Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Kocham ją kurde 3

Polecane posty

Gość gość
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Na twoim miejscu nie zwlekalabym az tyle bo jak ktos jest dobrem luksusowym to ktos inny ja chapnie i nie odda Tobie

gadanie głupców i sprowadzanie kobiety do poziomu bezmyślnej zwierzyny. Jeśli dwoje ludzi mają sie ku sobie, to żadna trzecia osoba z zewnątrz nie będzie miała wpływu na ich relacje - nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej bo to myślenie paranoicznych zazdrośników.

Pamiętajcie, gdzie Bóg błogosławi, tam szczęściu nie trzeba pomagać, wystarczy być cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Smieszne ze ktos mysli ze druga osoba juz nigdy nie zakocha sie w innym jak jest olewana. Zyje sie tu i teraz a nie za 5 mies jak ktos laskawie raczy sie odezwac. Ale jak ktos woli bujac w oblokach jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Smieszne ze ktos mysli ze druga osoba juz nigdy nie zakocha sie w innym jak jest olewana. Zyje sie tu i teraz a nie za 5 mies jak ktos laskawie raczy sie odezwac. Ale jak ktos woli bujac w oblokach jego sprawa

niecierpliwie czekasz na czyjś krok? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

niecierpliwie czekasz na czyjś krok? 🙂 

Obrazilabym sie i w ogole nigdy juz nie odzywala. Nie czekam olewam to i rozgladam za innymi na okraglo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość gość napisał:

Pamiętajcie, gdzie Bóg błogosławi, tam szczęściu nie trzeba pomagać, wystarczy być cierpliwym.

To jest dopiero bzdura... 

Prawda jest taka, że... jej nie ma. Ilu ludzi, tyle historii. Jedni się zejdą mimo miliona przeciwności losu, inni kochają się po cichu a tkwią w innych związkach, jeszcze inni co innego. 

O niektórych trzeba walczyć, o niektórych nie. Niektórzy poznają się z przypadku, niektórzy zako...ą się z czasem. Nie ma żadnych uniwersalnych "mądrości", to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bóg to powinien zagrzmiec dla trolla autora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

straszenie nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakie straszenie? Wystarczy zejsc na ziemie. Jest piekna kobieta wolna nie zwiazana samotna i ktora nie ma kontaktu od 5 mies z kims tam to pojawia sie ktos inny. Proste. 

Wy naprawde w to wierzycie ze od samych spojrzen ktos bedzie miesiacami wyczekiwal na znak? Chyba gdyby mial 18 lat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jakie straszenie? Wystarczy zejsc na ziemie. Jest piekna kobieta wolna nie zwiazana samotna i ktora nie ma kontaktu od 5 mies z kims tam to pojawia sie ktos inny. Proste. 

Wy naprawde w to wierzycie ze od samych spojrzen ktos bedzie miesiacami wyczekiwal na znak? Chyba gdyby mial 18 lat.  

Masz rację, takie bawienie sie myślami o kobiecie a ona być zadowolona, bo lepszy taki niż żaden. Nie, panowie, lepszy żaden niż taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakie straszenie? Wystarczy zejsc na ziemie. Jest piekna kobieta wolna nie zwiazana samotna i ktora nie ma kontaktu od 5 mies z kims tam to pojawia sie ktos inny. Proste. 

Wy naprawde w to wierzycie ze od samych spojrzen ktos bedzie miesiacami wyczekiwal na znak? Chyba gdyby mial 18 lat.  

widać, że wściekasz sie na faceta na którym ci zależy, więc weź sprawy w swoje ręce, może od tego zależy twoje życie na następne 40 lat, i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakie straszenie? Wystarczy zejsc na ziemie. Jest piekna kobieta wolna nie zwiazana samotna i ktora nie ma kontaktu od 5 mies z kims tam to pojawia sie ktos inny. Proste. 

Wy naprawde w to wierzycie ze od samych spojrzen ktos bedzie miesiacami wyczekiwal na znak? Chyba gdyby mial 18 lat.  

Zgadzam się. Jeszcze przy tym ostracyzmie co uprawia Autor (ze wszystkimi rozmawia tylko z nią nie), to laska może już dawno mieć go gdzieś. Przecież to zwyczajnie chamskie i przykre, a ona nie zna powodów dlaczego to robi. Może nawet myśli że się jakoś dziecinnie mści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkvnjj

Normalna jesteś piszesz sama do siebie i zgadzasz sie sama ze zobą? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

widać, że wściekasz sie na faceta na którym ci zależy, więc weź sprawy w swoje ręce, może od tego zależy twoje życie na następne 40 lat, i co ty na to?

Chyba kpisz. Jak ktos nie odzywa sie 1-2 dni mam watpliwosci bo zwiazek pod dachem trwa 24 na dobe, rozumiem wstepny etap moze nie odzywac sie 2-3 dni czy tydzien ale 5 mies chyba kogos cos straszy. Juz dawno bym flirtowala z innymi i szukala lepszego. Bez jaj. Nie mam czasu na farmazony ze ktos bedzie mi wmawial uczucia i nic nie robil. Takie kity to moze ladowac 18 latce. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Jaa napisał:

Zgadzam się. Jeszcze przy tym ostracyzmie co uprawia Autor (ze wszystkimi rozmawia tylko z nią nie), to laska może już dawno mieć go gdzieś. Przecież to zwyczajnie chamskie i przykre, a ona nie zna powodów dlaczego to robi. Może nawet myśli że się jakoś dziecinnie mści. 

Jakas parodia.

Juz dawno bym przestala sie odzywac a jesli juz to tylko jako kolega. Jako partner by nie istnial dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

widać, że wściekasz sie na faceta na którym ci zależy, więc weź sprawy w swoje ręce, może od tego zależy twoje życie na następne 40 lat, i co ty na to?

Niczyje życie nie zależy od jakiegoś chłopa cipeusza. Poniosło Cię 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Niczyje życie nie zależy od jakiegoś chłopa cipeusza. Poniosło Cię 🤣

a to w takim razie ponieś swojego dildosa między nogi, z jednej strony pretensje masz do bierności facetów, a z drugiej strony wszystko ci jedno. Widać że przyczyna twojej samotności tkwi tylko w tobie 😉  Z łaski swojej, nie doradzaj nikomu jak mają żyć, bo ty sama nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a to w takim razie ponieś swojego dildosa między nogi, z jednej strony pretensje masz do bierności facetów, a z drugiej strony wszystko ci jedno. Widać że przyczyna twojej samotności tkwi tylko w tobie 😉  Z łaski swojej, nie doradzaj nikomu jak mają żyć, bo ty sama nie potrafisz.

Z kimś mnie mylisz wścieku. Po co mi dildos jak mogę między nogami mieć żywego? Jakieś projekcje na mnie uprawiasz. A autor to męska mimoza upośle bądź troll. Czekamy co dziś napisze. Przyjmuje zakłady 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z kimś mnie mylisz wścieku. Po co mi dildos jak mogę między nogami mieć żywego? Jakieś projekcje na mnie uprawiasz. A autor to męska mimoza upośle bądź troll. Czekamy co dziś napisze. Przyjmuje zakłady 🤣

no pewnie, nawet prostytutka w burdelu może mieć w 30 minut między nogami żywego, ale ty nie brzmisz jak ktoś żyjący w kochającym związku z facetem. Także daruj sobie, rozbrykana latawico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

no pewnie, nawet prostytutka w burdelu może mieć w 30 minut między nogami żywego, ale ty nie brzmisz jak ktoś żyjący w kochającym związku z facetem. Także daruj sobie, rozbrykana latawico

Ale dlaczego mam żyć? Bo ty tego oczekujesz czy inni ludzie? Gale byś obrobila kurdowi? Czy tak Cię wzrusza jego opowieść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale dlaczego mam żyć? Bo ty tego oczekujesz czy inni ludzie? Gale byś obrobila kurdowi? Czy tak Cię wzrusza jego opowieść? 

nie chodzi o to powalona sikso, próbujesz ludziom dojrzałym doradzać w sprawach związków, czyli w kwestii w której jesteś upośledzona, więc wypad stąd, wio do klubu tylko majtek nie zakładaj żeby szybciej ci wsadził w kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie chodzi o to powalona sikso, próbujesz ludziom dojrzałym doradzać w sprawach związków, czyli w kwestii w której jesteś upośledzona, więc wypad stąd, wio do klubu tylko majtek nie zakładaj żeby szybciej ci wsadził w kiblu

Masz na myśli dojrzałego autora? 🤣 nie ośmieszaj się. Po licznych tematach wnioskuje że to wy jesteście upośledzeni więc nie wiem po kiego chúja bierzecie się za związki . I nie pluj się tu do mnie bo sobie nie życzę. Panimajesz? To paszol won standardowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz na myśli dojrzałego autora? 🤣 nie ośmieszaj się. Po licznych tematach wnioskuje że to wy jesteście upośledzeni więc nie wiem po kiego chúja bierzecie się za związki . I nie pluj się tu do mnie bo sobie nie życzę. Panimajesz? To paszol won standardowo. 

autor mnie gufno obchodzi, to ty sie plujesz do obcych fagasów że nie podbijają do ciebie, po kilku wymianach zdań z tobą, już wiem czemu, buehehe bubel nie kobieta xD nara elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwal se
Przed chwilą, Gość gość napisał:

autor mnie gufno obchodzi, to ty sie plujesz do obcych fagasów że nie podbijają do ciebie, po kilku wymianach zdań z tobą, już wiem czemu, buehehe bubel nie kobieta xD nara elo

Napij się melisy i zapal zioło bo ci bije na kwadratowy łeb. Lepiej się zabić niż być podbijana przez autora albo iks de heheszkeł jak ty. No elo Elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autor jest zajjebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I bedzie randka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość gość napisał:

Dziś rozmawialiśmy chwile, nawet po głosie słyszę że jest zakochana, czy to możliwe?

I jak się czułeś jak z nią rozmawiałeś? Stres nie zżerał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

I jak się czułeś jak z nią rozmawiałeś? Stres nie zżerał?

Nie rozmawialiśmy twarzą w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko ... w dupe 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie rozmawialiśmy twarzą w twarz

Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×