Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata

gdzie bez opłat można wystawić ciuszki i akcesoria po dziecku?

Polecane posty

Gość Agata

Dziewczyny, gdzie w sieci mogę bez opłat wystawić ciuszki i akcesoria z których wyrosło mi dziecko, mam tego pełną szafę, krzesełko do karmienia, kojec, łóżeczko, zabawki edukacyjne... ratunku!!! wyrzucić szkoda bo maluszek nie niszczy rzeczy, a trzymać nie mam gdzie, z reszta po co drugiego dziecka nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Na olx 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na olx.  Na allegro też wystawiasz bez opłat,  płacisz prowizję po sprzedaży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna

ja wystawiałam na olx, ale bez odzewu tak jest tego oddddddddd metra, rolki i rowerek wstawiłam na   mofree.pl    poszły w dwa dni, jak będę miała chwilę to powstawiam resztę klamotów synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

pod kontener pck, bez opłat i bez problemów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza

ja też mam ogłoszenia z ciuszkami  na olx, już bardzo długo, jakoś bez odzewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa

taaaaa z kontenerów pck wybierają cwaniaczki, ostatnio jakiś chłopczyk tam ugrzązł bo rodzice zrobili sobie z niego pracownika do domowego biznesu....  lepiej wystaw, odzyskasz chociaż część pieniędzy... ja mam na sprzedajemy i mofree....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licznik kalorii

ja jeszcze nie mam takiego problemu, mały ma 3 miesiące, ale musieliśmy pozbyć się "zabytkowego" kompletu wypoczynkowego po cioci po renowacji, mąż wystawił na kilku portalach, poszedł na mofree.pl po 4 dniach za za 5 tyś... więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górka

wystaw na olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajka

ja też wstawiłam na  mofree.pl wózek i łóżeczko...  polecam      na olx ogłoszenia wisiały z pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moryc

skupuję ciuszki na worki... na mofree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na sprzedajemy masz za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka

gajka   ale na tym mofree.pl to jakoś mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajka

mało bo schodzi, nie lądujesz na 100 stronie,  a  jak sprzedaż to usuwasz ogłoszenie, żeby Ci ludzie nie wydzwaniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big

zgadzam się z gajką, na olx masz za dużo i musisz się promować żeby było widać twoje ogłoszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek

o mofree.pl jeszcze po prostu nie wiedzą handlarze dlatego możesz sprzedać zwoje rzeczy, a nie przebijać się przez oferty ze sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gumtree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Gęś

ja też uważam, że lepiej wystawić na mofree bo nie płacisz i nie masz ofert ze sklepów - jeszcze, taka stara tablica która nie jeden wspomina z rozrzewnieniem, teraz olx i allegro to jeden właściciel, tylko patrzyć jak na olx też będzie prowizja od sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia

ja tam znalazłam kuchnię żeliwną i tzw. zdrowy piec od wykonawcy  bo mieszkam w starej kamienicy, super... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

tablica była super, za darmo i można było fajne meble kupić od ludzi w dobrej cenie, ja tak wyposażyłam mieszkanie na wynajem... fajnie że w końcu pojawiło się coś nowego dzięki za info o mofree.pl  teraz w dobie 500+ wszyscy chcą tylko nowe kupować, śliczne i cacusie  a ci co go nie mają bo swoje dzieci wychowali bez wsparcia muszą sobie jakoś radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzx

taaaaa dokładnie, ten gość Gramofon co rzeczy po dzieciach pod pck wystawia bo za darmo zabiorą to pewnie z 1500+ dostaje to go stać se kupić i se wyrzucić, albo oddać za darmo....   taki filantrop piszowski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka

ja dostaję 1000+ ale przy trójce dzieci i tak mi się nie przelewa, wystawiam i kupuję też okazyjnie od innych matek, rzeczywiście na mofree jeszcze nie ma towarów wstawianych przez sklepy, fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tika

nie bój, nie bój zaraz będą jak tylko mamuśki co se pozakładały sklepy internetowe za dotacje z UP sczają, że można za darmo wstawiać ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

możesz na olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaka

mamuśki 500+ te pieniądze szanują i też szukają okazji i nie wyrzucają rzeczy po dzieciach na śmietnik jak są w dobrym stanie... lepiej wystawić, chociażby po to żeby inne mamy mogły skorzystać te co mają 500+ i te co nie maja... polityka polityka a matki musiały sobie radzić zawsze - same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

dokładnie, matki muszą sobie radzić ja siedzę z dzieckiem w domu, a na mofree.pl wystawiam ozdoby z drewna gotowe, mogę też zrobić na zamówienie...  zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

i nie dostała żadnej dotacji z UP bo jestem na wychowawczym...  pozdrawiam wszystkie zaradne mamuśki i zapraszam na moje ogłoszenia na mofree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa

ja mam ogłoszenia z ciuszkami na olx i gumtree.... ale dzięki za info o mofree... skorzystam, jak darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×