Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zaden mezczyzna mnie nie chce, bo jestem.

Polecane posty

Gość misza
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

mialam konto na portalu randkowym i nikt nie chcial sie umowic na randke

wiec ten termos to sobie moge wziac na samotny spacer do lasu

na portalach są tylko pustaki i tępe lalki, więc czego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Jakich kosmetyków używasz do twarzy?  Zdradzisz nam? 

Żadna tajemnica 😛 hydrolaty, dla mnie rewelacja, ale nie biorę na wacik jak tonik, tylko leję troszkę na dłoń i palcami nakładam tak żeby twarz była mokra. Olejki, na całą buzię mokrą po hydrolacie wystarczą 3 krople. Kwas hialuronowy. Kropla na dłoń, 2 krople olejku i na buzię. Kwas można dodać do balsamu, szamponu, odżywek. Olejki też. Wedle uznania i co komu służy. Trzeba testować. Ostatnio taki modny, węgiel bambusowy. Kosztuje 5 zł za 10 g, ale on w małym stężeniu. Można dodać do innych gotowców. Bardzo wydajny. Ja np kupiłam zwykłą maseczkę nawilżająca, dodaję do niej węgiel i mam świetną oczyszczająca. Moje ostatnie odkrycie to czarne mydło z oliwek. Kupiłam 100 g za 12 zł, używam 3-4 razy w tygodniu od 3 mc i mam jeszcze prawie pół opakowania. Bardzo ładnie oczyszcza i działa jak peeling enzymatyczny, ale delikatnie bardzo. Wcześniej kupowałam korund kosmetyczny, do peelingu buzi rewelacyjny. 100g kilka złoty a zapas starcza na prawie rok jeśli używamy tylko do twarzy. Peeling ciała tylko kawa. Parzę kawę minimalną ilością wody, dodaję opakowanie cynamonu. Jeśli ktoś nie ma problemu z naczynkami to polecam bo dzięki niemu peeling ma konsystencję takiego gluta😛 trzeba to zobaczyć na własne oczy bo efekt iście profesjonalny 😛 do tego oliwa, albo chociaż olej, dzięki temu skóra jest zaraz po spłukaniu aksamitna.

Na dzień polecam olej z konopi, bo to tzw suchy olejek. Ale ja używam tylko pudru, nie wiem jak współpracuje z podkładem. Mam też sypki puder, czasem biorę trochę na dłoń i mieszam z olejkiem. Puder ciemnieje przy mieszaniu i na twarzy daje subtelny efekt muśnięcia słońcem o satynowym wykończeniu. Ale co kto lubi😛 a jedynym gotowcem do pielęgnacji twarzy jest płyn micelarny.  Nie chcę reklamować, ale polecam stronę ecospa, bo wybór mają ogromny, wszystko dokładnie opisane i mnóstwo opinii, gdzie babki piszą co i jak, więc warto poczytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Przecież dla mężczyzn nie jest istotne, czy kobieta jest bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

bo nie wygladam jak atrakcyjna czy wspolczesna modna zadbana pani, czyli ladnie ubrana, uczesana, wypchniona markowymi perfumami, ladnie umalowana, wypielegnowana na duza kase modna kobieta

A weź przestań. Jak jesteś fajna dziewczyna to ciuchy kosmetyki nie grają aż takiej roli. Trzeba doceniać osobowość a nie to ile masz na koncie chociaż wiem że nie wszyscy tak na to patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×