Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysle o samobojstwie

Ola

Polecane posty

Gość Mysle o samobojstwie

Skonczylam studia za granica, pracuje w duzej firmie. Moje zycie to praca, dom. Kazdy z moich znajomych ma swoje zycie, widujemy sie raz na jakis czas. Ja nie mam nic i nigdy nie mialam. Nie chce miec dzieci, nie chce zakladac rodziny. Chcialabym tylko sie przytulic do kogos, uprawiac seks, chcialabym zeby ktos mnie pocalowal, wspieral, interesowal sie chociaz troche moim zyciem. Od jakiegos czasu planuje samobojstwo, ale boje sie i to tylko przedluza moje meczarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Za dobrze ci,pomysl o ludziach chorych,dzieciach umierajacych na raka, ludziach zebrzacych po smietnikach itd.Znajdz jakies hobby,poznasz ciekawych ludziach I na pewno przyjaciela. Glow do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
54 minuty temu, Gość Mysle o samobojstwie napisał:

Skonczylam studia za granica, pracuje w duzej firmie. Moje zycie to praca, dom. Kazdy z moich znajomych ma swoje zycie, widujemy sie raz na jakis czas. Ja nie mam nic i nigdy nie mialam. Nie chce miec dzieci, nie chce zakladac rodziny. Chcialabym tylko sie przytulic do kogos, uprawiac seks, chcialabym zeby ktos mnie pocalowal, wspieral, interesowal sie chociaz troche moim zyciem. Od jakiegos czasu planuje samobojstwo, ale boje sie i to tylko przedluza moje meczarnie.

Widocznie Twój czas na szczęście jeszcze nie nadszedł. Ono przyjdzie i do Ciebie. Wyrzuć z głowy te niemądre myśli. Kiedyś będziesz się z nich śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Sorry za literowki. Moze psycholog I terapia tez by sie przydala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

No ale w czym problem? Poszukaj faceta gotowego na sex, to najmniejszy problem, wejdź na jakiś portal randkowy i gotowe. Skończyłaś studia i jesteś taka głupia ? I do tego uważasz ze alternatywa jest samobój ? Kobieto kazdy facet od ciebie ucieknie jak sie zorientuje jaka jesteś walnięta. Zrobilas cos aby poznac nowych ludzi czy siedzisz w domu i płaczesz ? Ogarnij sie bo szkoda życia na problemy z telenoweli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Mysle o samobojstwie napisał:

Skonczylam studia za granica, pracuje w duzej firmie. Moje zycie to praca, dom. Kazdy z moich znajomych ma swoje zycie, widujemy sie raz na jakis czas. Ja nie mam nic i nigdy nie mialam. Nie chce miec dzieci, nie chce zakladac rodziny. Chcialabym tylko sie przytulic do kogos, uprawiac seks, chcialabym zeby ktos mnie pocalowal, wspieral, interesowal sie chociaz troche moim zyciem. Od jakiegos czasu planuje samobojstwo, ale boje sie i to tylko przedluza moje meczarnie.

Czujesz się chyba wypalona. Nie można żyć tylko pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×