Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xanoo

Przyjaźń z eks

Polecane posty

Gość xanoo

Mam chłopaka, który nie potrafi zaakceptować mojej przyjaźni z byłym. Podkreślam: przyjaźni. Nigdy bym go nie zdradziła, kocham go, bardzo mi na nim zależy. Z byłym chłopakiem po rozstaniu pozostałam w bardzo dobrych relacjach, jednak nie widziałam i nie widzę szansy na powrót. Wykluczam to całkowicie, ale wiele razem przeżyliśmy, był dla mnie wsparciem w trudnych chwilach, zawsze mi doradzi. Ta znajomość jest dla mnie cenna, gdyż jestem osoba, której trudno nawiązać kontakt z ludźmi, mam specyficzny charakter. Obecny chłopak jest zazdrosny, nie potrafi tego zaakceptować. Były chłopak życzy mi w nowym związku jak najlepiej, jednak obecny jest zdania, że z byłym/ą nie można się przyjaźnić. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

nowy chłopak ma rację, jeśli stary chłopak wie że nowy ma z tym problemy to powinien zejść z pola widzenia skoro życzy ci jak najlepiej

*przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa pod warunkiem że kobieta jest bardzo brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

idz na calosc i spotykaj sie z nimi jednoczesnie, skoro z tamtym laczy cie tylko przyjazn... zapros ich obu na kawe np  🤣

gdzie was siejom na litosc boskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×