Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dlaczego mężczyźni z jednej strony uganiają się za wylaszczonymi, a z drugiej są przeciwni upiększaniu sie?

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Włosy farbowane nie są naturalne, więc nie chcę. Pomalowane paznokcie nie muszą być, ale mogą. Zęby po prostu zadbane, to nie ma nic wspólnego z naturalnością. "Ciało lekko smagnięte słońcem" - raczej niewielu by tego wymagało, ja nie wymagam.

Ty to w ogóle jesteś desperatem. Czarno widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ty to w ogóle jesteś desperatem. Czarno widzę. 

Nie jestem desperatem. Na byle kogo nie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ... napisał:

Nie jestem desperatem. Na byle kogo nie polecę.

Może kobiety myślą tak o tobie o dlatego jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może kobiety myślą tak o tobie o dlatego jesteś sam.

Nie sądzę. Nie przejawiam żadnych zachowań desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2019 o 17:18, Gość Ona napisał:

Bo nie chcą zeby ich kobiety były podrywane przez innych facetów, dlatego tak pieprzą. Wiedza jak sami sue tym jarają, wiec chcieli by mieć kurkę w domu najlepiej zakompleksioną, żeby nie musieli sie wysilać bo inny ja złowi

Tak, tymczasem kurka domowa im sie zaraz znudzi i zdradzają na boku gdy tylko jakąś ładniejsza pokaże ze ma chec na seks. Faceci to gnoje.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że wylaszczone im się podobają, chcą zaliczyć i uważają za łatwe (takie rozumowanie co zrobisz). Natomiast jak mają swoją kobietę to nie chcą,żeby inni się za nią oglądali (są wyjątki ale większość facetów tak ma) i nie chcą sobie robić wyglądem swojej partnerki konkurencji. Konkurencja odstrasza wielu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2019 o 18:38, Gość ona ona ona 30 napisał:

No ale też brać faceta, który totalnie nie kręci chyba nie jest delikatnie mówiąc najlepszym pomysłem, nie uważasz? Ja zauważyłam na ten przykład, że przeciętni faceci będący celują w kobiety bardziej atrakcyjne fizycznie od siebie czasem wręcz super laski, a te na swoim poziomie często zlewają, choć niejedna z nich przyjęłaby któregoś z nich z pocałowaniem ręki. Z kolei do takich przeciętno-ladnych ale niepięknych kobiet podbijają często mniej atrakcyjni od nich, którzy również nie spojrzą na żadną z ichniejszej półki jeśli chodzi o atrakcyjność i tak to się kręci. Sama to przerabiam.

No ja np. w kraju w którym mieszkam nagminnie widzę zajebistych facetów z grubymi brzydkimi laskami. Naprawdę nagminnie. Więc to chyba nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×