 lata, nie wcześniej o ile w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że ta kobieta ma nierówno pod sufitem, zruinowane zdrowie i organizm oraz wiadro między nogami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×