Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oos

Jak można być za LGBT?

Polecane posty

Gość Oos

Proszę powiedzcie,jak można w ten sposób indoktrynować małe dzieci...i cały ten Trzaskowski,rabiej...nóż w kieszeni się otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oga
9 minut temu, Gość Oos napisał:

Proszę powiedzcie,jak można w ten sposób indoktrynować małe dzieci...i cały ten Trzaskowski,rabiej...nóż w kieszeni się otwiera

chyba za dużo się naogladalas tvpis a sama nawet nie czytałaś jednego zdania i nie masz pojęcia o lgbt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oos

Więc powiedz o co chodzi skoro za dużo tvpis się naogladalam i powtarzam glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodzi o to, że Twoje dzieci też mogą się okazać nienormatywnej orientacji seksualnej, a mając nietolerancyjna matkę nie będą potrafiły się przyznac. Będą się wtedy czuły gorsze. A jak przyznają się do swojej orientacji to wywalisz je z domu lub same ucieka i co wtedy? Chcesz, żeby Twoje pociechy były bezdomne? Wtedy będą mogły pojechać do schroniska w Warszawie, gdzie będą mogły wyjść na prosta. Orientacji seksualnej się nie wybiera. Tym bardziej nie można kogoś zaprogramować na bycie gejem, hetero czy trans. Ucz swoje dzieci akceptacji, tolerancji, bo ich lub ich przyjaciół też może to dotyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczenie dzieci, że ludzie są różni i nie ma w tym nic złego może im tylko pomóc. Jak twój synek przyprowadzi chłopaka do domu to chyba lepiej, żeby się nie bał i był szczęśliwy, prawda? 

Co więcej, wszystkie osoby które nie są hetero wychowały się w kulturze która twardo wmawiała, że związki hetero to jedyne normalne. Pomogło? Nie. Więc jak twój brajanek nie zostanie gejem jak ktoś mu wytłumaczy, że nie każdy jest hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cieszę się, że jestem hetero, gdyby było inaczej chciałabym akceptacji i normalnego życia, mowa nienawiści to najgorsze zlo, autorko pomysł: gdyby problem dotyczył ciebie lub twoich bliskich.Homoseksualisci nie zagrażają hetero, hetero niech zajmą się swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Mieszkam 'na polnocy' i nie wiem co to ta karta LGBT czy to taka karta jak karta inwalidy?  Czyli taka upowazniajaca do przywilejow, ;znizek  itp? Jesli tak to dziwne,  tutaj gdzie mieszkam  oni zyja normalnie  . Mam znajomego  homoseksualiste,  jego zycie nie rozni sie niczym od mojego,  tak jak ja chodzi do pracy,  jezdzi na wakacje,  splaca kredyt za dom  , robi  zakupy w sklepie  itd. Nawet tak jaj ja sypia  ze swoim  chlopem 😀

Nie potrzebuje zadnej  karty,  zadnego poklasku czy  specjalnego  traktowania  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klucha

A jestes za praworecznoscia? Bycie gejem czy lesbijka to nie wybor proszku do prania. Jestem bardzo za rozwiazaniami antydyskryminacyjnymi, ktore pomoga ludziom wykluczonym i przesladowanym. A jeszcze bardziej za edukacja seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
18 godzin temu, Gość Oos napisał:

Proszę powiedzcie,jak można w ten sposób indoktrynować małe dzieci...i cały ten Trzaskowski,rabiej...nóż w kieszeni się otwiera

 Wiesz dlaczego?Bo nie masz pewności czy któreś z twoich dzieci nie będzie gejem lub lesbijką. Ja mam czterech synów, najstarszy 12 lat i jestem przygotowana na to że być może któryś z nich będzie gejem.Nigdy nic nie wiadomo.Oby nie,ale jeśli tak,to będzie miał pełne wsparcie w matce i ojcu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opp

Autorko, zamiast pleść byle co i powtarzac za rowniez plot.acymi znajdz sobie choćby w necie co robi Trzaskowski, co to jest LGBT i o co w tym chodzi -  nie, co jedna pani drugiej pani, tylko u sprawdz u zrodla. Ja nie rozumiem, czy to takie trudne poguglac? Ja rozumiem, ze sa jeszce w Polsce ciemne baby, ktore nie potrafia kompa uruchomic, ale ty jak widac umiesz.Wiec pewnie trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×